Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza rocznica gram.pl!

238 postów w tym temacie

Łeee ;) ! Dublujecie wszyscy mój temat ;) !

Wszystkiego Najlepszego!

Ciekawe Opcje Sklepu, Interesujące Ciekawostki, brawo! Najzabawniejszy jest teraz podział na Ludzi z CDP i Gram.pl :P ! "Niebieski" Lucas "zwykłym" Brygadzistą, ahahaha ;P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Życzę z całego serca, abyście dalej byli numer jeden , wszystkiego najlepszego , nowych sukcesów, wielkich hitów w sprzedaży,[ oczywiście money:}] i byście trwali całą wiecznośc , a możę i dłużej, jeśli się da. I oczywiście dziękuje za Carbona (chlip).(nigdy nie umiałem pisac życzeń:})

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(nigdy nie umiałem pisac życzeń:})

I właśnie takie życzenia są w/g mnie najlepsze... Bo płynie z nich szczerość z samego dna serca ;) Podpisuję się pod tymi życzeniami i ;) ;) chcę Wam podziękować za to forum... bez niego moje życie nie miałoby sensu ;)


;) = chlip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płakać mi się chce buehehehe :( CDP to napradę wspaniali ludzie !! ;) Tak bardzo lubię przesiadywać na ich stronce i uczestniczyć w dyskusjach na forum.. :)

JESZCZE RAZ STO LAT I WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KOCHAM CIE GRAM.pl chyb sie powtarzam ale STO LAT I JESZCzę TROCHę DZiekuje za te promocje i po prostu powiem tyle Carbone + Kroniki Riddicka + Plakata PoP T2T + Smycz Carbone... Czego mozna jeszcze chcieć...:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 15:57, Evil Khan napisał:

Shit, akurat muszę wyjść z pracy a tu zapowiedź konkursów :(

:( ja mam jeszcze tylko godzine a kolejna godzina bedzie w autobusie
wrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze tyle co się dorwałem do kompa i co ja tu widzę? Zostawić was na pół dnia samych to już mi wszystko zmieniacie... idę powoli odkrywać co się pozmieniało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować