Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Guild Wars - Polskie Gildie

214 postów w tym temacie

Cześć!

Szukam jakiejś fajnej dużej i dobrej gildii. Chodzi mi o taką, żeby zawsze ktoś był online, żeby można było z ludźmi z gildii pogadać na różne tematy, aby ci pomogli itd. ;)

Mam wszystkie kampanie, łącznie z dodatkiem GWEN. Maniakiem nie jestem, ale jak trochę wolnego czasu się znajdzie, i żadnej innej fajnej gry pod ręką nie mam to trochę czasu dla GW poświęcę ;)

W Guild Wars gram już prawie od roku, z tym że miałem kilka dość długich przerw, aczkolwiek, odkąd zakupiłem wszystkie kampanie gram (staram się ;) ) o ile na to pozwoli czas itd. grać regularnie. Odrazu podkreślam, że nie jestem jakimś "zawodowcem", ale podstawowe tajniki gry zdążyłem już opanować, tak więc "noobem" też nazwać siebie nie mogę. ;)

To co, znajdzie się dla mnie jakaś gildia? Z góry dzięki za propozycje i pozdrawiam wszystkich miłośników fenomenu, jakim jest Guild Wars ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2008 o 12:24, RAVvy napisał:

> >...
Mógłbyś przynajmniej oszczędzić nam wstydu i nie pisać taga gildii? Teraz wyszło, że
całe MOON to buraki i buce. Byłbym ci wdzięczny, gdybyś podał mi swój nick, z chęcią
pozmawiam o tym, co tu odwaliłeś poza forum...


mam nadzieję że nie dostanę bana za OT :D
Zdaje się że nikt nie zrozumiał mojej wypowiedzi, rozbawiło mnie szpanowanie rankiem Luxońskim, nic pozatym, do niczego więcej nic nie mam, kapujecie? Mam nadzieję że tak, koniec tematu z mojej Strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimatyczna gildia Second Order [SO] poszukuje rekrutów! Nieważne czy jesteś graczem doświadczonym bądź też nie. Jeżeli szukasz pomocy, ludzi do wspólnych wypraw, farmienia, itp. to gildia w sam raz dla Ciebie! Szukamy dojrzałych graczy, lubiących klimat fantasy, a nie dzieci NEO, które co chwila wyskakiwałyby z tekstem "1000k gold pls".

Więcej informacji pod na http://gw.secondorder.org/.
Zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś fajnej dużej i dobrej gildii. Chodzi mi o taką, żeby zawsze ktoś był online, żeby można było z ludźmi z gildii pogadać na różne tematy, aby ci pomogli itd. ;) Znam angielski. Zawsze wieczorem mam 2-3 h na granie w weekendy też.
Mój nick w grze to Tadzio Norek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiejś sporej gildi Luxon, może byc z ally. Cenię dużo aktywnych ludzi, sporo gildiowych wypadów (PvE lub PvP AB), dobry klimat. Sam jestem graczem nastawionym na PvE i PvP AB, gram już ~1,5 roku, więc mam jakiejś doświadczenie. IGN to Aielm Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś zakupiłem pierwszą kampanię GW. Przeczytałem że bez gildi to ciężko się gra. W takim razie szukam gildi która gotowa jest przyjąć nowego gracza, zależy mi by zawsze można było z kimś w party pochodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 19:08, player000 napisał:

Witam, dziś zakupiłem pierwszą kampanię GW. Przeczytałem że bez gildi to ciężko się gra.
W takim razie szukam gildi która gotowa jest przyjąć nowego gracza, zależy mi by zawsze
można było z kimś w party pochodzić.

Od samego początku jak gram w GW gram w gildii: Semper Invicta. Więc zapraszam Cię do nas jak coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2009 o 08:14, player000 napisał:

Gracie na Polskim dystrykcie? często jest ktoś online?


Tak na polskim gramy. Wzasadzie ciągle ktoś jest online. Jak chcesz więcej info to napisz dam Ci namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Tak jak napisałem w tym poscie ( http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=48798 ), szukam gildii... takiej z zasadami, porządnej, i szanującej się. Próbowałem od tego czasu dołączyć do [LoD], w którym w zamierzchłych czasach byłem, ale powiedzmy, ze po reaktywacji gildia się zmieniła... nie tak jak tego oczekiwałem. Jeżeli ktoś ma namiary na taką gildię, to proszę pisać tutaj, lub na gadu... ( mam na gsie numer)... z góry dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gloom Of Rising Evil [GORE]

Rekrutuje!


Jesteśmy doświadczoną luksońską gildią grającą głównie PvE.
Organizujemy częste wypady typu VFF i deep.
Posiadamy własny sojusz [GORE] - 5kk lux nasz udział w tym to 2kk.


Wymagamy:

Kultury osobistej
Myślenia
Pojęcia o grze
Wiek 15+


Oferujemy:

Oczywiście gh Isle of Wurms
Przyjazną atmosferę zarówno w gildii jak i na AC.
Częste wypady
Pomoc w wielu misjach
i wiele innych


Przywódca Gildii:
Tanis Nightson

Oficerowie:
Exile Titan
Hrist Praudmore
Aluxxer Lire


Podania prosimy składać na forum.
http://www.gore.pun.pl/viewforum.php?id=4

Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przedstawić Wam ofertę gildii, której jestem liderem :).

Jesteśmy małą gildią, której docelową ilością osób jest max. 15-20 osób, naszym celem jest zgranie się "do granic możliwości" i organizowanie możliwych częstych, wspólnych wypadów, bez nacisku na wbijanie jakichkolwiek punktów, zdobywanie miast i wygrywanie turniejów. Dlaczego ? Bo GW jest dla nas, a nie my dla GW.

Planowane przez nas "imprezy" to wspólne :

PvE
- Vanqishing
- Misje (NM i HM do wyboru ;))
- Wbijanie tytułów (w granicach rozsądku ;-])
- Farm
- Dungeony

PvP
- GvG (postaramy się stworzyć team grający regularnie raz w tygodniu)
- Heroe''s Ascent (raczej okazyjnie)
- Team Arenas
- Alliance Battles (dość często)

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by próbować sił w innych trybach rozgrywki, jeśli tylko będą ku temu chęci. To TY decydujesz co chcesz robić i u nas każdy to będzie respektował.

Wychodzimy z założenia, że GW nie jest po to by wbijać bezsensownie duża ilość punktów wszelakich - przede wszystkim stworzono je po to, byśmy się dobrze, a przede wszystkim wspólnie bawili :). Będziemy dążyli do przekształcenia "For the Turtles" w taką gildię, która będzie stawiała przede wszystkim na dobrą atmosferę i integrację, w myśl hasła "nic na siłę".

Posiadamy funkcjonalnie (acz nie w pełni) wyposażony Guild Hall (Jade Isle), Cape, oraz sojusz z inną gildią - dość dobrze nam znani ludzie, z którymi często organizujemy wspólne "wypady".

Wymagamy :
- Aktywności (przynajmniej raz na kilka dni)
- Słowności (przestrzegamy umówionych terminów)
- Wiedzy o GW, pozwalającej swobodnie się poruszać w grze (czasem jednak robimy w tym względzie wyjątki, grunt by większość osób orientowała się w grze)
- Chęci współpracy z innymi
- Wieku 15+

Dodatkowe informacje :
- Posiadamy forum dyskusyjne ( http://www.ftt.fora24.pl )
- Posiadamy własny Serwer Ventrillo dla członków gildii, a może i sojuszu

PS : Poszukujemy również sojuszu Luxon !

IGN osób odpowiedzialnych za rekrutację :

Your Hidden Dream
Your Concealed Fear


20090611174604

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Po ponad półrocznej przerwie (spowodowanej natłokiem zajęć i chwilowym odcięciem neta) postanowiłem wrócić do GW. Poszukuję gildii nastawionej głównie na PvE. Oczekuję glównie wspólnych wypadów, przechodzenia misji i pomocy w miare mozliwości.
Co mogę zaoferować ?- trzy postacie na PvE (derv - nim mam zamiar obecnie grać, prawie ukończona kampania nf, ele - kampania proph bez 2 misji i assek - całe factions zrobione), doświadczenie (byłem w 2 gildiach oficerem i przez pewien okres czasu liderem w jednej - opuściłem ją z powodu wspomnianej przerwy w grze). Posiadam 3 kampanie (proph, fc i nf), a w najbliższym czasie planuję zakup GWEN. Propha mam już prawie 3 lata.
Do gry wróciłem dzisiejszego dnia i jak zauważyłem zaszło parę zmian, o których nie miałem pojęcia (nie śledziłem newsów, updatów itd) i z tego powodu muszę się na nowo przyzwyczaić, jednak jestem pewien, że nie potrwa to długo.

Kontakt:
gg - 2382083
lub w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje Gildii na Propa. Mam 13 level. Do tej pory miałem tylko gildie w których grały góra dwie osoby.
Proszę o jakieś propozycje, z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować