Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmy CD Projekt i Microsoft podpisały umowę dotyczącą dystrybucji gier Microsoft na konsolę Xbox 360

153 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2006 o 12:15, Tuddrussel napisał:

bedzie, dzisiaj, pozniej, o ustalonej godzinie...

hmm, ale zanim skonczycie prace (w normalnych godzinach)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 12:15, Tuddrussel napisał:

> Będzie dziś ten dział ?

bedzie, dzisiaj, pozniej, o ustalonej godzinie...

To może dla lepszego klimatu odpalici ten dział o 13:13 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 07:31, tanhauser napisał:

Mam nadzieję, że dziś ruszy dział sklepu z X360! W koncu mamy 13.X od ładnych kilku godzin!
Nieładnie, nieładnie, znowu obsuwa ;-)))))))))))


Żadna obsuwa. Informacja dotyczy premiery 13.10.2006. Do końca dnia w chwili obecnej pozostało prawie 9h:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że mogę coś porównać bo mam kompa w porządnej konfiguracji, Xboxa360 i PS2. Gram na wszystkich platformach ale wychowałem się na PC - rpg i strategie ostatnio strzelanki, od 1,5 roku mam PS2 i na początku byłem zniesmaczony po czym odkryłem klimat PS2 a tworzą ją japońskie RPG (które albo się pokocha albo znienawidzi) strzelanki też są fajne choć trudno mi dotąd przyzwyczaić się do pada. Xbox jest fajny nie powiem ale najlepsze tytuły mają dopiero wyjść czyli Gears of War i rpg.

PS2 ma klimat egzotyki i magii nie wiem czy będzie to miało PS3 i przede wszystkim exclusivy na tę konsolę
PC to RPG i strategie (rts nie uświadczysz ich na konsolach oprócz jednego wyjątku na XBOX 360)przynajmniej dla mnie
XBOX to na razie strzelanki i przygodówki (Ghost 3, Kameo) niestety bardzo mało exclusivów

Prawdą jest jedno naprawdę komp "na czasie" kosztuje i ciągłe zabawy w sterowniki directxy i resztę dupereli może wkurzyć nie mówiąc o reinstalacji systemu.
Konsola daje dużo bo jest stabilna sprzętowo i to długo po zatym zmusza programistów do wykorzystywania jej możliwości a nie kolejnej karty nvidia milion coś GTX której cena to koszt konsoli i marzenie ściętej głowy każdego normalnie zarabiającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już działa.. ale te ceny... :( a miała by tak pięknie.. i gdzie te gry do 100zł.. szkoda gadac.. myślełem że microsoft widzie że polacy to biedacy.. ale uznał że jesteśmy najbogatsi w europie bo ceny w pozostałych krajach EU są o wiele niższe.. no trudno a już miałem zamiar kupi x360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:59, borek84 napisał:

Już działa.. ale te ceny... :( a miała by tak pięknie.. i gdzie te gry do 100zł.. szkoda gadac..
myślełem że microsoft widzie że polacy to biedacy.. ale uznał że jesteśmy najbogatsi w europie
bo ceny w pozostałych krajach EU są o wiele niższe.. no trudno a już miałem zamiar kupi x360


Ceny inne być nie mogły. Niestety, gry na Xboksa 360 tanie nie są. Na PS3 zresztą także nie będą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2006 o 16:59, borek84 napisał:

Już działa.. ale te ceny... :( a miała by tak pięknie.. i gdzie te gry do 100zł.. szkoda gadac..
myślełem że microsoft widzie że polacy to biedacy.. ale uznał że jesteśmy najbogatsi w europie
bo ceny w pozostałych krajach EU są o wiele niższe.. no trudno a już miałem zamiar kupi x360

Nie narzekaj, GoW jest chyba w najlepszej cenie w Polsce (224 zł). Co do cen, to gry w RP na PC są tak tanie, bo wymusza to walka z piractwem. Byłem wczoraj w Niemczech, tam CoH kosztuje w sklepi 42 euro, czyli 2x tyle co u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować