Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejny krok sklepu gram.pl

68 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2006 o 14:43, olki77 napisał:

Redakjca gram.pl ? Ktoś ty za nowy :P Oczywiście witamy witamy :P Czym się zajmujesz w CDP


Od trzech miesięcy niemal codzień piszę newsy ;) Do tego opiekuję się stronką Guild Wars, a także tworzę grafiki na potrzeby kolektywu, poradników do gier i ogólnie dla CDP :P Miło mi :D

Taki niezauważony pozostalem... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic tylko pogratulowac.
Mam tylko jeszcze nadzieje ze szefy dołoża do sklepu gram nie jedna grę z poza tego co CD Projekt importuje z zachodu (oczywscie przerabiajac na polska wersje).Chodzi mi np. o Simsy .chce siostrze kupic i fajnie by było zaopatrywac sie w jednym miejscu a nie tak jak teraz ze trzeba latac po wielu.( mowa o sklepie w realu badz sklepie internetowym,).A tak poza tym tok OK :)
I tak trzymac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 15:08, turtlesomaniak1 napisał:

cos tu jest nie tak , za plakat +gw:factions pisze ze razem zaplace mniej , pisze ze 95 zl
, lecz plakat po wykozystaniu wpln kosztuje 15 czyli 70+15=85

podobnie z settlersami 5 - nie opłaca się wziąść tego sugerowanego pakietu - lepiej wziąść złotą edycję za 39 zł + dadatek -wychodzi taniej niz podstawka i 2 dodatki w opcji z serduszkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale z tym sklepem to mnie zaskoczyli. Nigdy bym się nie spodziewał że będzie można tu zakupić gry innych wydawców. Wielkie brawa, naprawdę wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wchodze do sklepu i szok Bitwa o śródziemie 2 w ofercie gram.pl :)
świetne posunięcie ze strony cdp że dogadał sie z LEM-em i EA polska
i jeszcze jedno Happy birthday gram.pl !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 15:02, Fett -gram.pl- napisał:

Taki niezauważony pozostalem... :P

nie no, zauwazony byles, tylko troche dziwilo ze niebieskich literek nie dali :) chec anonimowosci czy niechec kierownictwa? ;) (Lucas jest niby najemnikiem a tez na niebiesko)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 15:22, gmx napisał:

> Taki niezauważony pozostalem... :P
nie no, zauwazony byles, tylko troche dziwilo ze niebieskich literek nie dali :) chec anonimowosci
czy niechec kierownictwa? ;) (Lucas jest niby najemnikiem a tez na niebiesko)


Taka róznica, że pole obowiązków Lucasa jest "nieco" szersze niż moje :P Poza tym jestem współpracownikiem tylko póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, brawo! Gdyby tylko Sklep się nie zawieszał i wszystko by działało-mógłbym wszystko obejrzeć i pokontemplować :) . Ale na pierwszy rzut oka, bardzo mi się nowości wprowadzone tamże-podobają! Oby tak dalej :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszcze jedno.. Jakiej wielkości są te plakaty.. tak chce wiedzieć bo strasznie mi się podobają i chcę sobie kupić i wytapetować pokój hehe :) będzie jeszcze wiecej plakatów ?? Np z Gothic III z SpellForca 2 i NeverWinter NIghts 2 ?? Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje :)

Skoro robicie tak wiele tych promocji i super okazji to proponuje je wszystkie wycofac i wprowadzic znizke 50% na kazda gre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować