Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 07.08.2008 o 11:57, wonski85 napisał:


> Mam pytanie po co?

co po co?


W jakim celu wymieniają co i rusz ekipę w empiku?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:01, kerkas napisał:

>
> > Mam pytanie po co?
>
> co po co?

W jakim celu wymieniają co i rusz ekipę w empiku?.


bo to dobry sklep a się pewnie zatrudniają się jakieś ćamajdy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:03, Lord Sebuuu 10 napisał:

> >
> > > Mam pytanie po co?
> >
> > co po co?
>
> W jakim celu wymieniają co i rusz ekipę w empiku?.

bo to dobry sklep a się pewnie zatrudniają się jakieś ćamajdy :P


wymianiaja pracownikow sklepu niektorzy przechodza np. do empiku przy innej ulicy w danym miescei a inni sie poprostu nie nadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No miła może tak ale tylko nowi nie zwracają uwagi na Pegi. Mówię o Empik''u w Żywcu,
> bo w Bielsku i innych miejscach nie ma takiego problemu.
O ile dobrze wiem w Polsce nie ma nadal żadnych podstaw prawnych zabraniających sprzedaż gier video młodszym, a system PEGI cały czas ma charakter informacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 12:01, kerkas napisał:

>
> > Mam pytanie po co?
>
> co po co?

W jakim celu wymieniają co i rusz ekipę w empiku?.

A może pracuje kilkanaście osób na kilku stanowiskach w empiku i wchodzą na stanowiska, na które szef ich przydzieli w dany dzień. Jeden ma wolne inny wtedy wchodzi na jego stanowisko, a w inny dzień na jeszcze innego. Wąpię aby co chwilę zmieniano ludzi w tym drogim sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 12:01, kerkas napisał:

W jakim celu wymieniają co i rusz ekipę w empiku?.


ludzie mają dość wyścigu po premię, marnych zarobków, klientów wyładowujących swoje frustracje i pomysłów centrali dezorganizujących życie w salonach

Dnia 07.08.2008 o 12:01, kerkas napisał:

A może pracuje kilkanaście osób na kilku stanowiskach w empiku i wchodzą na stanowiska, na które szef ich
przydzieli w dany dzień. Jeden ma wolne inny wtedy wchodzi na jego stanowisko, a w inny dzień na jeszcze
innego. Wąpię aby co chwilę zmieniano ludzi w tym drogim sklepie.


każdy pracuje na swoim dziale takim jaki ma w umowie, nie ma przesunięć pomiędzy działami, powody odejść j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientuje się ktoś może czy w raz złożonym zamówieniu można zmienić adres dostawy czy trzeba anulować zamówienie i złożyć je ponownie, na nowy adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2008 o 09:09, Igor FCBayern napisał:

Nie orientuje się ktoś może czy w raz złożonym zamówieniu można zmienić adres dostawy
czy trzeba anulować zamówienie i złożyć je ponownie, na nowy adres?


Jak najszybciej zadzwoń i przedstaw sytuację , powinny uwzględnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2008 o 12:27, Yoruaaw napisał:

> bo to dobry sklep a się pewnie zatrudniają się jakieś ćamajdy :P

wymianiaja pracownikow sklepu niektorzy przechodza np. do empiku przy innej ulicy w danym
miescei a inni sie poprostu nie nadaja


Co racja , to racja. Niektórzy pracownicy Bydgoskiego Empika (nie powiem którego) w ogóle nie mają pojęcia, o tym co robią. Po urodzinach poszedłem do Empika i pytam sie pewnej pani, czy może mi polecić jakiś zespół w klimatach Metallici. Rozumiem że nie musi znać wszystkiego co mają na składzie, ale podstawowa wiedza by się jednak przydała :( Pani owa nie wiedziała co powiedzieć, speszyła sie i uciekła na zaplecze. A ucieczka od klienta to nie ładne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 11:52, misiuna1 napisał:

Pani
owa nie wiedziała co powiedzieć, speszyła sie i uciekła na zaplecze. A ucieczka od klienta
to nie ładne zachowanie.


Lol, zabawna sytuacja. :P

Empik ogólnie jest spoko, tylko ceny ma wysokie. GTA: IV już w Carrefourze jest tańsze niż w Empiku. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 11:56, Falconer napisał:

> Pani
> owa nie wiedziała co powiedzieć, speszyła sie i uciekła na zaplecze. A ucieczka
od klienta
> to nie ładne zachowanie.

Lol, zabawna sytuacja. :P

Empik ogólnie jest spoko, tylko ceny ma wysokie. GTA: IV już w Carrefourze jest tańsze
niż w Empiku. ;]


Dziś z kumplem jedziem do Emipka i saturna, porównać ceny supreme commandera z dodatkiem. Znając życie Saturn bedzie miał taniej :(
A przy okazji w Bioshocka w Saturnie pogram :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:07, biszcopt napisał:

W Empikach kupuje zazwyczaj tylko książki - gry i muzyka są tam za drogie!


Co racja , to racja. Ale i książkami jest nie ciekawie. Podręczniki do D&D swego czasu były cholernie drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2008 o 12:11, misiuna1 napisał:

> W Empikach kupuje zazwyczaj tylko książki - gry i muzyka są tam za drogie!

Co racja , to racja. Ale i książkami jest nie ciekawie. Podręczniki do D&D swego czasu
były cholernie drogie.

Według mnie to wszystko w Emiku jest drogie. Już bardziej opłaca się na allegro zamawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.08.2008 o 12:28, BogSumerow napisał:

Według mnie to wszystko w Emiku jest drogie. Już bardziej opłaca się na allegro zamawiać.


Co racja , to racja.
Brawo ten pan!!!
Na allegro wyczaiłem już tyle okazji, że bania mała (jeżeli chodzi o książki, gry, filmy itp. ).
Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już kupuję w Empiku, to raczej przez stronę internetową - zawsze trochę taniej. Później normalnie odbieram paczuszkę w sklepie, i nie płacę za koszt przesyłki :) ale w sumie rzadko korzystam z Empika. Mimo wszystko nigdy nie miałam negatywnych doświadczeń z obsługą. Raz tylko zdarzyło się, że pracownik nie oznaczył mojej paczki jako odebranej i ciągle przychodziła mi na maila prośba o odebranie, aż w końcu poszłam do sklepu i ich powiadomiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde , już od dłuższego czasu Empiki strasznie mnie wkurzają , a dzisiaj kolejny raz bardzo się wkurzyłem. Dzisiaj zadowolony poszedłem sobie do Empiku , bo właśnie dzisiaj mają swoją premierę nowe gry w Kolekcji Klasyki , a tu figa z makiem... ;/ Bo Empikowi najwyraźniej bardzo nie chce się na bieżąco uzupełniać zawartość półek... Nawet nie chciało im się łaskawie poinformować klientów na stronie internetowej , kiedy ewentualnie miały by się pojawić te nowe gry. Podejście do klienta - poniżej krytyki... Żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie nadal empik w Żywcu zadziwia. Funkcjonuję od wakacji i nadal gry pojawiają się w terminie a ceny są na stosunkowo niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2008 o 19:40, Sebat1 napisał:

Dzisiaj zadowolony poszedłem sobie do Empiku , bo właśnie dzisiaj
mają swoją premierę nowe gry w Kolekcji Klasyki , a tu figa z makiem... ;/


U mnie to samo. Na półkach kompletne pustki. A nawet coś więcej, bo gier z Kolekcji Klasyki widziałem... dwie sztuki (!?). Gry były co prawda jeszcze w promocji 2+2, problem jednak w tym że skoro zostały tylko dwie sztuki to i tak nie ma jak z tego skorzystać :| Mam jednak nadzieje że z czasem będzie lepiej, bowiem ten Empik jest otwarty dopiero od dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować