Zaloguj się, aby obserwować  
KrzysztofT

"Platynowa Edycja" i "super" jakość opakowań.

48 postów w tym temacie

Ja tez wrzucę swoje trzy grosze zażalenia co do pudełek Platynowej Kolekcji. Dostałem wczoraj przesyłką kurierską zapakowane i zafoliowane egzemplarze WIII i D2. Wszystko ładnie, ale po ich otwarciu okaząo się, że zaczepy w boxie po lewej stronie sa połamane. Wina zbyt dużej ilości papierowych dodatków w pudełku? Chyba tak. W sumie za bardzo to może i nie przeszkadza, ale jednak wrażenia estetyczne psują takie walajace sie po pudełku tuż po otwarciu połamane szczątki plastiku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 23:42, D2T napisał:

> Dlatego ja tam nie kupuję gier

powaznie? a skad je bierzesz?



Jadę do Zabrza do Media Markt, czy do innego pobliskiego miasta...gdzie mam pewność, że gra przeze mnie zakupiona jest nowa i nieużywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 17:26, Szarik PL napisał:

Jadę do Zabrza do Media Markt, czy do innego pobliskiego miasta...gdzie mam pewność, że gra przeze mnie zakupiona jest nowa i nieużywana.

Oj mylisz się. W MM jak poprosisz to odfoliują ci grę, abyś zobaczył zawartość. Myślisz, że potem ją wyrzucą? Czy też najzwyczajniej ponownie zafoliują? To w sklepie internetowym nie ma sensu otwierać, bo nie ma jak pokazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 17:31, mkaa napisał:

> Jadę do Zabrza do Media Markt, czy do innego pobliskiego miasta...gdzie mam pewność, że gra przeze mnie zakupiona jest
nowa i nieużywana.
Oj mylisz się. W MM jak poprosisz to odfoliują ci grę, abyś zobaczył zawartość. Myślisz, że potem ją
wyrzucą? Czy też najzwyczajniej ponownie zafoliują? To w sklepie internetowym nie ma sensu otwierać, bo nie ma jak pokazać.


Tak ale widzę, że gra jest zafoliowana to przynajmniej mam wrażenie, że gra jest nowa. Przyznaj, że gdybyś zobaczył w Empiku grę zupełnie bez niczego (sam kartonik) z karteczką o odbiorze płyt na zapleczu to raczej zniechęciło by Cię to do zakupy owej gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 17:45, Szarik PL napisał:

Tak ale widzę, że gra jest zafoliowana to przynajmniej mam wrażenie, że gra jest nowa.


aha, czyli sprzedawca pokazał grę pięciu innym kolesiom, zafoliował ją teraz po raz szósty, więc "mam wrażenie" że jest ok i to mi wystarcza... no sorry, ja bym takiego pudełka nie chciał, szczególnie że cholera wie co ze środka mogło zginąć, ale cóż niektórym wystarczy "wrażenie".

ja wolę mieć pewność. za coś płacę. po przekrętach o jakich słyszałem (jednego sam bylem ofiarą, właśnie w sklepie "nie dla idiotów") wolę prosto od wydawcy, gdzie mam pewność że pudełko nie spadało 5 razy z wystawy i nie było otwierane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi tam nic nie przeszkadza.Wiadomo że lepiej dla nas graczy,kolekcjonerów jest mieć pudełko super jakości,ale to z gry trzeba się cieszyć.Gdy komuś naprawdę podoba się gra to chce mieć opakowanie de best,lecz gra jest ważniejsza od pudełka,mi się podoba jak jest w pudełku papierów o grze aż szwy pękają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 18:58, Saltaz napisał:

Najlepiej kupowac w empiku tam masz pewnosc ze wszystko jest na swoim miejscu



No właśnie tu twki problem bo nie. Poczytaj poprzednie strony, a dowiesz się jak wygląda sytuacja gier w empiku w moim mieście. TRAGEDIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować