Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2007 o 11:45, Magwisienka napisał:

Kurczę, kurczę i jeszcze raz kurczę... zapomniałam :/ Ech, ta powtórka też strasznie nieszczęśliwie
jest, chyba będę musiała jakoś sobie nagrać. Kurczę :/
Streści ktoś dzisiejszy odcinek?

dokładnie to co napisane ejst na http://www.gram.pl/gramtv/
Z czego Hellgate London nie widziałem, M2- królestwa - polecali na zakup w ciemno :)
Moto GP - nie lubię sportów motorowych więc oglądałem kątem oka
Transformersy - jak na dodatek do filmu wydawało sie byc całkiem przyzwoitą grą do popykania dla relaksu
Saga Icewind Dale - nie trawię tej gry więc nie przyglądałem się - konkurs związany jest właśnie z tą grą należy wymienić 2 gry na tym samym silniku co ID
Do tego krótka relacja z mistrzostw w PES6, rec. jakiegoś dodatku do Simsów i to tyle co pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:00, Steel Dogg napisał:

elo nie ma jakiejs strony na której można ogladnac gram tv bo dzisiaj niestety nie mogłem obejrzeć


Niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek obejrzałem, pierwszy od dłuższego czasu. Zobaczyłem gamebox w nowej formie. Ot, zmienione intro (słabe IMO, słabe, podobnie jak poprzednie słabe), skala ocen (wmurowało mnie, jak zobaczyłem, że Simsy dostały 5. Dopiero przy ocenie transformersów - 7 zrozumiałem, że to w 10-punktowej skali :). Nadal jak dla mnie dużo, dużo lepsze jest Hyper''owe Review Territory - ciekawsze, śmieszniejsze, więcej się o grach dowiem, nie ma przerw na reklamę, a i oceny uczciwsze. Newsy mi mało potrzebne, od tego jest TA stronka :P Zwłaszcza reklamy irytują, mimo informacji, że program trwa pół godziny, to odejmując ten czas skraca się do ok. 23 minut. Recenzje takie sobie, newsy wole jednak w formie tekstu. Konkurs jakoś mnie nie zajął.
Mimo wszystko gram.tv dobrze obejrzeć, ale nie jest on jakiś superspecjalny. Ale dla niemających hyperka zawsze cuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu zapomniałem obejrzeć gram.TV, ale na szczęście dzisiaj ustawiłem sobie w telefonie przypomnienie.
Cóż, moim zdaniem poprzednie intro było o wiele razy lepsze. Ale te aż tak złe nie jest. ;-) Obejrzę kilka odcinków, i przyzwyczaję się do nowiutkiego intra. :-)

Konkurs bardzo łatwy- wystarczy znać tytuły gier BioWare do 2000 roku. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:31, BzyQacz napisał:

Konkursowy mail to konkurs@gram.pl, czy konkurs@gram.tv?


konkurs@gram.pl to jest poprawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek nawet fajny. Było kilka fajnych gier, jednak wciąż przeszkadza mi jedno. Gdy zaczyna się prezentacja danej gry, na pasku z tytułem nie wyświetla się informacja o platformach :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 12:40, kolektor napisał:

Dzisiejszy odcinek nawet fajny. Było kilka fajnych gier, jednak wciąż przeszkadza mi jedno.
Gdy zaczyna się prezentacja danej gry, na pasku z tytułem nie wyświetla się informacja o platformach
:/


No mąż rację trochę to denerwuję ale to taki drobny szczegół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja znowu przegapiłem.. przez moje gapiostwo nie oglądałem jeszcze żadnego gram.tv po wakacjach. Za dużo masła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2007 o 21:34, Master Miroy napisał:

> kiedy i o której są powtórki ??
O bardzo przyzwoitej porze... czwartek 8.50 (kiedyś było w piątek o 15.20).


dzieki, szkoda ze o tej porze jestem w szkole ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 10:07, kamciu609 napisał:

> > kiedy i o której są powtórki ??
> O bardzo przyzwoitej porze... czwartek 8.50 (kiedyś było w piątek o 15.20).

dzieki, szkoda ze o tej porze jestem w szkole ;/

Większość zainteresowanych jest, albo w szkole, albo w pracy. A programu nie można znaleźć na Youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Były publikowane gdzieś wyniki np. z tamtego konkursu ? Nie ten co w tym tygodniu, tylko z tamtego ? Są gdzieś wyniki podawane ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować