Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza rocznica gram.pl!

238 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2006 o 15:02, Carl92 napisał:

Wszyscy mówią o jakiś wizytówkach a moge wiedzieć na czym o polegają i co to jest :).


wizytówki to wizytówki :) na starym forum każdy miał swoją wizytwkę i mógł w niej napisać o sobie co chce, mozna było tło dawać itp. wizytówki służyły aby innym trochę siebie przedstawić. więcej o wizytówkach możesz się dowiedzieć w tym temacie: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=204&u=1164

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego najleprzego - az sie rozrzewiłem czytając :D poczólem atmosfere - tak jak czasem w pracy przed ''wielkim dniem" :)

tylko, że dzis ciezko mi przy robocie usiedziec - a potem jeszcze zjazd - cos czuje - ze o wszystkim dowiem sie z opoznieniem ok 22 :/

ale dam rade

pozdrowienia dla wszystkich z Ekipy GRAM.PL - i gramowiczow tez. Ich rocznica - ale swieto wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o, dopiero zobaczylem ze pod nickami pracownicy gram.pl maja zielone napisy... ciekawe czy zmiany sa tylko kosmetyczne czy dadza jeszcze cos duzego z okazji rocznicy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby na to nie patrzeć pomysł wypalił. No więc wszystkigo najlepszego ode mnie też;)
No ale żeby następny rok był jeszcze lepszy (przyda się aby znowy składać gratulacje;).
Oby tak dalej, dalej, dalej i dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pięknie !! Kocham was CDP za to że istniejecie !!! Wasz sklep jest teraz FANTASTYCZNY !! !! Kocham was !! :) Te plakaty !! i XboX 360 !! !! Żyję tylko dla was hehe !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Sto lat, też życzę całej magicznej ekipie gram! I dodatkowe sto lat jej niestrudzonemu naczelnikowi, co w CDP i okolicach chyba najdłuższy stażem jest! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadawałem już to pytanie, ale zniknęło w przypływie postów: pod jakim nickiem jest na forum szef CDProjekt? Minął rok, a ja dalej tego nie wiem :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl to nie tylko ci, którzy je tworzą, ale i ci, którzy swoją masową obecnością (między innymi na forum) potwierdzają sens istnienia portalu. Dlatego, z okazji urodzin, życzę wszystkiego najlepszego zarówno ekipie gram.p, jak i współpracującym z nami autorom oraz wszystkim użytkownikom. Sto Lat (a nawet jeszcze więcej)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no to lecimy :)

sto lat! sto lat! niech zyje zyje nam ;D

Niechaj gwiazdka pomyslnosci nigdy nieee zagasniee, nigdy nieee zagasnie ;)
a kto z nami nie wypijee niech pod stolem zasnie!
a kto z nami nie wypijee niech pod stolem zasnie!

Sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj zyje nam, hej!
Sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj zyje nam, hej!
Niech zyje nam! [ niech zyje! ] niech zyje nam! [niech zyje]
w zdrowiu, sczesciu pomyslnosci niechaj zyje nam :D

sto lat to za malo,
sto lat to za malo,
sto piecdziesiat by sie zdalo!
sto lat to za malo,
sto lat to za malo,
sto piecdziesiat by sie zdalo!

jeszcze po kropelce,
jeszcze po kropelce,
pooki wodka jest w butelce!
i jeszcze po kropelce,
jeszcze po kropelce,
pooki wodka jest w butelce!

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować