Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza rocznica gram.pl!

238 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2006 o 12:47, mikim napisał:

Nom - drogie. Fahrenheit np. w Play''u lub w Wirtusie można kupić za mniej niż 50 zł - w sklepie
gram.pl - prawie 80 zł używając wPLN. Innym przykładem może być podstawowa wersja gry: Medal
of Honor: Allied Assault. W takiej cenie niektóre sklepy internetowe sprzedają wersję Deluxe
(z dodatkami). Oj, niektóre ceny to naprawdę słabo w porównaniu do innych sklepów :P.


To dopiero początek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 13:14, mikim napisał:

Jak to? Ma być więcej promocji itp?

Przecież w newsie piszą,że to dopiero początek...poza tym jeszcze maja byc konkursy.

Hmm...podstawka Moh za 49zł? Za taką samą cene można miec wersje deluxe z dwoma dodatkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 13:17, innos85 napisał:

No to tak
Pracownikom życzę podwyżek a prezesom zwiększenia obrotów firmy :)

Obrotów czy obrotu? Chodzi ci o większą pralke w firmie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 13:20, Abi Dalzim napisał:

"Przglądłem" wszystkie promocje, ale na razie nic dla mnie. A sprzęt to w ogóle kosmos - dla
jakichś maniaków chyba :)

A mało takich na świecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóz :() Wszystkiego dobrego dla całej ekipy gram.pl!
Ps. w sumie wypadałoby też podziękować za kolejny prawie-że-nałóg ;)) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa teraz tez zauwazyłem ze do wielu towarów dołaczamy gratisa to we wszystkich( oprócz w dodatku do wowa i nowego nfs) kierownicach i roznych padach jest driver ;) ale wogóle to wazne ze jest jakis gratis :) mi sie podobaja plakaty - szkoda tylko ze ich tak mało.. jakby był np. z gothica lub z homm V to bym kupił a i ogólnie fajne te gierki nowe ale tez przyznaje ze są bardzo drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o niee teraz mi sie przypomniało ze mam o 15 mecz :( a wiec jakby był jakis konkurs " na szybkosc " po 15.00 i fajne nagrody do wygrania to ja niestety nic nie dostane :(( ale spróbuje to jakos odkrecic i razem z gram.pl swietowac i ch urodzinki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wsiego najlepsiejsego :D

Ja wiem, że świętujecie i tak dalej, ale miłoby było gdyby ktoś poprawnie napisał datę na informacji o starcie działu X360 :D Pozwolę sobie przypomnieć, że daty z miesiącami rzymskimi piszemy bez kropek. Dziękuję za uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować