Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Oglądałem od recenzji/zapowiedzi tego golfa więc : jedna dobra recenzja oraz zapowiedź a reszta zepsuta Kubusiem Puchatkiem....;] Jeszcze mnie rozśmieszyło w trakcie mówienia o tej grze , że w lewym górnym rogu ekranu widnieje trójkąt z 12 w środku :). Jeśli nie mają czego recenzować to niech wymyślą coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 11:11, kordzio1 napisał:

> Eh... Cztery pierwsze osoby. Najlepiej mieć przy sobie laptopa podczas programu. A jaka
nagroda
> mnie ominie?
No szkoda, w sumie mam kompa obok TV, ale jakoś nie bardoz mi się chciało nagle zabierać za
szukanie odp. a BS''a chętnie bym wciągnął :)



Ja tak samo. Jedna z ulubionych serii w które chętnie gram. Przeszedłem trójkę trzy razy a dwójkę chyba z dziesięć. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek jak najbardziej ciekawy. Dobre gry, dobrze zrecenzowane. Chyba po raz pierwszy obejrzałem cały, od początku do końca. konkurs? Nie interesuje mnie ta gra...fanem przygodówek nie jestem, chociaż są pewne, w które gra się przyjemnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobotni Gram.TV zaliczony. :-) Odcinek był bardzo fajny.
Co do konkursu... trudny, ale po 2 minutach odpowiedziałem na to pytanie.
Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkursy na "kto pierwszy ten lepszy"... Eh... Już nawet losowanie jest lepsze. Teraz będą wygrywać Ci co zrezygnują z oglądania reszty programu i zaraz po usłyszeniu pytania polecą pisać maila. Pytanie dzisiaj łatwe. Dość szybko znalazłem odpowiedź, jednak nawet nie chce mi się wysyłać odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkursy na szybkość to głupota! Jak mam wysłać meila bez neta na chacie :D System lopsowania jest lepszy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tam dzisiaj było na Gram.TV bo nie dałem rady obejrzeć ? Jakieś ciekawe gry ? A co było w Klasyce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak pokrutce dla tych ktorych nie bylo podczas dzisiejszego programu Gram.tv wiec tak były zapowiedzi kolejnej nudenj czesci Tiger Woodsa a takze jakas chinska gierka nie pamietam tytułu ale ma powiazania z Final Fantasy a i jeszcze zapowiedz nawet ciekawa Call of Duty 4 nom i krotki Trailer Wiedźmina aha nom i jeszcze malutkie gadugadu o GTA IV a i oczywiscie najwiekszy hit dzisiejszego programu Kubus Puchatek ;p to na tyle ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale dzisiaj nie odbierałem gram.tv.... jakiś program leciał, jakieś ludzie przy biurkach siedziały ( głos wyciszyłem i grałem w Nibiru :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Konkurs "kto pierwszy, ten lepszy"? No to ja odpadam, nie dość że nie zawsze mam możliwość siedzenia przy kompie jednocześnie z oglądaniem, to poza tym troszkę mija się to z celem: porzucę program by wysyłać odpowiedzi :) .

No cóż, mam nadzieję, że przy okazji ostatniego odcinka obowiązywała (jeszcze?) zasada losowanie :) . Zobaczymy, czekam na wyniki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 08:55, Azazell3 napisał:

czy można to gdzieś na internecie oglądać ? bo nie mam TV 4 :(


W Internecie to nadaje chyba tylko High Score (www.highscore.com.pl) i Gametv.pl, ale gametv jakoś taki nieaktualne jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jutro muszę sobie nastawić budzik ! Nie tyle, że nie wstaję na 10:30, ale zawsze zapominam sobie o GRAM.TV ! Już tydzień temu nie obejrzałem bo zapomniałem :( Ciekawe czy jutrzejszy odcinek będzie ciekawy ... Pewnie będzie zapowiedź Need for Speed Pro Street :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I widzę że Virtua Tennis 3 będzie drugą grą (zaraz po Guilid Wars: Nightfall) którą kupię po upgrade kompa - jak zobaczyłem prezentację to mnie zamurowało - świetna gra ! Ciekawe czym uraczą nas po przerwie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - znowu przegapiłem. W długoletniej (:P) karierze GRAM TV oglądnąłem 2 razy i 1 raz powtórkę. Było coś dziś ciekawego ? A jakie pytanko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować