Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza rocznica gram.pl!

238 postów w tym temacie

Sprawdziłem ofertę i się troszkę zasmuciłem... pracownicy gram.pl, czy do oferty wykorzystania 50% więcej wirtualnych pieniędzy moglibyście dożucić Dark Messiah of Might and Magic? Proooszę.

PS Czy będzie dostępny jakiś plakat z DM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JEEE! STO LAT! STO LAT!
[Azrathel wyskakuje ze wcześniej wniesionego przez cieciów olbrzymiego tortu, rozpryskując na wszystkie strony czekoladową polewę]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:11, Harvenar napisał:

No brawo gram.pl, jesteście już rok z nami. A mi się podoba zdjęcie Kasi, aż miło pisać do
DOKu wiedząc że odpisuje taka miła osoba :)


Baaaaaaardzo dziękuję i czekam na maile :))))


pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy...?

Medoc, toż ja zrobiłem Ci zdjęcie gdy bezskutecznie próbowałaś wygrać z Big Jackiem rywalizację na Urządzeniu Huśtającym :( . Przeca była doskonała okazja, by to zaprezentować :] .

Pamiętasz, jak się upierałaś, iż w Sklepie SĄ Gramowe Koszulki w rozmiarach N, gdzie N > S :P ? Nie było i nie ma!

;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeju, jeju, ależ ja niewychowany.. oczywiście wszystkiego najlepszego gram.pl! sto lat i takie tam ; )
[nie jestem zbyt dobry w składaniu życzeń ani też zbyt wylewny ; )]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:56, MonkOfWar napisał:

Yyy...?

Medoc, toż ja zrobiłem Ci zdjęcie gdy bezskutecznie próbowałaś wygrać z Big Jackiem rywalizację
na Urządzeniu Huśtającym :( . Przeca była doskonała okazja, by to zaprezentować :] .

Pamiętasz, jak się upierałaś, iż w Sklepie SĄ Gramowe Koszulki w rozmiarach N, gdzie N >
S :P ? Nie było i nie ma!

;>


Ooooo pamiętam ... i jak to sie skończyło też :P
Są N jak Naturalnie piękne :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 16:58, medoc napisał:

Ooooo pamiętam ... i jak to sie skończyło też :P
Są N jak Naturalnie piękne :))))


Niewtajemniczonym można chyba powiedzieć, iż:
a) zdjęcia pozwalają zgadnąć posturę Katarzyny;
b) nick Big Jacka jest adekwatny to nosiciela;
c) wydedukujcie sobie zakończenie tejże rywalizacji :P .
Zrobiłem nawet takie "Foto-Story" :P .

Niewątpliwie pikne koszuliny owe są, aczkolwiek dla ludności większych rozmiarów możnaby je również sprowadzić... :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tyle: gram.pl to już więcej niż tylko serwis z grami, to jest przedewszystkim ogromna liczba użtkowników i np. taki ja już automatycnzie wlaczam gram.pl po wejsciu na kompa,a na forum zawsze znajde opdowiedz na moje pytanie lub pogadam z kims obcym lepiej niz z przyjacielem ... i za to dziekuje calej EKIPIE Gram.pl ... i oby tak dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 17:03, MonkOfWar napisał:

> Ooooo pamiętam ... i jak to sie skończyło też :P
> Są N jak Naturalnie piękne :))))

Niewtajemniczonym można chyba powiedzieć, iż:
a) zdjęcia pozwalają zgadnąć posturę Katarzyny;
b) nick Big Jacka jest adekwatny to nosiciela;
c) wydedukujcie sobie zakończenie tejże rywalizacji :P .
Zrobiłem nawet takie "Foto-Story" :P .

Niewątpliwie pikne koszuliny owe są, aczkolwiek dla ludności większych rozmiarów możnaby je
również sprowadzić... :>


Oczywiście ja bo małe może więcej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 17:05, medoc napisał:

Oczywiście ja bo małe może więcej :P


Polemizowałbym :P . Wynik końcowy określiłbym raczej jako, hm, Critcal Hit. No, ale złośliwym nie będę, nie chcępodzielić losu Pana Henia (nigdy tego nie zapomnę, dostawałaś wprost apopleksji-gdyby nie Sol...) :D !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem rocznica itp... Ale te konkursy nie mają tego "powera" co konkurs "gram z klasyką" :/ A dodatkowo - monk of war bredził coś o wizytówkach i czacie ;) czy to prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 17:12, Lamb3rt napisał:

Ja rozumiem rocznica itp... Ale te konkursy nie mają tego "powera" co konkurs "gram z klasyką"
:/ A dodatkowo - monk of war bredził coś o wizytówkach i czacie ;) czy to prawda?


Ekhm... O czym mowa...?! JA?! Yyy...? Bredziłem-całkiem możliwe :) . Ale na pewno nie informowałem o tym, iż dziś nadejdą Wizytówki z Czatem (choć mogłyby :) )! Jeśli już, czyniłem domysły i nadzieje... Skąd miałbym miec takie informacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam początki kolektywu - ty miałeś wtedy coś wspólnego z tym. potem coś gadałeś o wizytówkach ;) pamiętasz te zagwiazdkowany wyraz? ;) Ty coś wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować