Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy program o grach na antenie TV4!

190 postów w tym temacie

Dnia 06.10.2006 o 18:37, Todryk napisał:

Trailerów nie chce się ściągać, nie każdy ma też dobre łącze, tudzież w ogóle dostęp do netu.


A do TV4? Ja mam, ale wydaje mi sie, ze dostep do tego programu jest dosc ograniczony. Lacze 0,5 Mbita spokojnie wystarcza mi do ogladania filmikow, prawdopodobnie wystarczyloby i slabsze - tyle, ze dluzej trwaloby buforowanie.

Dnia 06.10.2006 o 18:37, Todryk napisał:

Poza tym trailery twórców gry to nie to samo co zrecenzowany przez kogoś filmik.


Na gamespocie, czy ign znajdziesz "filmowe", kilkuminutowe recenzje - prawdopodobnie to samo zaoferuje nam gram.tv.

Dnia 06.10.2006 o 18:37, Todryk napisał:

Tak samo można
powiedzieć po co komu czasopisma o grach w dobie internetu, ale jak widzisz codziennie w kiosku
to się opłaca, tylko trzeba to odpowiednio zorganizować/rozreklamować i zapracować na stałą
klientelę.


Tyle, ze wiekszosc pism utrzymuje sie na rynku od dluzszego czasu. A programy glownie upadaly. Dzisiaj mamy praktycznie wylacznie Hypera (czy jest cos jeszcze? bo nie przypominam sobie), ktory bardzo czesto daje powtorki. Dlaczego z gram.tv mialoby byc lepiej niz z innymi programami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Szansą gram.tv jest to, że rynek gier w PL się rozwija. Kiedyś budżety gier nie wytrzymywały reklam w tv, teraz to się zmienia. Wchodzi też xbox. Myślę, że ma szansę.

Nie znam osobiście szczegółów, ale chyba producentem gram.tv jest ten sam zespół co gameboxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 20:15, Mike napisał:

Szansą gram.tv jest to, że rynek gier w PL się rozwija. Kiedyś budżety gier nie wytrzymywały
reklam w tv, teraz to się zmienia. Wchodzi też xbox. Myślę, że ma szansę.


A jakie gry sa reklamowane w TV? Kojarze chyba tylko gry EA, FIFA, jesli dobrze pamietam, miala jakies reklamy i Ojciec Chrzestny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 20:15, Mike napisał:

Nie znam osobiście szczegółów, ale chyba producentem gram.tv jest ten sam zespół co gameboxa.



Ooo, no to żeś mnie ucieszył tym tekstem :) Fajnie by było gdybym znowu zobaczył Wróbla i spółkę ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:26, MonkOfWar napisał:

-Sol, dlaczego jesteś najbardziej medialną Osobą na gram.pl?
-Ale ja...
-Dziękuję za rozmowę, z Jagiellońskiej 74 mówił dla Was Piotrbov.

;)


Te Monk o co chodzi z tym co podałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 20:18, Night Elf napisał:

Watpie, zebym ogladał... ale dla mnie TV4 =\= jakosc... lepiej byscie na tym wyszli, gdyby
bylo to TVN''ie...


Nie ważne na jakim kanale ten program będzie, bo nie będzie robiony przez CDP.
Ważne, że taki program się pojawia i życzę mu sukcesów, może dzięki temu ta metoda rozgrywki bardziej sięrozpowszechni.
Tak poza tym to TVN ma swój własny program na TVN Turbo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Właśnie zrobiłem prowizoryczną antenę pozwalającą na oglądanie TV4 xD I pomyślcie że jestem w 2kl. Gim. xDDD Btw. Użyłem starego tależa anteny, tunera, kabla i... powietrza : P Nie wiem jak to możliwe ale dzięki temu bez problemu mam czarnobiały TV4 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2006 o 18:22, spider88 napisał:

Ja mam ale i tak w pracy o tej porze jestem ;(


To nagraj sobie na video, DVD lub jeśli masz karte telewizyjną na kompie na komputer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować