Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Wczoraj wiezczorem pierwszy raz złożyłem zamówienie na stronie empik.com, i kiedy mogę się spodziewać że dojdzie ono do sklepu i będę mógł odebrać? Na stronie pisali że wysyłają w 24h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od dostępności produktu i dobrych chęci pracowników. Ja jak ostatnio zamawiałem w ten sposób to po zamówieniu odczekałem cztery dni i paczka była do odebrania w salonie. Jak już będziesz mógł ją odebrać to dostaniesz stosownego maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 09:48, kedzior141 napisał:

Wczoraj wiezczorem pierwszy raz złożyłem zamówienie na stronie empik.com, i kiedy mogę
się spodziewać że dojdzie ono do sklepu i będę mógł odebrać? Na stronie pisali że wysyłają
w 24h...


Tak mniej więcej w poniedziałek wtorek powinno być w salonie.
Z reszta z tego co pamiętam dostaniesz maila a z salonów nawet czasem smsy wysyłają, że możesz już paczkę odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że dostępne będzie najpóźniej w poniedziałek, bo później mógłbym dopiero mniej więcej za tydzień odebrać... Czekam na meila, oby jak najszybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi kuponami upominkowymi? Mogę coś np. kupić za 120 zł, dać kupon 100 złotowy i dopłacić jeszcze gotówką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 15:13, plada napisał:

Jak to jest z tymi kuponami upominkowymi? Mogę coś np. kupić za 120 zł, dać kupon 100
złotowy i dopłacić jeszcze gotówką?


Tak

ale nie działa to w 2 stronę - nie wydają reszty z kuponu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2010 o 16:10, natanadler napisał:

Tak

Jak dobrze ^^

Dnia 13.02.2010 o 16:10, natanadler napisał:

ale nie działa to w 2 stronę - nie wydają reszty z kuponu:)

To raczej akurat wiadome było ;]
Dzięki wielkie za odpowiedź! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie odnośnie karty upominkowej ^^ Mianowicie, to działa podobnie do karty kredytowej (tzn. mam 100 zł, robię zakupy za 30 zł, po czym na "koncie" zostaje mi 70 zł i bez przeszkód mogę płacić nią dalej) czy tak jak jednorazowy kupon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 14:49, plada napisał:

Jeszcze jedno pytanie odnośnie karty upominkowej ^^ Mianowicie, to działa podobnie do
karty kredytowej (tzn. mam 100 zł, robię zakupy za 30 zł, po czym na "koncie" zostaje
mi 70 zł i bez przeszkód mogę płacić nią dalej) czy tak jak jednorazowy kupon?


Jak jednorazowy kupon raczej(ale na 100% nie jestem pewien).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 14:49, plada napisał:

Jeszcze jedno pytanie odnośnie karty upominkowej ^^ Mianowicie, to działa podobnie do
karty kredytowej (tzn. mam 100 zł, robię zakupy za 30 zł, po czym na "koncie" zostaje
mi 70 zł i bez przeszkód mogę płacić nią dalej) czy tak jak jednorazowy kupon?



Niestety to tak nie działa. Musisz użyć całości za jednym razem. Lub tracisz to co pozostało. Możliwe, że się coś zmieniło ale ja swoją używałem na początku stycznia i niestety tak było jak napisałem powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 15:39, natanadler napisał:

Niestety to tak nie działa. Musisz użyć całości za jednym razem. Lub tracisz to co pozostało.
Możliwe, że się coś zmieniło ale ja swoją używałem na początku stycznia i niestety tak
było jak napisałem powyżej.

Trochę szkoda :C
Dzięki za odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2010 o 15:51, plada napisał:

> Niestety to tak nie działa. Musisz użyć całości za jednym razem. Lub tracisz to
co pozostało.
> Możliwe, że się coś zmieniło ale ja swoją używałem na początku stycznia i niestety
tak
> było jak napisałem powyżej.
Trochę szkoda :C
Dzięki za odpowiedzi :)

O prosze, a ja uzywalem swojej w grudnio i reszta zostawala, co za dziwy, hooho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę coś zamówić na stronie Empiku, a później to odebrać w wybranym sklepie w moim mieście?
Czy płaci się wtedy za wysyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.02.2010 o 19:51, jcl99 napisał:

Czy mogę coś zamówić na stronie Empiku, a później to odebrać w wybranym sklepie w moim
mieście?

Tak

Dnia 17.02.2010 o 19:51, jcl99 napisał:

Czy płaci się wtedy za wysyłkę?

Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś może jakiś Empik w Warszawie gdzie jest Megapack do TDU z Top Sellera? Kumpel cudem upatrzył jedno pudełko w Empiku przy Tesco na kabatach za 20 zł. No i sam bym se chętnie takiego megapacka sprawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę w emipku. Gra strasznie mi się laguje po prostu mój komputer nie ciągnie jej. Na paragonie mam informacje że przez 2 miesiące mogę zmienić decyzję. Zwrócą mi koszty jeśli zawiozę im grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 21:28, Largooo napisał:

Kupiłem grę w emipku. Gra strasznie mi się laguje po prostu mój komputer nie ciągnie
jej. Na paragonie mam informacje że przez 2 miesiące mogę zmienić decyzję. Zwrócą mi
koszty jeśli zawiozę im grę?

To dotyczy tylko przypadku gdy gry nie odpakujesz z folii :/ Sam kiedyś kupiłem Prince of Persja, następnego dnia okazało się, że tą samą grę kupił mi brat na gwiazdkę i nie było problemów ze zwrotem, bo gry nie zdążyłem jeszcze odpakować. Ale gdy gra nie posiada fabrycznego opakowania to niestety nie przyjmą. Tak na marginesie co to za gra? Coś z nowości czy z tańszej serii? Bo jak to pierwsze to może zaboleć i pozostaje tylko allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować