Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy program o grach na antenie TV4!

190 postów w tym temacie

Dnia 07.10.2006 o 12:03, 32167 napisał:

Chodziło mi o to, że fani serii Heroes nigdy naprawdę nie zaakceptowali tak na serio "Czwórki"
przede wszystkim za zmienioną formułę gry. widok pola bitwy itd. Oczywiście można było pograć,
ale to nie był już ten klimat co np. w "trójce" Co wcale nie znaczy że Heroes 4 była grą slabą.
Lecz raczej chyba wszyscy przyznają że jako klasykę znacznie lepiej uznać Heroes 2 albo 3.

Ja zaakceptowałem Heroes IV, to oznacza że jestem gorszym fanem od ciebie, grałem we wszystkie części (choć przyznam że w I i II wyłącznie w celach poglądowych jako obiekty muzealne :D), grałem w trójkę, czwórkę, piątkę. Ba nawet uważam, że najnowsza odsłona hirołsów zbyt upodobniła się do trójki (gdzie znakomity system rozwoju postaci, karawany, samodzielnie poruszające się po mapie jednostki z czwórki, za to dostałem ponownie koniecznosc budowania tych kretyńskich łańcuszkow z bohaterów ;/). Czwóreczka była inna i właśnie ta inszość, mimo że była przesadzona spodobała mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 12:09, boogie85 napisał:


> Chodziło mi o to, że fani serii Heroes nigdy naprawdę nie zaakceptowali tak na serio "Czwórki"

> przede wszystkim za zmienioną formułę gry. widok pola bitwy itd. Oczywiście można było
pograć,
> ale to nie był już ten klimat co np. w "trójce" Co wcale nie znaczy że Heroes 4 była grą
slabą.
> Lecz raczej chyba wszyscy przyznają że jako klasykę znacznie lepiej uznać Heroes 2 albo
3.
Ja zaakceptowałem Heroes IV, to oznacza że jestem gorszym fanem od ciebie, grałem we wszystkie
części (choć przyznam że w I i II wyłącznie w celach poglądowych jako obiekty muzealne :D),
grałem w trójkę, czwórkę, piątkę. Ba nawet uważam, że najnowsza odsłona hirołsów zbyt upodobniła
się do trójki (gdzie znakomity system rozwoju postaci, karawany, samodzielnie poruszające się
po mapie jednostki z czwórki, za to dostałem ponownie koniecznosc budowania tych kretyńskich
łańcuszkow z bohaterów ;/). Czwóreczka była inna i właśnie ta inszość, mimo że była przesadzona
spodobała mi sie.



Ja nie mówię żę czwórka była gorsza. Ona po prostu była inna co nie wszystkim się spodobało. Dobra, koniec z offtopic, na temat Heroesów jest inne forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do swojego zdania. Dla jednych Heroes IV to nie heroes, dla drugich coś nowego a co za tym idzie interesującego dla jescze innych najlepsza z części. No przeciż nie ma takich samych ludzi każdy ma prawo woleć coś innego.
Więc proponuje skończyć temat Heroes-ów. I komentować program telewizyjny a nie czy komuś się podobają czy nie heroes''y IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 13:12, SSj2- napisał:

Hmmm... u mnie na tv4 w tym czasie był kinomaniak :/ w gazecie też nic nie było :/


Rzeczywiście, programie TV w gazecie równierz był wpisany kinomaniak... Ale w TV było Gramy.TV.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Niestety najbardziej przykre jest to że żaden program o grach nie utrzymał się w telewizji publicznej dłużej niż pół roku (przynajmnie ja takiego nie pamiętam). Był kiedyś jeden, całkiem niezły na TVP1 i zniknął, to samo z innym programem na TV4. Miejmy nadzieję że z Gramy.TV nie będzie tak jak z jego poprzednikami, bo zapowiada się naprawdę obiecująco."

A pamiętacie taki program "Joystick" na TVP 1?? Chyba w połowie lat 90-tych powstał i trzymał się dość długo. Prowadził go Tomasz Kozłowicz a później przez trochę Jacek Kawalec (ale tego akurat nie jestem pewien). No i jeszcze był Telekomputer tego samego dnia zaraz przed "Joystickiem" gdzie pod koniec programu Kazimierz Kaczor opowiadał o strategiach (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 13:19, Kolotko Tanker napisał:

kiepska godzina emisji zwłaszcza jak sie czyta stronke o pierwszej po południu .. ..
ja to sobie HYPER''a oglądam też fajnie


Dokładnie - ta godzina. Szkoda, że to nie jest np w niedziele o 19.00. Z drugiej strony ile by kosztowały prawa do emisji w tych godzinach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 13:12, SSj2- napisał:

Hmmm... u mnie na tv4 w tym czasie był kinomaniak :/ w gazecie też nic nie było :/

zaraz po kinomaniaku był ten program a w gazecie nie ma o nim nic bo (chyba) TV4 wprowadziła go niespodziewanie a gazeta tego jeszcze nie uwzględnała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program taki sobe. Niektróre gry przycinały się, mało prezenterów(ze czterech, tak żeby każdy gadał o swoim dziale), za ktrótki. O nie ktrórych grach można było dołożyć więcej materiału. Godzina i pora dnia też za bardzo nie odpowiada. Najlepiej jakby to była godzina 20:00 w niedzielę. Ogólna ocena to 3-/6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co wy tam chcecie od godziny wyświetlania programu? Jak dla mnie to może być, ale sam program łącznie z reklamami jak je w trakcie jego walą powinien trwać min. 1.5h :P Więcej mogli by zaprezentować przez ten czas i bardziej szczegółowo omówić gry :) Brakuje tam więcej omawianych nowszych gier jak np. Wiedźmin, NWN 2, która ma się ukazać pod koniec października i w ogóle różnych gier z tego roku, a nie jakiś przestarzałych. Z poprzednich lat. Po za tym mogli by dać spokój w kółko z puszczaniem gier typu: wyścigowe samochody czy gier strategicznych. Z tego co zauważyłem w różnych innych programach poświęconych grą zawsze te przeważają. To ze prezenterzy się w takich lubują to nie znaczy, że reszta też. Więcej gier RPG, H&S, C-RPG itp. powinni puszczać i omawiać, a jak już to podzielić to na połowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Wrocław wymata? W czasie trwania niby tego gram.tv ja miałem na ekranie ODRA TV. O matko no to w sumie zawiodłem sie skoro to tylko emitowane w niektóych rejonach jest. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:06, dark raziel napisał:

hahaha niedziela 20.00 to przecież najdroższy termin - na głowę upadłeś?


Hmm... biorąc pod uwagę poziom filmów na TV4 to znacznie wolałbym o 20 ten program, niż po raz kolejny ambitną produkcję typu "wyścig szczurów"... Na pewno ta godzina na TV4 jest znacznie tańsza niż np. na TVN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:10, bonbon napisał:

W programie mowili, ze Wiedzmina bedzie wydawac Atari. Ciekawe, czy zdaza wydac, zanim firma
upadnie... ;)


Zdąży - mają naprawdę spory cash aby godnie zareklamować ów produkt.

Atari źle się nie trzyma, no ta klapa z Driverem rzeczywiście dała im popalić jednak nie na tyle by mieli ledwo wiązać koniec z końcem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2006 o 15:23, s2nto napisał:

> W programie mowili, ze Wiedzmina bedzie wydawac Atari. Ciekawe, czy zdaza wydac, zanim
firma
> upadnie... ;)

Zdąży - mają naprawdę spory cash aby godnie zareklamować ów produkt.

Atari źle się nie trzyma, no ta klapa z Driverem rzeczywiście dała im popalić jednak nie na
tyle by mieli ledwo wiązać koniec z końcem. :)



No i szykuje się Driver 4 a to też zapewne podreperuje ich finanse, ponieważ ten Driver zapowiada się bardzo ciekawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować