Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

I jeszcze jedno...

107 postów w tym temacie

Napewno "Układacz". A dalej.. popatrzcie... Widać po kolei : k, o, l , e. A w następnej literze widać "i" lub "j". Czemu? Ponieważ jest wyraźnie widać czarną linię dzielącą literę na kreskę i kropkę. Dalej zaś może być "n", "m" i "r", gdyż tylko one pasują do tej części litery. A więc wychodzi "Układacz kolein/koleim/koleir/kolejn/kolejm/kolejr". Ja się skłaniam ku "Układacz(...) kolejn(...)".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idę w ciemno na układacz kolein.
W końcu będziemy mieli normalne drogi bo wezmą się za to ludzie z CDP a nie politycy .Pewnie w piwnicy już grzeją aswalcik i dlatego musieli przełożyć prezentację niespodzianki ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypatrywałem się obrazkowi przez kilka minut i doszedłem do wniosku, że jest to "Układacz kolejności", cokolwiek miałoby to znaczyć. Chociaż genialnie by było, gdyby był wspomniany przez Cerma "Układacz kolektywu". Ale to chyba trochę nierealne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:57, lisek93 napisał:

moim zdaniem bedzie to jakis nowy dzial;p a nie zmiana skorek...chociaz moze...xD

Pzdr.


Moim zdaniem to nie będzie nowy dział. Raczej jakies "narzędzie" do obsługi... Właśnie, czego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:54, lampak napisał:

Ha! Jestem przekonany, że to wielki comeback wizytówek!

Wiesz że CDP lubi zaskakiwać , Każdy będzie mówił wizytówki a oni pstryk i nie ma wizytówek .
I pełen ubaw w siedzibie CDP ;D
A w końcu będzie to coś od kolein ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:57, glizda101 napisał:

Przypatrywałem się obrazkowi przez kilka minut i doszedłem do wniosku, że jest to "Układacz
kolejności", cokolwiek miałoby to znaczyć. Chociaż genialnie by było, gdyby był wspomniany
przez Cerma "Układacz kolektywu". Ale to chyba trochę nierealne. :)

Ja tam bardziej widzę "Układacz kolekcji" Ale nie wiadomo, czy po słowie układacz nie ma czegoś jeszcze, a dopiero potem to drugie, słabo widoczne słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 19:03, lampak napisał:

Ja tam bardziej widzę "Układacz kolekcji"


Po "e" na pewno nie ma "l". Tam jest albo "j", albo "i".

Dnia 06.10.2006 o 19:03, lampak napisał:

Ale nie wiadomo, czy po słowie układacz nie ma czegoś jeszcze, a dopiero potem to drugie, słabo widoczne słowo.


Tyż prawda. Może tam jest coś jeszcze i wtedy całe nasze spekulacje na nic. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że chodzi o Viste ;d
nie wiem czemu, ale wygląda mi to na screen z monitora i to chyab LCD ;d
i wydaje mi się że zdjęcie przedtsawia screen ze zintegrowanego programu w Vista - układacz kolekcji zdjeć, dźwięków/ filmów

ale to tylko moje skormne zdanie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować