Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Gry w elbląskim empiku podrożały, platynowa kolekcja kosztowała 59,90 a teraz 69.90, a wszystko w extra klasyce o około 2 zł, w innych miastach też tak jest ? A najśmieszniejsze jest to, że wiesiek w platynowej kolekcji (sama gra) kosztuje tyle samo co "normalna" edycja z sountrackiem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 21:55, lampard11 napisał:

Gry w elbląskim empiku podrożały, platynowa kolekcja kosztowała 59,90 a teraz 69.90,
a wszystko w extra klasyce o około 2 zł, w innych miastach też tak jest ? A najśmieszniejsze
jest to, że wiesiek w platynowej kolekcji (sama gra) kosztuje tyle samo co "normalna"
edycja z sountrackiem itp.


W każdym CDP podniósł ceny wszystkich swoich gier...reedycji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.07.2009 o 22:12, NecroVisioneR napisał:

W każdym CDP podniósł ceny wszystkich swoich gier...reedycji...


Yhm, chyba z miesiąc temu. Kryzys szaleje i dotknął też CDP, chociaż mam wrażenie, że podnoszenie cen każdej z serii o 10zł dobrym rozwiązaniem nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 16:30, FerraEnzo napisał:

To ja trochę z innej beczki:):) od 1 lipca pracuje w jednym z krakowskich empików na
dziale multimedia:):) praca bardzo mi sie podoba,atmosfera super:):) a co do paczek
to bardzo czesto niestety zdarza sie że dochadza z opóźnieniem. I takie info jeśli ktos
chciałby zamienić bilety albo oddać to nie ma takiej mozliwości( tak nam powiedziała
dyrektorka) chyba że impreza została odwołana.POZDRO4ALL


Pracujesz w empiku na rynku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedne gry drożeją,inne tanieją-norma.Wiadomo,że hity na rynku szybko nie stanieją,a wręcz zdrożeją lub utrzymają swoją cenę,Najlepszym przykładem jest gra Diablo 2 L.O.D. trzyma cenę już dość długo i czasami drożeje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko - jak dokładnie wygląda kupno na raty w Empiku? Co muszę wziąć, ile jest tych rat, jak wygląda ich spłata, jak ma się gwarancja w czasie spłacania rat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli dokonałem zakupu przez internet w empik.com to muszę to zapłacić? w sensie że kupiłem płytę, ale po prostu wypatrzyłem coś innego i chciałbym odmówić. Czy to jest tak, że muszę zapłacić, czy z braku odzewu, towar oddadzą na półkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już zamówienie zostało wysłane, to może być problem (jeśli nie, to możesz je spróbować anulować, najlepiej telefonicznie). Wprawdzie możesz odmówić przyjęcia przesyłki, ale licz się z tym, że po takim "numerze" mogą "niezbyt" chętnie realizować Twoje zamówienia w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Nawet więcej, zdarza się, że ta sama gra jest dostępna w różnych cenach w tym samym sklepie (wydanie premierowe, reedycja z taniej serii), choć na szczęście takie absurdy są coraz rzadsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 18:34, Blackhand napisał:

Jak już zamówienie zostało wysłane, to może być problem (jeśli nie, to możesz je spróbować
anulować, najlepiej telefonicznie). Wprawdzie możesz odmówić przyjęcia przesyłki, ale
licz się z tym, że po takim "numerze" mogą "niezbyt" chętnie realizować Twoje zamówienia
w przyszłości.


Bez przesady. Zamówienie będzie czekać na odbiór dwa tygodnie, potem przesyłka trafia z powrotem do magazynu.

Jeżeli nie chcesz danej rzeczy kupować, to po prostu nie zgłaszaj się po nią. Nic się nie stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2009 o 21:55, lampard11 napisał:

Gry w elbląskim empiku podrożały, platynowa kolekcja kosztowała 59,90 a teraz 69.90,
a wszystko w extra klasyce o około 2 zł, w innych miastach też tak jest ? A najśmieszniejsze
jest to, że wiesiek w platynowej kolekcji (sama gra) kosztuje tyle samo co "normalna"
edycja z sountrackiem itp.

PS. Nie wiem ziomal. U mnie w elbąskim też tak jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebawem mam zamiar wybrać się do Empiku, po Dragon Age. I tu się pojawia problem. Nie w samym dojściu, tylko w zakupie gry. Aktualnie posiadam lat 16, a na grze z tego co mi wiadomo jest znaczek PEGI +18. I się zastanawiam czy będę mógł zakupić ową grę. Tak wiem znaczek PEGI informuje, a nie zakazuję, bla bla bla... Z tego co kiedyś czytałem to właśnie w Empiku sprzedawcy mieli z tym trudność, tzn. ze sprzedażą gry, osobie poniżej białych cyferek na czarnym tle na pudełku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Legitymować?
Nie mają prawa.
A jeżeli nie będą chcieli sprzedać - internet, inne sklepy.
Jakoś nigdy nie miałem z tym problemu, zobaczymy jak będzie we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 18:58, loytar napisał:

Niebawem mam zamiar wybrać się do Empiku, po Dragon Age. I tu się pojawia problem. Nie
w samym dojściu, tylko w zakupie gry. Aktualnie posiadam lat 16, a na grze z tego co
mi wiadomo jest znaczek PEGI +18. I się zastanawiam czy będę mógł zakupić ową grę. Tak
wiem znaczek PEGI informuje, a nie zakazuję, bla bla bla... Z tego co kiedyś czytałem
to właśnie w Empiku sprzedawcy mieli z tym trudność, tzn. ze sprzedażą gry, osobie poniżej
białych cyferek na czarnym tle na pudełku.

Ja kupuje w empiku od wielu lat , a sprzedawcy gdy im podaję gry do kasowania to nawet nie patrzą na na nie , więc nie ma sie czego obawiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2009 o 18:58, loytar napisał:

ciach!

Ja, w przeciwieństwie do innych, miałem problemy w Empiku. Mając 14 lat chciałem kupić SWAT 4, niestety sprzedawca zapytałem mnie czy mam 18 lat (albo poprosił o dowód, nie pamiętam już). A jako, że w tym wieku nie wygląda się na pełnoletniego, to musiałem grę kupić przez internet ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jesteśmy w temacie o legitymowaniu, nie tylko e empiku można się z tym spotkać :-) Ja kiedyś, mając 15 lat chciałem kupić w media markcie rainbow sixa vegas z supersellera który był od lat 16 to zapytała mnie czy mam ukończone te 16 lat, zatkało mnie trochę bo wcześniej żaden sklep czegoś takiego nie wprowadził, w empiku można było wtedy kupować spokojnie gry dla dorosłych będąc niepełnoletnim tu taka niespodzianka mnie spotkała, odpowiedział, że nie to odłożyła grę i powiedziała, żebym przyszedł z tatą -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2009 o 10:41, crash807 napisał:

Mam pytanko - czy jak się coś zamówi na empik.com to można to bez dodatkowych kosztów
wysyłki itp. odebrać w dowolnym empiku?


Po wyborze towaru który Cie interesuje będziesz miał możliwość wyboru punktu w który udasz się po odbiór gry/książki etc. Bez względu na to jakie miasto wybierzesz żadnej opłaty z tym związanej nie będzie. Zapłacisz tyle ile będziesz miał podane na stronie za dany towar i ani złotówki więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować