Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza rocznica gram.pl!

238 postów w tym temacie

Wszystkiego najlepszego i sto lat. Z okazji urodzin życze wam abyście odbierali najlepsze tytuły firmie"cenega" bo to Wy jestescie najlepszym sklepem w sieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

----------------------------------------------------------------------------------------------
Niby fajnie. Duzo fajnych rzeczy... SUPER ale przestada...... Plakat 20zl a ta promocja "Kupujac razem placi sie mniej" jest do niczego. Fajna by byla jak MOZNA BY COS WIECEJ ZAOSZCZEDZIC -.- Po pierwsze... OFERTY sa tak skape i jak fajna gra to nie ma dodatku tylko jest plakat (nie ma to jak plakat w tej promocji 10zl :P) Ehh "+50%" i ten gratis...... Mozna powiedziec ze CD-P dal zniszke 10zl na wybrane produkty. Szkoda ale jak przyjrzec sie temu z bliska to jest slaba promocja.. + konkursy o muzyce i ksiazkach na stronie O GRACH. Ale zalety tez sa :P zawsze mamy program na TV4 o 10.30 w soboty - to moze byc fajne :> , ale ogolnie lipnie. Myslalem ze "Razem taniej" bedzie cos super, gdzie bedzie mozna kupujac GW + GW:F dostac 50% zniszke na GW:N . Wiem ze napisalem w nieladzie i haosie ten tekst ale jestem taki roztrzesiony i zalamany :P tym co zobaczylem dzis na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ojej to juz roczek macie???!!!! Tak szybko zlecialo:D No ale jak ten czas mial nie minac tak szybko jak co rusz zaskakiwaliscie nas nowymi promocjami rabatami nowosciami i grami w seriach wydawniczych xD Ech... Jestescie chyba jedynymi ludzmi w kraju na ktorych nie mozna narzekac bo nie ma na co:D Super gry, super profesjonalna obsluga i super szybka dostawa. Nigdy sie na was nie zawiodlem i oby tak dalej:D Wy jestescie tacy sami jak z przed roku tylko sobie poprzeczke wyzej wieszacie i tak ma byyyyyc xD Wszystkiego Najlepszego dla Gram.pl XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje! Wszystkiego najlepszego! Swietny serwis (obowiazkowo przegladany codzinnie)

Chetnie z oferty Lem widzialbym "Battlefront 2" na PC(w rozsadnej cenie) w sklepie gram!

Ciekawe czy moje marzenie sie spelni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrozumiałem, że jestem starym spróchniałym dziadem, który jeszcze nie złożył życzeń. Jak widać moja skleroza daje o sobie znać. ;)

Kto najlepsze gry w Polsce ma? CD Projeky mówie wam!
Kto najlepsze forum ma? CD Projekt mówie wam!
Kto najlepsze konkursy robi nam? CD Projekt mówie wam!
Kto najlepszą ekipe ma? CD Projekt mówie wam!
Kto najlepszą pracowniczke ma? CD Projekt mówie wam!
Kto tu gada farmazony? Kukowsky ten dziad skończony! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 22:55, The Prezes napisał:

Chyba wesolo bylo bo macie bardzo "ostre" zdjecia :D.


Dobra, idę spać a nie złożyłem jeszcze życzeń.........
Wszystkiego najlepszego, dużo kasy i radości
O rany, kończe bo brat mnie odgania od kompa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przepraszam , gdzie moje obycie itd itp. Witam po dosc dlugiej przerwie. Pozdrawiam przede wszystkim Destro :))) Stary, jak zobaczylem twoje zdjecie od razu mi sie micha usmiala. No nic to. Pozdrawiam i zycze dalszych sukcesow Panie i Panowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować