Zaloguj się, aby obserwować  
oOreVenOo

Guild Wars - Polskie Gildie

214 postów w tym temacie

Dnia 08.12.2005 o 18:00, Konrad512 napisał:

> > Ja jestem w Rycerzach Przeznaczenia, ciekawe czy slyszeliscie o tej gildii :P Mam
20lvl,
> 20k
> > factionkow na koncie i inne pierdoly :P
> > > > > Zastanawia mnie jak mozna miec 20 000 factionow jak 10 000 to jest maximum...
> >
Normalnie- 10k to maximum posiadanego factiona do zuzycia, a mozna miec wiecej bo jak uzyjesz
to 10k to mozesz odnowa zbierac i ci wyswietla ta sume jak najedziesz kursorem na okienko z
factionami :P



oooo nie wiedzialem przepraszam :D...ja mam 10k ale nie uzywam tego...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powastała nowa gildia kturązrobili byli i niezadowoleni człąkowie MoD nazywa się Smocza Husaria
Mamy forum, capa:), i osoby miłe i pomocne (na GH zbieramy)
Wszyscy chętni żeby dołączyć do gildi prosze o kontakt na whisper muj nick :Zajebie Ci Trepa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2005 o 19:41, Gosu napisał:

> > > Ja jestem w Rycerzach Przeznaczenia, ciekawe czy slyszeliscie o tej gildii :P
Mam
> 20lvl,
> > 20k
> > > factionkow na koncie i inne pierdoly :P
> > > > > > Zastanawia mnie jak mozna miec 20 000 factionow jak 10 000
to jest maximum...
> > >
> Normalnie- 10k to maximum posiadanego factiona do zuzycia, a mozna miec wiecej bo jak
uzyjesz
> to 10k to mozesz odnowa zbierac i ci wyswietla ta sume jak najedziesz kursorem na okienko
z
> factionami :P


oooo nie wiedzialem przepraszam :D...ja mam 10k ale nie uzywam tego...:>


NA twoim miejscu uzywalbym bo dostajesz skille runki i inne pierdoly do broni (upy) za te factionki uzywasz ich u Priest of Balthazar na arenach (przed wejsciem do walki :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2005 o 23:10, Konrad512 napisał:

> > > > Ja jestem w Rycerzach Przeznaczenia, ciekawe czy slyszeliscie o tej gildii
:P
> Mam
> > 20lvl,
> > > 20k
> > > > factionkow na koncie i inne pierdoly :P
> > > > > > > Zastanawia mnie jak mozna miec 20 000 factionow jak
10 000
> to jest maximum...
> > > > > > > Normalnie- 10k to maximum posiadanego factiona do zuzycia, a mozna miec wiecej bo
jak
> uzyjesz
> > to 10k to mozesz odnowa zbierac i ci wyswietla ta sume jak najedziesz kursorem na
okienko
> z
> > factionami :P
> > > > > oooo nie wiedzialem przepraszam :D...ja mam 10k ale nie uzywam tego...:> >
NA twoim miejscu uzywalbym bo dostajesz skille runki i inne pierdoly do broni (upy) za te factionki
uzywasz ich u Priest of Balthazar na arenach (przed wejsciem do walki :P)



wiem o tym tylko ze ja mam 4 postacie rpg w tym 3 skonczone wiec nie mam miejsca na pvp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja będe miał Guild Wars za okolo 12 dni, lecz juz szukam sobie polskiej gildi która korzysta z jakiegoś programu do romowy miendzy sobą :P I jeszcze zeby mi troszke pomogla na początku :D Mam juz doświadczenie w takie klcki jak GW :P...

Znacie morze taką jakąs gildie ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2006 o 19:23, graczomaniak napisał:

Wojownicy Gramu wymiatają :D. Jest u nas świetna atmosfera i w ogóle jest zawsze fajnie.:)


az do chwili w ktorej nastapi podzial na luxonow i kurzikow :P

ci ktorzy beda glosowac na kurzikow beda musieli odejsc, albo przyzwyczaic sie do luxonow :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować