Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Brumak to po prostu zwierzaczek posłuszny Locustom, więc nie wiem o co te wielkie halo :)
A nowy rozdział z Brumakiem został dodany gdzieś 'pośrodku' tych z X360, więc na pewno nie jest to ostatni boss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 14:27, WorldWar3PL napisał:

Brumak to po prostu zwierzaczek posłuszny Locustom, więc nie wiem o co te wielkie halo :)
A nowy rozdział z Brumakiem został dodany gdzieś ''pośrodku'' tych z X360, więc na pewno nie
jest to ostatni boss.


Cóż, jednak te 5 aktów nie wsadzono pośrodku, tylko na końcu ostatniego rozdziału. :-) I właśnie tam odbywa się walka z Brumakiem, ostatnim bossem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 11:41, Rafix 06 napisał:

> > Rozwaliły mnie te "najlepsze gry roku".
> > W ogóle, dziwi mnie fakt, że nic nie wspomniano o Assassin''s Creed, który bije na
głowę,
> przynajmniej
> > połowę, jak nie więcej tytułów znajdujących się w zestawieniu "najlepszych gier roku".

>
>
> Pamiętaj że Assasin''s Creed dystrybuowany jest przez Cenege a nie CDP.......

A CoD 4 lub Orange Box? To też nie gry CDP... AC po prostu nie pojawił się jak narazie na PC,
dlatego go nie umieścili w rankingu, tak mi się przynajmniej wydaję ;)

Powiem tak CoD4 czy Orange Box możesz kupić w sklepie gram.pl a AC oraz BioShock nie :/ (niestety gram.tv to bardziej reklama niż program o gierkach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2007 o 15:55, Lord Andre 1 napisał:

Jak nazywa się ostatni boss w grze Gears of War


Nie. Pytanie było sformułowane trochę inaczej, ale mimo wszystko znacząco zmieniało to sens pytania. Pytali o to, kto jest "głownym złem, sprawcą całego zła" itypy. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie brzmiało: "Kto jest końcowym bossem i tym samym sprawcą całego zła". Wg. gry-online na 100% nie jest to Raam, więc ci co tak wysłali maja pecha...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, w sumie, jak tak pomyśle o dokładności pytań z GRAM.TV (między innymi to z pochodzeniem Geralta) to wydaje mi się to prawdopodobne. <;

Chociaż pytanie jest o "sprawce całego zła" do którego bliżej RAAM-owi niż Brumakowi, który jest zwykłym Locustem, tylko trochę wyrośniętym. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2007 o 19:38, ad0 napisał:

Chociaż pytanie jest o "sprawce całego zła" do którego bliżej RAAM-owi niż Brumakowi, który
jest zwykłym Locustem, tylko trochę wyrośniętym. <;


Możliwe, jednak biorąc pod uwagę wtopę z pytaniem o pochodzeniu Geralta można się wszystkiego spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 15:46, Galon10 napisał:

Po jakim czasie Mowia wyniki (cos czuje ze po dlugim ^,^) ?


Po pierwsze to wyników nie "mówią" tylko je publikują na stronie. Tak, po długim czasie. Po 3 miesiącach zostały opublikowane wyniki z 2 miesięcy, więc przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać. Po nowym roku powinny być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi się poszczęści i wygram, bo Brumak odpowiedziałem... Ale wątpie, bo późno wysłałem e-maila z odpowiedzią, bo w CDA szukałem jak się ten potwór nazywa :D Gdzieś po 1 min. wysłałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No do jasnej anielki, przeczytaj choć kilka, tylko kilka poprzednich postów. Wersja PC-towa jest inna! Nawet wg. gry-online nie ma szans, żeby ostatnim bossem był Raam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2007 o 18:40, rick90 napisał:

No do jasnej anielki, przeczytaj choć kilka, tylko kilka poprzednich postów. Wersja PC-towa
jest inna! Nawet wg. gry-online nie ma szans, żeby ostatnim bossem był Raam.

Ludzie Dajcie Juz Spokuj to pytanie było podchwytlyiwe I Mozemy sie Sprzeczac cały czas...
Ale po co Za 2-3 miechy tak jak powiedzial rick90 Bede wyniki wtedy sie okarze :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedzieli, że ejst to bardzo łatwe pytanie, i według mnie pytanie dotyczyło wersji na PC, gdyż jest o niej chuczno i o nowych poziomach dodanych do niej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2007 o 15:39, Rafix 06 napisał:

Ale powiedzieli, że ejst to bardzo łatwe pytanie, i według mnie pytanie dotyczyło wersji na
PC, gdyż jest o niej chuczno i o nowych poziomach dodanych do niej...

A ten znowu swoje.... Proszę, skończmy już z tym, to tylko konkurs...i tak nie wygracie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować