Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsza rocznica gram.pl!

238 postów w tym temacie

Ja życzę aby ten serwis przetrwał dłużej niż poprzedni. Mam też nadzieje, że jak za szmat czasu przejdę na emeryturę to nadal będe mógł korzystać z Waszych usług ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 12:22, Darkstar181 napisał:

DWIEŚCIE LAT :))

Hmm... w sklepie na reklamach widac gry z oferty EA...co one tam robią? :)

Sprawdziłem. Battlefield 2142 w ofercie CDP!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

STO LAT CDP i gram.pl !!! Jeszcze lepszych użytkowników i samych światowych hitów w ofercie. Tego i jeszcze więcej miłych rzeczy dla wszystkich którzy współtworzą gram.pl (czyli również My forumowicze) życzy M0hh4M3D :)

NIECH SZAMPAN LEJE SIĘ U WAS DO RANA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niewiele stron po roku ma aż tyle :) Niewiele stron w ogóle dożywa roku. A Wy dozyliście i przeżyliście i nawet jesteś coraz lepsi!

Hip Hip? [patrzy na tłym oczekiwując na coś...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 12:33, gmx napisał:

ja tylko powiem ze "takich" napitkow sie w plastikowych butelkach nie trzyma ;)


Bo to woda była ;P

A ode mnie serdeczne życzenia urodzinowe dla gram.pl, całej załogi tworzącej serwis jak i całego CDP.
Życzę kolejnych sukcesów, większej i jeszcze lepszej oferty, dużej sprzedaży itd. Wszystkiego NAJ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj naj, aby gram.pl pozyło jeszcze ze 200 lat a moze i jeszcze dłuzej ;] no super oferty w sklepie bardzo mnie zaskoczyliscie simsy zwierzaki, władca bitwa o srodziemie 2 no i mam nadzieje ze bedą jeszcze lepsze konkursy i duzo niespodzianek sto lat CDP !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja przłączam się do ogólnych życzeń. A przy okazji mam pytanie czy ktoś pamięta, jaki wątek był założony jako pierwszy (i przez kogo) oraz o której został napisany pierwszy post? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aleście fajnie zablurowali tablice suchościeralne. To tak w ramach zaufania dla graczy :P Przynajmniej mogliście zwalić to na złe oświetlenie... Aj, nieładnie CDP, nieładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 12:38, Daimon_Frey napisał:

> ja tylko powiem ze "takich" napitkow sie w plastikowych butelkach nie trzyma ;)

Bo to woda była ;P


jak już uzywasz polskich znakow to wszedzie ;P

Ze swojej strony moge zyczyc sukcesow i dalszego rozwoju firmy/serwisu :)
Swoja droga mimo braku konkurecji caly czas jakies poprawki zeby uszczesliwic graczy... (dystans do cenegi i reszty to juz w latach swietlnych sie mierzy...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować