Zaloguj się, aby obserwować  
KrzysztofT

"Platynowa Edycja" i "super" jakość opakowań.

48 postów w tym temacie

Witam. Ponieważ to mój pierwszy temat, więc mam nadzieję, że umieszczam go w dobrym dziale :)
Więc tak. Wg. mnie to CDP "odstawił" z grami z "Platynowej Edycji" to lekka kpina! Zamiast ładnie zafoliować pudełka z grami (jak zawsze) to jakiś geniusz wpadł na pomysł aby pudełka pokleić jakąś taśmą! Nie dość, że box DVD został poklejony, to jeszcze tekturowe opakowanie również! Ja się pytam czy ktoś z CDP próbował usunąć taśmę z tekturowego pudełka nie niszcząć go? Ja rozumiem, że gry za 40-50zł to nie jakiś super zysk dla CDP, no ale bez przesady! Czy zafoliowane pudełek było aż tak drogie, że trzeba było zaklejać obydwa pudełka (tekturowe i box DVD) 20-letnią taśmą od ruskich? Pudełka bardzo ładne graficznie, super wydanie "PE" i badziewna taśma, która przy próbie usunięcia niszczy całe pudełko! No panowie i panie z CDP. Kto wpadł na taki genialny pomysł?!?! Diablo 2 i W3 w "PE" są bardzo ładnie wydane, a ta za..ana taśma przy próbie usunięcia zchodzi razem z pudełkiem! Mam nadzieję, że znowu będzie wydawali gry w pudełkach zafoliowanych, a nie odstawiali takiej kaszany.

Pozdrawiam.

K.T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 16:10, KrzysztofT napisał:

Witam. Ponieważ to mój pierwszy temat, więc mam nadzieję, że umieszczam go w dobrym dziale :)
Więc tak. Wg. mnie to CDP
"odstawił" z grami z "Platynowej Edycji" to lekka kpina! Zamiast ładnie zafoliować pudełka z grami (jak zawsze) to jakiś
geniusz wpadł na pomysł aby pudełka pokleić jakąś taśmą! Nie dość, że box DVD został poklejony, to jeszcze tekturowe opakowanie
również! Ja się pytam czy ktoś z CDP próbował usunąć taśmę z tekturowego pudełka nie niszcząć go? Ja rozumiem, że gry za
40-50zł to nie jakiś super zysk dla CDP, no ale bez przesady! Czy zafoliowane pudełek było aż tak drogie, że trzeba było
zaklejać obydwa pudełka (tekturowe i box DVD) 20-letnią taśmą od ruskich? Pudełka bardzo ładne graficznie, super wydanie
"PE" i badziewna taśma, która przy próbie usunięcia niszczy całe pudełko! No panowie i panie z CDP. Kto wpadł na taki genialny
pomysł?!?! Diablo 2 i W3 w "PE" są bardzo ładnie wydane, a ta za..ana taśma przy próbie usunięcia zchodzi razem z pudełkiem!
Mam nadzieję, że znowu będzie wydawali gry w pudełkach zafoliowanych, a nie odstawiali takiej kaszany.

Pozdrawiam.

K.T

HMMMM... to temat do dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 16:10, KrzysztofT napisał:

Czy zafoliowane pudełek było aż tak drogie, że trzeba było
zaklejać obydwa pudełka (tekturowe i box DVD) 20-letnią taśmą od ruskich?


ja mialem wersje zafoliowana, w sklepach w ktorych widzialem tez byly zafoliowane - byc moze sklep w ktorym kupiles gre rozfoliowuje gry i wrzuca tam jakies swoje promocyjne smiecie do srodka i nie chce foliowac od nowa?

nie wiem o jakiej tasmie mowisz - moze masz na mysli plomby zabezpieczajace? takie w zoltym kolorze? mnie one zeszly bardzo ladnie, ale przeciez zawsze mozna je przeciac i zostawic na boxie :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po primo. Gdzie kupiłe grę? Zamówiłeś ze sklepu CDP? To wtedy ta sytuacja jest obużająca.
Jeśli kupiłeś grę w sklepie/media markcie czy czymś takim - to IMHO tam powinieneś kierować zażalenia :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te plomby to jakaś badziewna taśma klejąca. Ja nie mogłem jej ze swojego pudełka z eXtra klasyki odkleić tak, zeby się całe nie kleiło. i teraz przykleja mi się do wszystkiego z czym ma kontakt. Może by tak zmienić rodzaj kleju albo coś w tym stylu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że wersja gry jaką kupiłeś orginalnie była zapakowana w folię. Niestety czasem zdarzają się tacy sprzedawcy, którzy wolą "upewnić" się czy dana gra znajduje się w środku..Uwazam to za straszny debilizm. Po pierwsze tak jak mówisz, zawsze potem pudełka sa sklejone jakoś dziwnie, po drugie jakby chciał kupować używane płyty to bym sobie zajżał do sklepu gram.pl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak ty ale ja ostatnio kupiłem Diablo w Platynowej Kolekcji i też było zafoliowane i zaklejone tymi taśmami, ale u mnie jakoś bardzo gładko poszło je zdjąć prawie bez żadnych śladów :P=)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 16:18, D2T napisał:

ja mialem wersje zafoliowana


No właśnie, bo ja też mam zamiar w najbliższych dniach zamówić Diablo II, więc czy Ty kupowałeś "tutaj" czyli wysyłkowo zamawiałeś czy gdzieś w sklepie?
Bo ja u siebie w empiku też widziałem ładnie zafoliowane, ale wolałbym zamówić tu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 16:58, Vaxinar napisał:

No właśnie, bo ja też mam zamiar w najbliższych dniach zamówić Diablo II, więc czy Ty
kupowałeś "tutaj" czyli wysyłkowo zamawiałeś czy gdzieś w sklepie?
Bo ja u siebie w empiku też widziałem ładnie zafoliowane,
ale wolałbym zamówić tu :/


Witam. Każda gra sprzedawane za pośrednictwem sklepu gram.pl jest oryginalnie zafoliowana. Nie ma możliwości aby ktoś otrzymał od nas egzemplarz pozbawiony folii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autorowi wątku chodzi zapewne o to, że te naklejki świadczące o nieotwieraniu gry (żółte) nie da się odkleić. A przynajmniej mi się nie dało (pozostała klejąca się do wszystkiego maź). Z drugiej strony jest to zapezpieczenie przeciw nieuczciwym sprzedawcom (odfoliuje, zarejestruje a potem zafoliuje i sprzeda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 17:06, Destro napisał:

Witam. Każda gra sprzedawane za pośrednictwem sklepu gram.pl jest oryginalnie zafoliowana. Nie ma możliwości
aby ktoś otrzymał od nas egzemplarz pozbawiony folii.


:) No to bardzo mnie to cieszy, ale to by znaczyło, że Pan KrzysztofT kupił grę w sklepie a nie u Was, czyli jak juz wspomniano tam ze skargami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 17:07, mkaa napisał:

Autorowi wątku chodzi zapewne o to, że te naklejki świadczące o nieotwieraniu gry (żółte) nie da się odkleić. A przynajmniej
mi się nie dało (pozostała klejąca się do wszystkiego maź). Z drugiej strony jest to zapezpieczenie przeciw nieuczciwym
sprzedawcom (odfoliuje, zarejestruje a potem zafoliuje i sprzeda).


A gdzie Ty taki numer widziałeś? Przecież od razu po czymś takim posypałyby się reklamacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mialem podobnie na FEAR i grach z Extra klasyki, ale o ile pamietam naklejki te maja drobne naciecia takze mozna je przerwac nie odklejajac od pudelka. Fakt ze naklejka zostaje ale lepiej chyba jak zostanie niz jak odejdzie z pudelkiem ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 17:12, Sarafan_Knight napisał:

> Autorowi wątku chodzi zapewne o to, że te naklejki świadczące o nieotwieraniu gry (żółte) nie da się odkleić.
A gdzie Ty taki numer widziałeś? Przecież od razu po czymś takim posypałyby się reklamacje.

Na wszystkich grach obecnie wydawanych tak jest (ja osobiście spotkałem się na seriach NXK, platynowej kolekcji, wormsach (wydanie premierowe) i soldiersach (wydanie świąteczne). Dlatego po pierwszej próbie odklejenia tego obecnie tylko rozcinam. Zresztą w wiekszości są nacięcia, aby można było równo je rozciąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to folia ochronna na opakowaniach jest niezła i nie obklejona jakąś "taśmą od ruskich". Ładnie zchodzi i nie zwiększa swojej objętości w koszu :]
A czy to jest takie ważne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 18:03, Sarafan_Knight napisał:

Raczej porwane pudełeczko na wystawie najładniej to nie wygląda... :)


No może i nie wygląda i tu masz rację. Ale jak np. ktoś kupi ze sklepu i sam sobie porwie przy rozpakowywaniu, o taśma była zbyć silna ;p , to czy w ogóle to jest takie ważne, bo moim zdaniem przede wszystkim liczy się jakość zawartości pudełka - głównie płyty CD. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować