Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 22.12.2007 o 11:39, PtaQ15 napisał:

> Rozwaliły mnie te "najlepsze gry roku".
> W ogóle, dziwi mnie fakt, że nic nie wspomniano o Assassin''s Creed, który bije na głowę,
przynajmniej
> połowę, jak nie więcej tytułów znajdujących się w zestawieniu "najlepszych gier roku".


Pamiętaj że Assasin''s Creed dystrybuowany jest przez Cenege a nie CDP.......


A CoD 4 lub Orange Box? To też nie gry CDP... AC po prostu nie pojawił się jak narazie na PC, dlatego go nie umieścili w rankingu, tak mi się przynajmniej wydaję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:39, PtaQ15 napisał:

Pamiętaj że Assasin''s Creed dystrybuowany jest przez Cenege a nie CDP.......

to to ma cos do gadania :? przeciez bylo najlepsze gry roku 2007
A nie najlepsze gry roku 2007 CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy Assassin''s Creed wyszedł na PC żeby był w gram.tv?
Oni pokazywali wszystkie gry które wyszły na PC i inne ale PC zawsze było przy wszystkich grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak usłyszłaem zestawienie najlepszych gier od razu wiedziałem jaka gra będzie pierwsza - kolejna reklama ;/ teraz zamiast zachecania do kupna obrzydza się bardzo dobry tytuł. Poza tym dopiero po 3 miejscu dotarło do mnie, że BioShock i Assasin to gry cenegi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2007 o 11:41, Rafix 06 napisał:

A CoD 4 lub Orange Box? To też nie gry CDP... AC po prostu nie pojawił się jak narazie na PC,
dlatego go nie umieścili w rankingu, tak mi się przynajmniej wydaję ;)


Źle Ci się wydaje. Z LEM-em i EA gram.pl ma umowę (patrz: gry w sklepie gram.pl) dlatego dali ich gry. Myślisz, że przez wielu uważany za najlepszego FPS-a świetny Bioshock nie trafił na listę bo był po prostu za słaby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:42, Galon10 napisał:

> Pamiętaj że Assasin''s Creed dystrybuowany jest przez Cenege a nie CDP.......
to to ma cos do gadania :? przeciez bylo najlepsze gry roku 2007
A nie najlepsze gry roku 2007 CDP

tak jak w moim wcześniejszym wpisie - to gdzie jest BioShock? I kto "wydaje" gram.tv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to powinien być program dla graczy, w którym opisywane będą wszystkie gry każdej firmy... Ale coż - to nie do spełnienia... Co do Bioshocka z chęcią ujrzał bym go w tym rankingu... Aha, no fakt, to nie gra CDP... Żałosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:48, Rafix 06 napisał:

Według mnie to powinien być program dla graczy, w którym opisywane będą wszystkie gry każdej
firmy... Ale coż - to nie do spełnienia...

Ale wtedy im by sie to nie opłacało po Huk maja reklamowac innych gry skoro Lepiej pokazac swoje
i miec cos z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz napiszę, co sądze o dzisiejszym konkursie, ale jedno małe spostrzeżenie- Raam to zła odpowiedź. Im chodziło o wersję na PCty, a tam dodali pięć rozdziałów, czy coś takiego. ;-) Poprawna odpowiedź padła już raz na tym forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, teraz to dopiero widać żałość i obłudę gram.pl, uchodzą za świętoszków i słit ( robaczki?), a tak naprawdę robią wszystko, by jeszcze bardziej siebie wypromować. Pierwotnie przecież gram.tv miał być programem obiektywnym, zupełnie niezależnym od CDP i gram.pl, a teraz? Wyciągnijcie wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:51, mefiperes napisał:

Zaraz napiszę, co sądze o dzisiejszym konkursie, ale jedno małe spostrzeżenie- Raam to zła
odpowiedź. Im chodziło o wersję na PCty, a tam dodali pięć rozdziałów, czy coś takiego. ;-)
Poprawna odpowiedź padła już raz na tym forum. ;)


a moim zdaniem tez powinna sie liczyc nazwa bossa z X360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:54, Galon10 napisał:

kurde przypomnialo mi sie on dobrze mowi bo to mialo byc na PC wysylam 2 email


e tam:P i tak gdybym wygrał to albo bym komus sprzedał albo na półce postawił bo mam za słabego kompa na tą gre,a wersja na X360 mi starczy;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie, mówili przecież o "głownym złym" a Brumak to przecież tylko zwykły "żołnierz" (no, w przenośni) a generał RAAM przecie tym dowodzi. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:51, mefiperes napisał:

Zaraz napiszę, co sądze o dzisiejszym konkursie, ale jedno małe spostrzeżenie- Raam to zła
odpowiedź. Im chodziło o wersję na PCty, a tam dodali pięć rozdziałów, czy coś takiego. ;-)
Poprawna odpowiedź padła już raz na tym forum. ;)

Hmmm Wsumie Ty jestes tez czlowiekiem takim jak ja i mozesz sie mylic mam nadzieje ze sie pomyliles a ty jak uwarzasz kto jest głownym Bossem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować