Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2010 o 22:30, Largooo napisał:

BF BC2

Ah, no to strata bolesna :/ Ja też bałem się czy mój laptop udźwignie BC2, ale na szczęście na nisko średnich detalach jakoś idzie. Tylko w przypadku dymu klatkuje. Pewnie zadam idiotyczne pytanie, ale próbowałeś ustawić każdą opcję graficzną na najniższą? Graficznie to już inna gra, ale rozpierduchę niszcząc budynki nawet na Low można robić :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2010 o 22:45, Largooo napisał:

Wszystko na low rozdzielczość tak mała że gram na pikselach a laguje. Moja karta graf
jest do dupy.

No to faktycznie nie bardzo można tu coś zwojować. Jednak za trochę niższą cenę wystaw grę jako nową (wyjaśniając, że po prostu Ci nie poszła) na allegro lub/i daj ogłoszenie na naszym forum to chętny na pewno się znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak to jest z tym Falloutem 3 w wersji Game of the Year sprzedawanym obecnie w Empiku. Chodzi oczywiście o jego cenę, bo w empikowej gazetce (z dnia 7-20kwietnia) jest iż ta gra kosztuje 79.90zł. To jednak tylko teoria, bo praktyka wygląda "nieco" inaczej, gdyż ta gra na półce stoi za 129.90zł. Jak widać rozbieżności w cenie są bardzo znaczące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 17:03, Catie napisał:

widziałam za 79 w saturnie tego fallouta... może tam zajrzysz?


Do Saturna zajrzałbym bardzo chętnie gdyby tylko takowy w moim mieście był ;) Na tą chwile jest u mnie tylko (a może aż) Empik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2010 o 22:09, dave03 napisał:

> widziałam za 79 w saturnie tego fallouta... może tam zajrzysz?

Do Saturna zajrzałbym bardzo chętnie gdyby tylko takowy w moim mieście był ;) Na tą chwile
jest u mnie tylko (a może aż) Empik.


A nie możesz wziąść z półki i sprawdzić w kasie ile naprawdę kosztuje? Może tylko ktoś ceny nie przekleił. :)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 19:05, Szympek napisał:


Nie myliłeś się - w wersji Day One jest tych dodatkowych po prostu więcej. Warto wziąść właśnie tę wersję, bo o ile pamiętam różnica to Bonfire of Vanities które jest naprawdę sporym dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik bardzo słabo , zero dobrych promocji , niczym nie zacheca . Mieli okres gdzie ceny , promocje były bardzo dobre , ale teraz wszystko sie skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:41, karolekx23x napisał:

Empik bardzo słabo , zero dobrych promocji , niczym nie zacheca . Mieli okres gdzie ceny
, promocje były bardzo dobre , ale teraz wszystko sie skończyło.

A moim zdaniem jest bardzo dobrze jeśli chodzi o empik. W MM czy saturnie ceny sa podobne, w empiku można dodatkowo zamówić po niższej cenie w necie i odebrać w salonie. Promocję mają naprawdę ekstra, od 14 maja np. 2 gry na konsole za cenę 1 ( w tym nowości i hity: Skate 3, 2010 World Cup, BC2 itp.) - chyba mi nie powiesz że to słaba promocja? Ja tam skorzystam na 100 % z tej promocji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:22, Wrukos napisał:

>2 gry na konsole za cenę 1
Na konsolę. Empik zapomniał już dawno o PeCetach.

Jak to mówią: wszystkim nie dogodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ale Empik organizuje promocje wyłącznie na konsole już od jakiegoś czasu, i nie pamiętam, by na PC znalazło się coś opłacalnego. No, ale jednego Empikowi nie mogę zarzucić - jeśli już robi promocje, to są one bardzo korzystne dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:29, Wrukos napisał:

Oczywiście, ale Empik organizuje promocje wyłącznie na konsole już od jakiegoś czasu,
i nie pamiętam, by na PC znalazło się coś opłacalnego. No, ale jednego Empikowi nie mogę
zarzucić - jeśli już robi promocje, to są one bardzo korzystne dla klienta.

Może i masz rację, mi jako graczowi konsolowemu ten sklep po prostu bardzo się podoba. Ciężko mi oceniać promocje na PC bo mnie niespecjalnie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mogę? ;)
Lista tytułów: FIFA 2010 World Cup, Army of Two The 40th Day, Battlefield Bad Company 2, Dante''s Inferno, Dragon Age: Początek, Left 4 Dead 2, Mass Effect 2, NBA Live 10, NHL 10, Skate 3.
Promocja obowiązuje od 14 maja do 10 czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować