Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Przed chwilą zaglądnąłęm sobie na stronę empiku i przeżyłem wielkie rozczarowanie.
3 tytuły, które aktualnie mnie interesują są aktualnie niedostępne, a mianowicie:
1. Unreal Tournament III
2. UT III + Gears of War
3. Pakiet F.E.A.R. + 2 dodatki.
I mam takie pytanie. Czy lista produktów dostępnych i niedostępnych w sklepie internetowym pokrywa się z tym, czy są one dostępne w normalnym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 21:28, Mixon1988 napisał:

I mam takie pytanie. Czy lista produktów dostępnych i niedostępnych w sklepie internetowym
pokrywa się z tym, czy są one dostępne w normalnym sklepie?


Nie. Ich nie ma w magazynie sklepu internetowego empika (zapewne wszystko wyprzedane z powodu świąt) .W zwykłych sklepach są całkowicie inne dostawy produktów i gierki zapewne są, więc powodzenia w polowaniu na gry :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 21:28, Mixon1988 napisał:

I mam takie pytanie. Czy lista produktów dostępnych i niedostępnych w sklepie internetowym pokrywa się z tym, czy są one dostępne w normalnym sklepie?

Dokładnie, nie pokrywa się. Przykładowo pakiet GoW + UT jest obecnie dostępny w wielu salonach w Polsce (przypuszczam, że na stronie nie zaktualizowali jeszcze stąd napis "niedostępny"), najwięcej w warszawskim juniorze, bo ok. 20 sztuk. Radziłbym szybko polować, bo w okresie poświąteczny gierki również szybko schodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik jest bardzo dziwny moim zdaniem xD.Otóż jak zamawiałem na stronie Empiku pisało ,że paczka dojedzie gdzieś do salonu w lutym...no dobra...nie mam co się spieszyć to czekam :P.No i tak nastawiłem się z kasą aby mieć na ten luty...ale dzisiejszego dnia dzwoni do mnie babka z salonu i mówi mi "paczka jest już do odbioru" O_o.Miało dojechać za miesiąc ,a dojechało po kilku dniach...z jednej strony to dobrze ,bo już mam to co zamówiłem ,ale z drugiej to źle ,bo musiałem troszkę kasy wyżebrać na tą paczkę :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nertis, to jeszcze nic
znam takie przykłady, że zamówienie złożone w lipcu czy sierpniu na empik.com nie zostało do dzisiaj zrealizowane pomimo dużej ilości zamawianego towaru w salonach :)

Mixon1988
empik.com ma dwa źródła produktów:własny magazyn, oraz salony
jeśli czegoś nie ma w magazynie, zamawiają ze sklepu
zwróć też uwagę na jedną rzecz - towar w empik.com staje się dostepny czasem dopiero tydzień po premierze, choć w magazynie już mają
niezły bałagan, co ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe niekiedy sa naprawdę zakręceni. Raz dostałem maila, że zamówienie już jest do odebrania w salonie. A w salonie mnie poinformowali, że paczka jest jeszcze w magazynie. Niekiedy im się takie coś zdarza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem sobie razu pewnego w Empiku,z powodu tegoz,że wychodził właśnie nowy Rayman 4(rayman Raving Rabbits),no i spytałem sie pani ekspediętki czy jest włąsnie ta gra,a ona mi na to,że nie,no cóż,chwile póżniej spytałem sie pana ekspedięta,a on mi na to,że tak,kupiłem gierke i tu właśnie popełniłem 2 błędy:
-kilka dni później zobaczyłem ją w innym sklepie o około 25 zł mniej
-a nowy R nie był platformówką z przeciwnikami typu mroklumy w rolach głównych
teraz oto będe sprawdzał wszystkie oferty gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostał ktoś na maila zniżkę 15 zł w empik.com??? (przy zamówieniach powyżej 60) Jeśli komuś nie potrzebna to się zaopiekuję z chęcią kodem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eloo mam pytanie jak moge sprawdzic lub gdzie czy w Empiku w mieście Zabrze znajde Warcraft''a 3?:> znacie może numer lub jakies forum? A może wiecie gdzie mogę dostać tą gre dzisiaj bylem w 5 sklepach i nic licze na Empik''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:53, Robin Good napisał:

eloo mam pytanie jak moge sprawdzic lub gdzie czy w Empiku w mieście Zabrze znajde Warcraft''a
3?:> znacie może numer lub jakies forum? A może wiecie gdzie mogę dostać tą gre dzisiaj
bylem w 5 sklepach i nic licze na Empik''a


Najłatwiej wpaść do najbliższego Empiku i w dziale Info poprosić żeby sprawdzili, czy mają grę na stanie w jakichś innych salonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do EMPIKu to kupuję tam tylko wtedy gdy w innym miejscu tego nie mogę kupić. ( o zakupach przez sieć tu nie mówię ) Obsługa w tym sklepie z tego co zauważyłem przez te parę lat za bardzo się nie zmieniła i ciągle ma problemy ze znalezieniem odpowiedniego produktu gdy zapytam o coś w sklepie.... Kiedyś byłem tam i szukałem pewnej książki to chyba 3 czy 4 osoby szukały jej bezskutecznie a zakończyło się tym że jedna z nich poszła po kogoś z zaplecza i ten ktoś znalazł to w 2-3 minuty.... Szkoda gadać.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może troche nie na temat, ale o EMPiK''u coś związane...Ostatnio naszła mnie taka mała rewolucyjna myśl.
Może nie odkryłem Ameryki, może okazać sie to głupim pomysłem, ale CDP,bądź szeroko rozumiane gram.pl mogłoby - oczywiście nie teraz, tylko w przyszłości - wprowadzić takie "cóś" w EMPiK''ach bądź w innych
dobrodziejstwach jak system honorowania wPLN... Fakt że wiązałoby sie to z kosztami ze strony CDP,ale byłoby to ciekawe. Chyba że takie coś istnieje a ja o niczmy nie wiem;p.
Co o tym można myśleć...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empikowi takie coś się nie opłaci - będzie miał mniejsze zyski ze sprzedaży. CDP też nie - musiałby płacić różnicę + byłby stratny o prowizję jaką ma Empik (wiadomo, sieć bierze sporo więc dostaje upust).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...może dzisiaj znów troszkę ponarzekam na Empik xD.Jakiś czas temu zamówiłem w Empiku Sage HoMM''a ,bo jakoś nie wiadomo kiedy im się skończyły egzemplarze (no właśnie mi ktoś zabrał ostatni z przed nosa...).Ale co tam.Idę zapytać się kiedy może dojechać...koleś mi odpowiada ,że może mi zamówić i ta Saga miałaby dojechać za kilka dni...no dobra.Czekam sobie te kilka dni i nagle ktoś do mnie dzwoni...oczywiście z Empiku :P.Mówią mi ,że nie mogą zdobyć tej Sagi ,itp...strasznie mnie to zdziwiło ,bo bez problemu można było zamówić ze strony...szczerze nie wiem z jakiego oni źródła w Białymstoku korzystają...ogólnie do Białostocki Empik jest dziwny xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:53, Robin Good napisał:

eloo mam pytanie jak moge sprawdzic lub gdzie czy w Empiku w mieście Zabrze znajde Warcraft''a
3?:> znacie może numer lub jakies forum? A może wiecie gdzie mogę dostać tą gre dzisiaj
bylem w 5 sklepach i nic licze na Empik''a

Śmiało idź do sklepu, ponad 10 sztuk jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:53, Robin Good napisał:

eloo mam pytanie jak moge sprawdzic lub gdzie czy w Empiku w mieście Zabrze znajde Warcraft''a 3?

Jeśli nie potrzebujesz koniecznie dzisiaj, to najlepiej sprawdź na stronie internetowej Empiku i jeśli mają grę na składzie, to zamów przez internet. Będziesz miał o parę złotych taniej niż normalnie w sklepie, a grę sobie odbierzesz w dowolnym Empiku w ciągu 3 - 4 dni (zawiadomią przez internet, że jest już do odebrania).
Ja tak zawsze robię, bo bardziej się opłaca zamówienie przez internet niż zakup bezpośredni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować