Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny krok sklepu gram.pl

68 postów w tym temacie

Świetny pomysł, by poszerzyć ofertę o gry innych dystrybutorów.
Wprawdzie to tylko kilka tytułów, ale tych ważniejszych. W związku z tym mam nadzieje, że Enemy Territory: Quake Wars też uznacie za warty uwagi i niedługo pojawi się możliwość pre-orderu. Z pewnością nie tylko ja byłbym zainteresowany ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te zmiany wygladaja na krok w naprawde dobrym kierunku. Co prawda gry EA i tak kupuje w Media Markt czy w Saturnie, ale jesli ktos nie mieszka w miescie, to moze mu sie oplacac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, gry innych wydawców powinny być już od początku, ale dobrze, że w końcu to wprowadzili. No i ważne, że można na nie trochę WPLN wykorzystać. Może w końcu te niewykorzystane w końcu się na coś przydadzą (kupując jedną grę i tak otrzymujemy więcej WPLN niż wydaliśmy). Śmieszy mnie trochę ten tekst o smyczach z gier. Zachód ma kolekcjonerską wersję Bruning Crusade, a my mamy smycze ;> Pozostałe zmiany w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 13:39, azur64 napisał:

Ja już wiem o co w tym wszystkim chodzi.. CDP i Cenega sprzymierzyły się i zamierzają obalić
LEMa. Oby tak dalej!


I w takim wypadku CDP sprzedawałby gry wydane przez LEM? ;>

To Ci się dowcip udał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biegne ze szkoły szybko aby zobaczyć co CDP wypichcił i odrazu taki bonk. Gry innych dytrybutorów, gry na X360, można więcej WP wydać. Rozwijacie się w dobrym kierunku, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiego posunięcia ze strony gram się nie spodziewałem ;). Teraz będzie "gram.pl z CD Projekt, EA Polska i LEM" :D. Promocji pogratulować, sklep się rozwija... i bardzo dobrze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 14:38, Fett -gram.pl- napisał:

I w takim wypadku CDP sprzedawałby gry wydane przez LEM? ;>

To Ci się dowcip udał :D

CDP chce sobie przywłaszczyć graczy kupujących gry LEMa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować