Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

A mnie w Empiku na starówce sprzedawczyni nie chciała opchnąć Medal of Honor:Pacific Assault,bo od 16.Cytat:"Jak chcesz kupić,to przyjdź z rodzicem".Dobre w tym jest to,że zwróciła uwagę na znaczek PEGI.Tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż - ja kupować w Empiku nie lubię. Z jakiego powodu? Ceny. Czasami bardziej opłaca się zamówić grę przez Internet niż płacić cenę detaliczną towaru.. :| Poza tym mają tam bardzo znikome promocje, co zalicza się na kolejny minus..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:11, Lisun napisał:

A mnie w Empiku na starówce sprzedawczyni nie chciała opchnąć Medal of Honor:Pacific Assault,bo
od 16.Cytat:"Jak chcesz kupić,to przyjdź z rodzicem".Dobre w tym jest to,że zwróciła uwagę
na znaczek PEGI.Tak trzymać.


Pech, kolego :P . W EMPiKu nieopodal mnie 10-cio latki kupują sobie GTA, Punisher''a itd. Tak czy inaczej, sprzedawczyni bardzo dobrze się zachowała ;P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2007 o 19:15, Adamzzz napisał:

Cóż - ja kupować w Empiku nie lubię. Z jakiego powodu? Ceny. Czasami bardziej opłaca się zamówić
grę przez Internet niż płacić cenę detaliczną towaru.. :| Poza tym mają tam bardzo znikome
promocje, co zalicza się na kolejny minus..

Interesujące, ja kupiłem PS2 taniej niż w jakimkolwiek sklepie (MM czy Saturn) oraz taniej niż na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 06:37, Azreix napisał:

Widzieliście nowy wygląd www.empik.pl?

tak...
jeden z userów powiadomiłnas o tym 25 postów temu ;>

co do empiku : lubie tam chodzić zawsze mozna kupić sobie jakomś gierke lub popykać na konsoli, mają też bogaty zasób czasopism pokroju hacking+ czy php solution .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam empik kupiłem tam wsztkie czesci MoH i CoD oraz kilka ksiazek . Bradzo lubie sobie siedziec na jakies sofie i czytac gazety z grami lub komiksy ( 300 , Krew dla papieża )


Lisun mi sie nigdy to niezdażyło i nawet dobrze bo ja tyle gier nakupiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj w EMPIK-u (M1 Zabrze), nawet fajne nowe torby (przeźroczyste z napisem WIEELKI Empik). Ale poza tym wkurzyłem się z dwóch powodów. Po pierwsze był komputer z ET QW (na swoim też gram ale da się grać tylko na super niskich :/) Wszystko super (bo komputer bardzo mocny) i... żadna mapka nie działa...
No i po drugie chciałem sobie kupić IŁ2 Szturmowik i... był kod kreskowy wydrapany z folii i sobie nie kupiłem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również byłem wczoraj w EMPiKu. Nowe reklamóweczki faktycznie bardzo fajne :) . Na szczęście z kupnem gry nie miałem żadnego problemu - kupowałem World in Conflict.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, w końcu kupiłem grę w Gliwicach w Empiku :) Ale jak zwykle obsługiwał mnie znienawidzony praktykant tzn. przez 5 minut nic nie wstukał a potem wyszło mu że Ił2 Szturmowik za 55 zł kosztuje 6.90 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest fajna promocja odnośnie Obka w Tarnowskim empiku, podstawka + 2 dodatki w cenie o ile pamiętam 120 zł, taki pack. Chyba ze 3 czy 4 sztuki były niedawno, skusiłbym się gdyby finanse pozwalały :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 19:13, Fagno napisał:

Jest fajna promocja odnośnie Obka w Tarnowskim empiku, podstawka + 2 dodatki w cenie o ile
pamiętam 120 zł, taki pack. Chyba ze 3 czy 4 sztuki były niedawno, skusiłbym się gdyby finanse
pozwalały :P

wszędzie jest taka promocja: )
jest też civiliztion IV i dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik... w Białym skąd pochodzę jest jeden Empik w centrum otwarty od 10 do około 18:30. przyjdziesz o 18:20- nie wpuszczą... ale.... tym razem dobre ale tuż pod moim nosem się buduje się Galeria Biała ta pewnie otwarta gdzieś do 22. więc empik podobnie. + dla pana Truskolaskiego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empiki to jakaś totalna katastrofa - niby to salony z wysokim stopniem kultury jednak towar jaki dają klijentowi do ręki pozostawia wiele do życzenia - ja ostatnio nabyłem tam GTA Vice City zafoliowane, otwieram a tu porysowana płyta, książeczka zmasakrowana. Przyglądam się folii no tak jest ona ze sklepu, a nie od producenta. Robią takie ściemy pakująć używany towar. Mój kolega też tak miał z grą Twierdza, że nie wspomne już o płytach CD. Jednak błędem Empika jest to, że każdą płytę klijent może brać na odsłuch - w Media tak nie ma i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:03, Yupy napisał:

/ ciach... /


Powinieneś zareklamować grę i dostać nieuszkodzoną kopię - sam raczej sobie tego nie zrobiłeś ( bo po co? ) więc mają obowiązek zwrócić Ci pieniądze lub grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:09, xDeuSx napisał:

> / ciach... /

Powinieneś zareklamować grę i dostać nieuszkodzoną kopię - sam raczej sobie tego nie zrobiłeś
( bo po co? ) więc mają obowiązek zwrócić Ci pieniądze lub grę.


Wiem, wiem - mam na to 10 dni (tak czytałem na ich stronce) - niestety z braku czasu nie miałem wolnej chwili, by udać się do salonu Empika i poprosić o wymianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:03, Yupy napisał:

Empiki to jakaś totalna katastrofa - niby to salony z wysokim stopniem kultury jednak towar
jaki dają klijentowi do ręki pozostawia wiele do życzenia - ja ostatnio nabyłem tam GTA Vice
City zafoliowane, otwieram a tu porysowana płyta, książeczka zmasakrowana. Przyglądam się folii
no tak jest ona ze sklepu, a nie od producenta. Robią takie ściemy pakująć używany towar. Mój
kolega też tak miał z grą Twierdza, że nie wspomne już o płytach CD. Jednak błędem Empika jest
to, że każdą płytę klijent może brać na odsłuch - w Media tak nie ma i dobrze.



Taa, słyszałem o tym, iż personel ma prawo zabierać sobie płytki do domu... Potem pakują to w folię z powrotem i wuala... Jakiś "user;p" empiku otwiera pudelko, a tam plyta porysowana-.- Wiem, że tak robią, ponieważ mój kolega ma brata w Empiku:P I sam miał Gothica etc. dzięki temu:P

Zresztą kolega jest userem forum, ale nicka nie podam, bo go zjedziecie:P Co nie, Mati?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 13:03, Yupy napisał:

Empiki to jakaś totalna katastrofa /.../


ja tak miałem z riddickiem i ktoś sobie nawet zarejestrował moją kopię na gram.pl (wpln odzyskałem) jednak odłamane bolce trzymające instrucje i płyte są ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować