Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

ja do empiku chodze żadko..Nie lubię tam kupować np. gier, sprzętu bo jest za drogie. Czasem tylko odwiezam ten sklep żeby poprostu popatrzeć co tam wogóle jest.Jak są jakieś gry to spisuje sobie na telefon i znajduje przewaznie taniej gdzies indziej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:32, Snake_GMC napisał:

A ja... w EMPiK-u pracuję. A raczej tyram za marne złocisze.


skoro zarabiasz tak mało, to dlaczego nie zmienisz pracy?przecież masz kwalifikacje, doświadczenie
a może jest inaczej, co ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:38, Fagno napisał:

W empiku nigdy nie byłem ponieważ nie ma takowego w Tarnowie :) Być może kiedyś wybudują...

u mnie też ale tu to nie dziwota w końcu to megadziura najbliższy EMPIK jest 130km stąd:(czasem jestem tam ale rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 14:39, wonski85 napisał:

> A ja... w EMPiK-u pracuję. A raczej tyram za marne złocisze.

skoro zarabiasz tak mało, to dlaczego nie zmienisz pracy?przecież masz kwalifikacje, doświadczenie

a może jest inaczej, co ?:P


To dlatego, że najpeirw chcę skończyć naukę związaną z informatyką, a EMPiK ma w miarę elastyczne godziny pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

, a EMPiK ma w miarę elastyczne

Dnia 10.10.2006 o 22:02, Snake_GMC napisał:

godziny pracy.


praie jak w mc donaldzie

tylko tam towaru nie mozna pozyczyc na tydzien a potem oddac :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snake_GMC, a jak jest z czasopismami schodzacymi z wystawek, nieaktualnymi? Czy wszystko jest od razu pakowane do skrzynek i odsylane na zmielenie, czy np. macie mozliwosc za free wziasc taki egzemplarz? ;> (o ile z gazeta codzienna to sensu nie ma, ale np. takie miesieczniki informatyczne po miechu nadal sa aktualne [np. testy, porady])

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 23:11, Snake_GMC napisał:

Nie możemy w ogóle wypożyczać prasy, są wykonywane zwroty do wydawcy (gazet codziennie).


a jak jest z gratisami?
bywam czasem w empiku, i są promocje, typu dla pierwszych 1000 klientów kupujących daną grę jest koszulka lub jakiś inny gadżet gratis
czy jako pracownik możesz sobie zabrać kilka, czy wszystko idzie dla nas, klientów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2006 o 23:11, Snake_GMC napisał:

Nie możemy w ogóle wypożyczać prasy, są wykonywane zwroty do wydawcy (gazet codziennie).


To nędznie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do EMPiK''u chodzę bardzo rzadko(4-8razy w roku), bo muszę do Zielonej aż jechać (50km), ale jak już mam coś tam do załatwienia to zawszę zajdę... Robię rozeznanie co do ciekawych tytułów gier i książek, czasem coś kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie dla klientów, chyba że przez okres trwania promocji nie wszystko się sprzeda, a producentowi nie zależy na towarze. Sami dystrybutorzy lubią nas obdarowywać, np. Monolith czasem sypnie jakimś filmem gratis (ostatnio ktoś rozdawał książki i film Spider-Man na DVD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 09:56, Snake_GMC napisał:

Wszystko idzie dla klientów, chyba że przez okres trwania promocji nie wszystko się sprzeda,
a producentowi nie zależy na towarze. Sami dystrybutorzy lubią nas obdarowywać, np. Monolith
czasem sypnie jakimś filmem gratis (ostatnio ktoś rozdawał książki i film Spider-Man na DVD).


hehe, to ciekawe z tym spidermanem ;) co pracownicy nie wzięli, to teraz w promocji za 2 dyszki :)
a w jakim mieście pracujesz? bo to od tego też zależy jak się pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 10:46, Snake_GMC napisał:

Poznań. Nie, to za 2 dyszki to tzw. umbrella, czyli towar w pełni sprawny, ale którego chcemy
się pozbyć odzyskując choć część wydanego na niego pieniędzy.


sprytne ;)
ale najlepsze jest to wypożyczanie, co z grami cdprojektu, które mają plomby?jak jestem w empiku to zawsze wszystkie mają nieruszone zabezpieczenia, macie jakies na wszelki wypadek, czy co?
i jeszcze jedna sprawa, empik w ch plaza miał kiedyś zawalenie dachu, czy jakoś tak ;)
taki mały OT
hehe,ciekaw czy ktoś ucierpał, wiesz może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było w CH King Cross - były dwa zawalenia (nikomu się nic nie stało). Jedno było gdzieś pośrodku King Crossa, a drugie w EMPiK-u, jak kierownik wieszał plakaty zaczepiając linki o sufit. :D Z tymi grami CDP niech to zostanie naszą słodką tajemnicą. ;] Powiem tylko, że plomba tak naprawdę nic nie gwarantuje, już nie raz dostaliśmy wybrakowany towar (choćby bez wszystkich płytek czy klucza). A jak myślisz, co się robi z takim wydaniem? Pewien nie jestem, ale prawdopodobnie uzupełnia i znów oddaje do sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować