Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny krok sklepu gram.pl

68 postów w tym temacie

Super! Jeśli w każde urodziny będą robić takie zmiany to za 10 lat Jeśli kupisz 2 gry to dostaniesz obie za darmo, a przy trzech to ci dopłacą heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miodzio ja jestem zadowolony z nowych propozycji sklepu <skanuje swój protfel> Kurcze czmu mam tak malo wPLN :D Chyba jestem jedynym kto narzeka na braki w wirtualnej kasie, podobno wszyscy mają jej na pęczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 12:55, boogie85 napisał:

Miodzio ja jestem zadowolony z nowych propozycji sklepu <skanuje swój protfel> Kurcze
czmu mam tak malo wPLN :D Chyba jestem jedynym kto narzeka na braki w wirtualnej kasie, podobno
wszyscy mają jej na pęczki :D

Noo ja mam 2 stówy, może nie jest to za dużo, ale spokojnie na wszystko wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2006 o 12:56, azur64 napisał:

Noo ja mam 2 stówy, może nie jest to za dużo, ale spokojnie na wszystko wystarcza.

Ja zawyczaj mam ok 100 wPLN na jedno zamówienie wystarczy, ale musze pokombinować, a już o zamówieniu jakiegoś gadżetu to mogę zapomnieć ;/ Chyba muszę złożyć zamóweienie w wirtusie w ten sposób będę miał więcej wirtualnej kaski, na kolejne zamóweienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 12:53, mikim napisał:

Jedna gra od Cenegi jest - Fahrenheit :)... Co do bonusów - takie sobie, na uwagę zasługuje
przede wszystkim cena PES 4 :).


Fahrenheita wydawał LEM nie Cenega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 13:03, Jay Z napisał:

> Jedna gra od Cenegi jest - Fahrenheit :)... Co do bonusów - takie sobie, na uwagę zasługuje

> przede wszystkim cena PES 4 :).

Fahrenheita wydawał LEM nie Cenega.

Czyli macie taką umowę z EA i LEM że do końca weekendu sprzedajecie ich gry tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.10.2006 o 13:05, Evil Khan napisał:

Czyli macie taką umowę z EA i LEM że do końca weekendu sprzedajecie ich gry tak ?

Te w PREORDERZE, jak Battlefield 2142 też? Nie sądze:) To użycie 50% wPLN jest do końca weekendu,nie oferty gier...chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować