Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mass Effect - nowe screeny!

24 postów w tym temacie

Nie wiem czemu ale mo to troche Tribesa przypomina ;]
Co do grafiki to niezle wyglada , choc mogli by chyba wiecej wyciagnac z X''a ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 06:42, muchy-polatuchy napisał:

Po tych screenach malo co mozna powiedizec. I pewnie w dodatku podrasowane sa... jak to nagminnie
bywa. 4 obrazki... phi


Nie są podrasowane... bo:
1. W przeszłości screen''y podrasowywało się najczęściej podwyższona rozdzielczością, a to co widzimy na obrazkach to jest 1024x768 czyli standard dla Xbox360.
2. Są filmiki w HD które pokazują jak ktoś gra w tak wyglądający Mass Effect na zwyczajnej konsoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 10:46, J.a.k napisał:

> Po tych screenach malo co mozna powiedizec. I pewnie w dodatku podrasowane sa... jak to
nagminnie
> bywa. 4 obrazki... phi

Nie są podrasowane... bo:
1. W przeszłości screen''y podrasowywało się najczęściej podwyższona rozdzielczością, a to
co widzimy na obrazkach to jest 1024x768 czyli standard dla Xbox360.
2. Są filmiki w HD które pokazują jak ktoś gra w tak wyglądający Mass Effect na zwyczajnej
konsoli.


Ad1. Standard na Xboxie to 720p, czyli 1280x720. Jak ktoś ma gorszy TV to wtedy grafika jest w niższej rozdzielczości, no i zależy czy widescreen czy nie, ale standardem jest powyższa rozdzielczość.
Ad2. Są filmiki w HD, które pokazują grę w SD (Standard Definition)? Sorry, ale czegoś nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

J.a.k - screeny mogą być podrasowane ale nie są, tu masz racje ; ). Natomiast nieprawdą jest, że 1024x768 to rozdzielczosc ixa - on nawet takiej nie obsługuje (przynajmniej nie pixel w pixel, co najwyżej rozciąga). Rozdzielczość którą obsługuje X360 to 1280x720 (720i/p) i w przyszłości 1920x1080 (czyli 1080i/ p raczej nie będzie dostępne - nie wiem). Obie te rozdzielczości są w 16:9 (panorama) natomiast 1024x768 to 4:3. Co do samych screenów, pierwsze dwa wyglądają hermetycznie, jak rendery do starych gier + odrobinka poświaty przy refleskach. Widziałem także filmy z tej gry i nie wygląda to ciekawie. Planeta wygląda dosyć pusto.. co jednak mozna wytłumaczyć - trudno o zabudowania na np. księżycu :P. Jednak mi się nie widzi. Z innej strony ta genialna grafika którą teraz podziwiacie będzie trącać myszką po wyjściu Crysis na pecety więc IMHO wcale taka extra nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować