Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Guild Wars - Polskie Gildie

214 postów w tym temacie

Właśnie gildia w której jestem robi rekrutacje.Nie jest duża ale pare osób jest.Gildia sie nazywa Panowie śmierci i mroku [PSIM] .Kto by chciał dołączyć do naszej gildi pisać w grze pod nick Dragon wizard PL, lub na tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gildia Obrońcy Askalonu ogłasza nabór na nowych członków. Gildia posiada dość rozbudowane forum i w drodze mamy prywatnego TS-a. Prośby o rekrutacje składać w dziale rekrutacja na naszym forum www.obroncyaskalonu.pun.pl na forum dla zarejestrowanych uzytkowników jest dużo porad dla nowych graczy. Profesjonalna Gildia zaprasza do członkostwa. Nie chcemy członków przelotnych... tylko zdecydowani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie błagam jeśli jesteście członkami, macie lub znacie jakąś porządną gildię pve to prosze dajcie mi znać. Próbowałem już chyba z 50 i żadna nie miała klimatu. Wypady na DoA, FoW, dung, UW, vanq preferowane. Tylko prosze bardzo, coś konkretnego i z klimatem. I jeśli będziecie do mnie szeptać to proszę przedstawcie się że z forum jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania:
- Chęć ukończenia fabuły Guild Wars: Prophecies lub Guild Wars: Factions ostatecznie Guild Wars: Nightfall
- Mile widziane Guild Wars: Factions a co za tym idzie gra na Alliance Battle.
- Poszanowanie innych graczy w gildii.
- Subordynacja względem Imperatora (Leader) oraz Oficerów (Oficer).
- Kultury osobistej.
- Chęci uczestniczenia w życiu gildii w Guild Wars jak i przez forum.
- Nie szukamy no-life, ludzi dla których nic nie ma poza GW (lub inną grą mmo)
- Przyjmujemy tylko członków przez forum.


Oferujemy:
- Miłą atmosferę.
- Guild Hall.
- Cape.
- AB a w przyszłości planujemy.
- Alliance


Kontakt:

Imperator (Leader):

Yoshimo Wielki

Oficer (Oficer):
Los Emilos


lub http://tldo-gw.yoyo.pl
oraz TLDO.zakon@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej. ;)
Słyszałem, że już taki pomysł był i była już taka gildia i podobno to nie wypaliło.
Dzisiaj wpadłem na pomysł aby stworzyć gildię zrzeszającą ludzi z gram.pl . Jest nas na razie 4 (2 na pewno jeszcze dojdzie), nazwa gildii nie ma nic wspólnego z Gramem, ale jak już wcześniej wspomniałem, są i będę w niej tylko ludzie z gram.pl . W naszej gildii postaramy się aby:
a) była atmosferka,
b) było śmiesznie,
c) gdy ktoś prosi o pomoc natychmiast zjawia się kilku ludzi (gdy mają czas),
d) wspólne wypady na FoW, UW, vanq itd. ,
e) nie wiało nudą,
f) były jakieś gildowe evenciki
g) itd.
No i Alleluja i do przodu, pozdrawiam ;).
Gdy ktoś się zdecyduje pisać - Wulfgar Master.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 20:47, dambialko napisał:

Jak kupię GW dołączę z chęcią jak będę mógł.


Wulfgara narazie nie ma, więc jak tylko będziesz chciał dołączyć to pisz w grze do Ha Xior, jestem oficerem tej gildi i chętnie Ciebie zaproszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Prince07
A tu Cię zaskoczę ;P. Uruchomiłem GW na starym kompie, 5-25 fps, ale grać się da.
Ups...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chciałbym ZNIECHĘCIC do dołączania do gildi KNP (kampania niemoralnego pokoju) pwód ?
JA odbiłem sie od tej gildi z głosnym hukiem poniewarz 1RAZ sklolem siarczyscie przy obronie moojej raci (panowie członkowie jak chcecie mowcie jakiej mi się nie KCE!)

no i kick
mozecie mowic ze bluzgam na tą gildie z powodu tego ze kicka dostalem ale co inteligentniejsi skapną sie o czym mowilem.

Mr.Mar Z Greenforest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale przesadzasz...
To, że nie umiesz w ogóle polskiej ortografii, robisz naganne błędy w pisowni , mimo naszychpróśb o poprawę nie jest w porządku, no ale da się zaakceptować.
Ale kiedy zasłaniasz się papierkiem, że masz dysortografię (to nie powód do nieuczenia się ortografii , bo kto chce to się nauczy - znam grono takich osób) i na nasze sugestie, abyś się do nauki mimo to przyłożył, odpowiadasz, byśmy się od ciebie odpier... w porządku nie jest...
Po fakcie zacząłeś wyzywać nas (nie wiem czy innych, mnie tak) na prv. ...
Wybacz, ale to, że wyleciałeś to tylko i wyłącznie Twoja wina, nikogo z oficerów gildii.
na przyszłość trochę więcej kultury i pokory, bo bez tego daleko w życiu nie zajdziesz.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 23:29, marcin112 napisał:

chciałbym ZNIECHĘCIC do dołączania do gildi KNP (kampania niemoralnego pokoju) pwód ?
JA odbiłem sie od tej gildi z głosnym hukiem poniewarz 1RAZ sklolem siarczyscie przy
obronie moojej raci (panowie członkowie jak chcecie mowcie jakiej mi się nie KCE!)

Ktoś zwrócił ci uprzejmie uwagę bo zrobiłeś błąd ort.
Zamiast się poprawić zacząłeś się tłumaczyć że jesteś dys i mamy olewać twoje błędy.
Kiedy cię poprosiliśmy żebyś jednak próbował się poprawiać przekląłeś na jednego z gildiowiczów.
Aku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to, że powiedziałeś do oficera Pier****** się, to już o tym nie wspomnisz. Już kiedyś mi podpadłeś obrażając, członka innej gildii na czacie sojuszu. I ściągnij sobie FF, bo Twoje posty się trudno czyta, wybacz ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaczolem wyzywac.... temu co mnie najbardziej wk... cos powiedzialem i TYLE!!!!!
ja pisze taj jak umiem ale zrozum ktos ze dla takich osob nauka jest zdeka bezsensowna.
ja zeby dostać ten poapierek musialem przez pul roku codziennie pisac po 3 dyktanda i napisać na 5 sprawdzian z orografi;/ poprostu naucze sie ael nie na długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 11:22, marcin112 napisał:

zaczolem wyzywac.... temu co mnie najbardziej wk... cos powiedzialem i TYLE!!!!!
ja pisze taj jak umiem ale zrozum ktos ze dla takich osob nauka jest zdeka bezsensowna.
ja zeby dostać ten poapierek musialem przez pul roku codziennie pisac po 3 dyktanda i
napisać na 5 sprawdzian z orografi;/ poprostu naucze sie ael nie na długo


Na początek korzystaj z FF, albo pisz w Wordzie/Open Office i wklejaj poprawiony tekst do posta, bo czytanie Twoich postów to masakra. Znam sporo dysortografów, ale większość z nich się stara chociaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować