Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

EMPIK - temat ogólny

911 postów w tym temacie

A czemu nie chcesz zapłacić z góry w Matrasie? Nie możesz czy się boisz? Jeśli to drugie, to nie ma obaw, kupowałem tam parę razy i nie było problemów. Do tego, gdy przesyłka docierała do księgarni i była gotowa do odbioru, zawsze dzwonił do mnie pracownik sklepu ze stosowną informacją (w przypadku empiku nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło). I to przy zamówieniu opłaconym z góry, gdzie można by było równie dobrze zastosować typowe podejście sprzedawcy "zapłaciłeś, to mamy cię tam, gdzie słońce nie dociera".
A co do empik.com - robię tam zakupy od czasu do czasu od kilku lat i jeszcze mi nigdy na maila nie przysłali żadnej reklamy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2013 o 20:02, Blackhand napisał:

gdy przesyłka docierała do księgarni i była gotowa do odbioru, zawsze dzwonił do mnie pracownik sklepu
ze stosowną informacją (w przypadku empiku nigdy mi się coś takiego nie zdarzyło).

Ja Empikowi nawet nie podawałem telefonu więc o dzwonieniu nie ogło być mowy ale zawsze dostawałem maile informujące mnie o sytuacji. Najpierw, że przesyłka wysłana, a potem (już z salonu), że jest do odbioru.
I reklam też żadnych nie było :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile mi wiadomo to tylko pierwsze egzemplarze Bioshock Infinite zawierały Season Passa w ramach przeprosin za brak polskich napisów które ostatecznie znalazły się w grze, więc SP będziesz musiał kupić osobno albo poczekać na GOTY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 17:09, Krytyczny napisał:

Empikowy Bioshock Infinite z tego linku NA PEWNO zawiera Season Passa i nie będę musiał
kupować osobno DLC?


Prawdopodobnie nie zawiera, bo kilka dni temu odebrałem swoją kopię i jednak season passa nie było mimo iż wydanie jest premierowe. No chyba że maja obie wersje i biorą je jak leci a mi się akurat trafiła taka bez, bo na półkach w salonie widziałem dostępne edycje z tym DLC... Tyle że cena w salonie wynosiła aż 109zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2013 o 17:15, SirGracz napisał:

O ile mi wiadomo to tylko pierwsze egzemplarze Bioshock Infinite zawierały Season Passa
w ramach przeprosin za brak polskich napisów które ostatecznie znalazły się w grze, więc
SP będziesz musiał kupić osobno albo poczekać na GOTY.

Potwierdzam - dokładnie tak to wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za archeologie, ale chcialem sie podzielic malym spostrzezeniem, a nie chce robic balaganu w watku o promocjach.

Otoz dni temu kilka (pierwszego kwietnia) szukalem Bloodborne''a. Sprawdzilem kilka sklepow, m.in. gram, konkurencje (ultima, MM, Saturn itp) i nic. Wszedzie gry brak, brak rowniez informacji o terminie dostawy. Sprawdzam empik - prosze bardzo. Gra jak najbardziej dostepna. I tak mi sie nasunelo pytanie: ludzie psiocza na empik, narzekaja, ze wyzysk, ze trzeba bojkotowac, ze to, ze tamto... ale jakos inne sklepy nie sa w stanie dotrzymac im kroku pod wzgledem oferty. Musialem kupic Bloodborne''a w empiku. Troche dziwnie sie z tym czulem, bo staram sie unikac kupowania w tej sieci, ale jesli jako jedyni maja w ofercie towar, ktory mnie interesuje, to nie widze powodu, by sie "umartwiac". Wesolo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 14:02, Ring5 napisał:

I tak mi sie nasunelo pytanie: ludzie psiocza na empik, narzekaja, ze wyzysk, ze trzeba
bojkotowac, ze to, ze tamto... ale jakos inne sklepy nie sa w stanie dotrzymac im kroku
pod wzgledem oferty.


A może mogłeś tam kupić, bo właśnie ludzie bojkotują i im zalega więcej towarów na półkach/w magazynach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2015 o 15:02, Radekl2 napisał:

A może mogłeś tam kupić, bo właśnie ludzie bojkotują i im zalega więcej towarów na półkach/w
magazynach? :D

Empik może ma niektóre towary drogie, ale nigdzie indziej nie znajdę tego, co potrzebuję, a co jest w Empiku. Ceny z kosmosu też nie są, a wybór olbrzymi.
Szkoda tylko, że pewna grupa fanatyków religijnych obrzuciła ten sklep mięsem i pragnęła przenieść swoją histerię na innych klientów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale Empik jest potworem jeśli chodzi o np. świat książki.
Chcesz zaistnieć? Musisz jakimś cudem przebic się przez masy promowanych tam autorów (odwrócenie książki okładką to około 12 tysięcy za tydzień... powodzenia), a do tego w ogóle Empik musi Twoją książkę kupić... a jeśli chodzi o to, to mają kaprysy i zachcianki jak dama w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2015 o 20:08, Manigoldo napisał:

Szkoda tylko, że pewna grupa fanatyków religijnych obrzuciła ten sklep mięsem i pragnęła
przenieść swoją histerię na innych klientów...


Czemu szkoda? To decyzja tych "fanatyków" i mi ani Tobie nic do tego. Empik święty nie jest i chyba tutaj przyznasz mi rację, a to czy ludziom to przeszkadza na tyle, żeby tam nie kupować to ich osobista sprawa.
Mnie ceny w Empiku nigdy nie powalały na zmienię, dlatego jak tylko mam wybór to idę gdzie indziej. Ale jeśli Ty chcesz tam kupować to nie mam z tym problemu (zapewne tak samo jak ci "fanatycy").

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować