Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2006 o 11:29, Snake_GMC napisał:

Powiem tylko, że plomba tak naprawdę nic nie gwarantuje

Najgorsze jest to, że to jest prawda. I pomijam takie sytuacje, że ktoś w sklepie pożyczy gierkę i sobie pogra (czego nie pochwalam, ale mogę zrozumieć). Ja zamówiłem Fable ze sklepu gram.pl i wszystkie plomby były przecięte... Chyba ktoś to zrobił żyletką czy czymś takim.
Zastanawia mnie tylko kto i po co, bo przecież chyba nie kurier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2006 o 19:37, MinMax napisał:

Kolego Snake_GMC, wie kolega EMPiK-owiec co to informacje poufne ? A ? ;>


no i koniec zabawy ;(
w każdym razie
Szczecin Ster pozdrawia Snake''a z Poznania i MinMaxa skądśtam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:51, Zauri napisał:

chcialbym sie was zapytac po co chodzicie do empkow??

pograc w gry na konsolach??
porownac ceny z innych sklepow??
poczytac czasopisma czy ksiazki??
czy chociazby wypic kawe??
posluchac muzyki??
czy kupowac jak opetany swoje ulubione tytuly

oraz jak czesto chodzicie do empiku i po co (niekoniecznie z powyzszych punktow)

ja chodze do empiku glownie na rozeznanie w cenach gier , sprawdzic czy nie ma nowej dostawy
z towarami
czasem pograc na PS2 ale do takiej sytuacji bardzo rzadko dochodzi poniewaz konsole i pecet
sa oblegane non-stop i czasami jak jakas gazeta przykuje moj wzrok to ja przejrze o ocenie
czy warto ja kupic

czekam na wasze "sprawozdania" z tego jak czeto chodzicie do empiku i po co
zapraszam do dyskusji

ja czasem chodze jak mam kase i kupuje se gry do kompa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 04:49, SzErI napisał:

Snake, a w ktorym empiku pracujesz? :) w Mega? Bo wlasciwie to bym sie z toba z checia spotkala
:).


Myślę, że nie mogę tego publicznie zdradzić, na wypadek, jakbym chciał trochę pomarudzić. ;) Ale jeśli chcesz się odezwać na GG to chętnie napiszę. W końcu jesteśmy, by pomagać klientom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 19:51, Zauri napisał:

chcialbym sie was zapytac po co chodzicie do empkow??

pograc w gry na konsolach??
porownac ceny z innych sklepow??
poczytac czasopisma czy ksiazki??
czy chociazby wypic kawe??
posluchac muzyki??
czy kupowac jak opetany swoje ulubione tytuly

oraz jak czesto chodzicie do empiku i po co (niekoniecznie z powyzszych punktow)

ja chodze do empiku glownie na rozeznanie w cenach gier , sprawdzic czy nie ma nowej dostawy
z towarami
czasem pograc na PS2 ale do takiej sytuacji bardzo rzadko dochodzi poniewaz konsole i pecet
sa oblegane non-stop i czasami jak jakas gazeta przykuje moj wzrok to ja przejrze o ocenie
czy warto ja kupic

czekam na wasze "sprawozdania" z tego jak czeto chodzicie do empiku i po co
zapraszam do dyskusji



ja chodzę do empiku, żeby popatrzeć na to co moim zdaniem kosztuje tam za drogo:) ta firma to zdzierca niemiłosierny, jak pomyślę, że za zamówienie płyty CD na zachodzie wraz z przesyłką zapłacę mniej niż w empiku choćby o cenę jednego biletu autobusowego to nóż mi się w kieszeni otwiera, nei wspominam o grach... dołączyłem na początku października do gram.pl i poprzez ten portal będę sobie kupował zabawki:) a muzykę przez fan.pl to tyle z mojej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol, Panie Sekretarzu ;)

To może wróćmy do tematu. Ja przede wszystkim myślę, że w Polsce brakuje sklepu typowo dla graczy. Jestem graczem i najbardziej cenię sobie właśnie za to EMPiK-i (głównie Megastory - duży wybór).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 11:15, Snake_GMC napisał:

lol, Panie Sekretarzu ;)

To może wróćmy do tematu. Ja przede wszystkim myślę, że w Polsce brakuje sklepu typowo dla
graczy. Jestem graczem i najbardziej cenię sobie właśnie za to EMPiK-i (głównie Megastory -
duży wybór).


Snake to jak nie chcesz się do mnie odezwać, to chociaż napisz dział na którym pracujesz? :> Bo zastanawiam się czy nie złożyć CV do Empiku, podoba mi się ta firma. Albo podaj jakiś kontakt do siebie, to może pomożesz mi się zdecydować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 10:56, aleczek napisał:

ja chodzę do empiku, żeby popatrzeć na to co moim zdaniem kosztuje tam za drogo:) ta firma to zdzierca niemiłosierny,

Muszę słówko w obronie EMiKu (nie, nie jestem ich pracownikiem). Ja uważam, że opłaca się tam kupować książki i od czasu gdy to odkryłem, zawsze tak robię. I mam książkę o kilka złotych tańszą.
Nie należy jednak kupować książek bezpośrednio z półki, tylko zamówić poprzez internet, odczekać kilka dni (EMPiK zawiadamia, że przesyłka jest do odebrania) i pójść do EMPiKu żeby ją odebrać. Za przesyłkę nic się nie płaci a książka jest tańsza.
Przypuszczam, że tak samo można robić z grami ale nie sprawdzałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 12:50, A-cis napisał:

> ja chodzę do empiku, żeby popatrzeć na to co moim zdaniem kosztuje tam za drogo:) ta firma
to zdzierca niemiłosierny,
Muszę słówko w obronie EMiKu (nie, nie jestem ich pracownikiem). Ja uważam, że opłaca się tam
kupować książki i od czasu gdy to odkryłem, zawsze tak robię. I mam książkę o kilka złotych
tańszą.
Nie należy jednak kupować książek bezpośrednio z półki, tylko zamówić poprzez internet, odczekać
kilka dni (EMPiK zawiadamia, że przesyłka jest do odebrania) i pójść do EMPiKu żeby ją odebrać.
Za przesyłkę nic się nie płaci a książka jest tańsza.
Przypuszczam, że tak samo można robić z grami ale nie sprawdzałem.


Hm? Bardzo ciekawe, ale jak to się dokładnie odbywa? Mógłbyś podać więcej szczegółów? :) Dlaczego np. nie listonosz tylko EMPIK Cię zawiadamia o odebraniu przesyłki? :P Rozumiem, że zamawiasz na ich stronie internetowej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robię dokładnie tak samo i to od jakiegoś czasu. Choć czasami w Merlinie da sie trafić książki jeszcze taniej. A jak już się coś w Merlinie zamawaiało, to z każdym zakupem jest niższa kwota aby dostarczyli przesyłkę kurierem za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 12:57, nico5 napisał:

Hm? Bardzo ciekawe, ale jak to się dokładnie odbywa? Mógłbyś podać więcej szczegółów? :) Dlaczego np. nie
listonosz tylko EMPIK Cię zawiadamia o odebraniu przesyłki? :P Rozumiem, że zamawiasz na ich stronie internetowej. :)

Tak. Zamawiam na ich stronie internetowej. Tam też (przy rejestracji) podajesz swój adres mailowy i zawiadamiają o odbiorze via mail (a nie przez listonosza :)
Na stronie internetowej masz podane ceny nominalne książek i cenę obniżoną w przypadku zamówienia internetowego. Można zamówić również przesyłkę do domu, jednak wówczas oczywiście nie jest to przesyłka bezpłatna. Skoro jednak ktoś i tak chodzi do EMiKu kupować ksiązki, to może się również wybrać po ich odbiór. EMPiK stale wysyła dostowy do swoich placówek, więc dorzucenie do tego jednej paczki dla jakiegoś klienta nie sprawia im większego problemu. Dlatego przesyłka jest bezpłatna.

====> Abi Dalzim
Gratulacje z okazji dołączenia do czołówki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znienawidze empik! Ja nie moge! babka nie chciala mi sprzedac gry od 16 lat Fable! Rozumiem jakaś gra od 18 lat! Albo gra erotyczna ale fable! Malo jest gier rpg od 16 lat a moga w nie grac osoby, np. w moim wieku to jest skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 21:06, garrick napisał:

Znienawidze empik! Ja nie moge! babka nie chciala mi sprzedac gry od 16 lat Fable! Rozumiem
jakaś gra od 18 lat! Albo gra erotyczna ale fable! Malo jest gier rpg od 16 lat a moga w nie
grac osoby, np. w moim wieku to jest skandal!


wiesz, sprzedawczyni mogła nie wiedzieć o czym jest ta gra, a możesz podać miasto i ew. nazwę salonu(jeśli jest więcej niż jeden w Twoim mieście)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować