Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmy CD Projekt i Microsoft podpisały umowę dotyczącą dystrybucji gier Microsoft na konsolę Xbox 360

153 postów w tym temacie

Ja mam tylko nadzieję, że gry będą zlokalizowane... Bo jak widzę w tekscie "informacje w języku polskim", to zaczynam w to wątpić... :( Przy okazji: Wszystkiego naj naj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu noszę się z zamiarem kupna X360, dlatego z dużą niecierpliwością czekam na oficjalny start tej konsolki w naszym kraju.Niestety widzę, że wszystkie tytuły startowe są po angielsku :( Jak gry nie będą lokalizowane to ja dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rewelka wiadomość!:) NAJ wydawca w kraju będzie dystrybutorem gier na X360. Świetne posunięcie! X360 Premium kupuje na 100% (czekam do oficjalnej premiery, pewna gwarancja na sprzęt), tylko mam dylemat co pierwsze - TV LCD 16:9 720p czy konsola... Najlepiej oba ale maszynki do robienia $ brak;)
Ile wPLN będzie można wydać na X360? Nawet ''stówka'' będzie ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 17:21, prefix napisał:

Azuredragon ---> Premium 1699zł, Core 1299zł. Podobno gry (nawet te największe hity) mają
nie przekraczać 200zł.


Z tego co czytałem to za premium trzeba będzie dać 1599 PLN, a za Core 1199 PLN.
Ale nie o tym chciałem pisać. Cieszę się, że w sklepie będzie można zakupić samą konsolę. Może jakieś promocje, zniżki, wykorzystanie wPLN. Skusiłbym się nawet na wersję Core chociaż nie można wtedy grać w tytuły na pierwszego Xboksa, ale co tam - SCDA, SC5, Mass Effect, Gears of Wars, Halo 3 i inne gry czekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieje ze ceny beda w miare przystepne. PDZ , Kameo i PGR3 w cywilizowanym swiecie pojawia sie na dniach w xboxowej kolekcji klasyki czyli bede kosztowaly polowe oryginalnej ceny. Mam nadzieje ze wydacie je wlasnie w takich wersjach bo inaczej mozecie miec spore problemy ze sprzedaza. W kazdym razie trzymam kciuki zeby sie wam udalo. nie moge sie juz doczekac Gears of War.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło. 3.XI.2k6 kupuje swoj egz Xboxa 360, tym bardziej się ciesze ze CDP będzie wydawało gry na tę konsole. Martwi mnie jednak cytuję:

>"Co do gier, to ceny będą na pewno bardziej konsolowe niż pecetowe (no bo to konsola;) i to nowej generacji). Ale będziemy robić wszystko aby były jak najrozsądniejsze!"

Liczylem że ceny gier na te konsolę jednak wreszcie zbliżą się do tych PCtowych. Byłbym zadowolony gdyby gry byly wydawane za 150zł. Wtedy też nie byloby aż tak bolesne kupienie jednej oryginalnej gry w miesiącu, tak jak to robie w wypadku tytułow PCtowych. Dobrze by też było gdyby można bylo wydać okolo 100wPLN na konsolke, bo 100zł piechota nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 19:54, TAKE2 napisał:

Liczylem że ceny gier na te konsolę jednak wreszcie zbliżą się do tych PCtowych. (...)


Nie narzekaj:P Na zachodzie ceny gier na PC oraz konsole są identyczne:) Tam to dopiero PCiarze mają przechlapane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to brawo !!! mam 360-tke już od stycznia (!), ale gier w sklepach to małooo !!! a jakie ceny -_- a jak CDP sie tym zajmnie to licze na promocje itp :P oby gry były dostępne jak na PS2 ;-) Mimo wszystko jesteście wielcy !! Wydajcie WWF Smackdown :D mega gra xD i Dead rising !!! dawać i powodzenia w wydawaniu !
PS3 do domu !! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 20:27, Vegan napisał:

No to brawo !!! mam 360-tke już od stycznia (!), ale gier w sklepach to małooo !!! a jakie
ceny -_- a jak CDP sie tym zajmnie to licze na promocje itp :P oby gry były dostępne jak na
PS2 ;-) Mimo wszystko jesteście wielcy !! Wydajcie WWF Smackdown :D mega gra xD i Dead rising
!!! dawać i powodzenia w wydawaniu !
PS3 do domu !! :P


Kolejny, który nie potrafi przeczytać treść news''a - Dead Rising ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem w niebo wziety :) brawo CDP i MS. oby tylko ceny nie byly jakies zaporowe (test drive unlimited w usa 39$ - u nas na poczatku 200 pln...). super ze x360 obejma tez wirtualne pieniadze. czekam na mozliwosc zlozenia preorderow na gry na iksa. jeszce raz brawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, kaplica... na X360 nie widzialem jeszcze zadnej ciekawej gry (ciagle ''nawalanki'' juz mnie obrzydzaja), zreszta sama konsola to mrowka przy PS3.
Widze, ze nie bedzie mi dane ujrzec FF XIII na PS3 od CDP, a szkoda :P Choc w sumie... chyba angielska wersja bedzie lepsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 22:36, Zelgadis napisał:

Eh, kaplica... na X360 nie widzialem jeszcze zadnej ciekawej gry (ciagle ''nawalanki'' juz mnie obrzydzaja)

chyba raczej nie chciales zobaczyc zadnej ciekawej. i jeszcze cos: sprawdz sobie liste gier startowych na X360 i liste gier startowych zapowiedzianych na PS3 i zobacz gdzie jest wiecej tych ''nawalanek''. juz teraz ci powiem ze bardzo sie zdziwisz. oj bardzo bardzo.

Dnia 06.10.2006 o 22:36, Zelgadis napisał:

zreszta sama konsola to mrowka przy PS3.

bardzo ciekawe twierdzenie, biorac pod uwage ze ps3 nie ma na rynku, w oparciu o to co oglosilo sony, ps3 nie ma tez zadnej przewagi technologicznej nad konkurecyjnym xklocem. moze zechciej nam wyjasnic te wspanialosci ps3 przy ktorych xbox jest mrowka. chyba ze to taka analogia na zasadzie mala zwinna mrowka vs gruby wielki spasly slon. w takim razie oczywiscie klocic sie nie bede :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 23:32, Vasilli napisał:

Kurcze szkoda, że nie mam x360:(:(:(:(:(:(


Nic straconego, już za tydzień będziesz mógł się w nią zaopatrzyć w sklepie gram.pl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 23:36, Klimos napisał:

> Kurcze szkoda, że nie mam x360:(:(:(:(:(:(

Nic straconego, już za tydzień będziesz mógł się w nią zaopatrzyć w sklepie gram.pl ;)

No tylko jeden problem. Rodzice mi kasy nie dadzą, bo jeszcze chodzę do szkoły i zdobywam wiedzę(1 kl. gimnazjum):D:DMoże to i nawet lepiej, lepsze ocenki bedą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować