Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Czy nosiliście/nosicie gips?

72 postów w tym temacie

Czy nosiliście kiedyś gips. A może nosicie teraz. Ile razy mieliście gips i czy wogóle? Piszcie jak wam się to stało i kiedy. Ja mam teraz szyne na ręce mam zwichnięty palec.


P.S. Podobnego tematu nie znalazłem.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:43, Adam k. napisał:

Czy nosiliście kiedyś gips. A może nosicie teraz. Ile razy mieliście gips i czy wogóle? Piszcie
jak wam się to stało i kiedy. Ja mam teraz szyne na ręce mam zwichnięty palec.


P.S. Podobnego tematu nie znalazłem.:)


a ja puszczę offtopa: kiedyś zastanawialiśmy sie, co by sie stało, gdyby komuś grającemu na Xboxie wyłamać kciuki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:46, IMRO lion napisał:

Ja na szczęście nigdy, ale moja siostra zaliczyła właśnie swój pierwszy raz :)

uch, czyli taka... utwata gipsowego dziewictwa? :)

mój brat kiedyś miał nogę w gipsie - chodził jak Herr Flick (z Gestapo) - z serialu Allo Allo. i ciągle mówił, że go pod gipsem swędzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:43, Adam k. napisał:

Czy nosiliście kiedyś gips. A może nosicie teraz. Ile razy mieliście gips i czy wogóle? Piszcie
jak wam się to stało i kiedy. Ja mam teraz szyne na ręce mam zwichnięty palec.


Jeszcze nigdy w życiu nie miałem gipsu (nic mi się nie łamie:) )
Przez 14 lat sobie ładnie żyję:)
ps. Kiedyś wpadłem pod fiata126p(malucha) i nic mi się nie stało(nic mnie nie bolało, ani nic), a fiacik był cały zmiażdżony:D (cały przód mu się wgniótł:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:04, Rohamos napisał:

W życiu! Ale korzystając z okazji chciałem spytać, tych, którzy go kiedyś mieli (lub mają)
jakie to uczucie mieć gips?? :P Jestem ciekaw...

Nie możesz się podrapać jak swędzi. Jak jest lato to jest za gorąco. A tak po za tym to spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 20:43, Adam k. napisał:

Czy nosiliście kiedyś gips. A może nosicie teraz. Ile razy mieliście gips i czy wogóle? Piszcie
jak wam się to stało i kiedy. Ja mam teraz szyne na ręce mam zwichnięty palec.


P.S. Podobnego tematu nie znalazłem.:)

Ja miałem złamane 2 palce icos z nadgarstiem bo hmmm..... mam miękie kości i nieraz nawet jak tak bez niczego sie na "żarty" tłuczemy:D to ja często gęsto łamie sobie palce/wybijam choc narazier tylko 2 zlamane i 14 razy wybity:D wie mozecie mi zazdroscic kosci w recach(zeby nie było to żart wiem ze powinno byc w rękach)......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie złamałem, ale chciałbym, nie dlatego, żeby zobaczyć jak to jest, ale nasza ukochana wychowawczyni (pozdrowienia), ROZKAZUJE nie pisac tym osobom, co maja reke złamaną... Albo coś w tym stylu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2006 o 21:18, Vytrix napisał:

Ja nie złamałem, ale chciałbym, nie dlatego, żeby zobaczyć jak to jest, ale nasza ukochana
wychowawczyni (pozdrowienia), ROZKAZUJE nie pisac tym osobom, co maja reke złamaną... Albo
coś w tym stylu...

Nie radziłbym później jest to trudno bardzo trudno nadrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kiedyś niezłe polewki w gipsie... miałem złamany nadgarstek..i gips do łokcia..drapałem sie linijka..na szczescie tuż przed wakacjami mi go zdeli ale prze zdjeciem mialem starcie z kolesiem.. powiem wam że gips sie przydał i koles sie speszył..ale to było już jakiś czas temu:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie nie doświadczyłem noszenia gipsu, jeszcze nic nie złamałem. Jednakże wiele razy w przeszłości skręcałem sobie kostkę i nosiłem wtedy tylko bandaże. Może kiedyś dane mi to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować