Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Żaaaaaaallllllllllllllllllllllll co oni walneli :/ no żal :///////////////////////////. Oby w piątek puścili nowy odcinek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm? Co jest grane, odcinek który w tej chwili leci to powtórka sprzed.. kilku miesięcy? Na początku myślałem, że znów będą mówić o tym samym (Sonic, Age of Conan), ale zaraz potem coś zaczęło mi świtać- druga część recenzji AoC? ee? zapowiedź Fear2? tekst o tym, że w lutym będziemy mogli w coś tam zagrać... gdzieś już to kiedyś widziałem :P

Coś im się definitywnie schrzaniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 12:09, Get_Down napisał:

Deja vu?!Co to ma być;/


Też mi się tak wydaje , coś im sie pokićkało . Zauważyłem to jak powiedzieli o F.E.A.R 2 PO " lada chwila będzie miał swoją premierę..." lol2 . A już sie cieszyłem że obejrzę sobie coś nowego ze świata gier .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie prima aprilis już był dawno...
Może ze względu na mało premier w tych miesiącach po prostu zapuścili powtórkę?
To chyba by było najbardziej prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 12:58, NecroVisioneR napisał:

I to[gram.tv] po wplnomani jest kolejnym programem do odstrzału :) Zobaczycie miesiac
góra dwa i po nich :)


Nie sądzę że go "odstrzelą" ponieważ leci w telewizji hohoho i jeszcze więcej :)
no ale różnie to bywa, jakby co to jeszcze Hyper pozostał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za ten ich dzisiejszy numer podziękuję panom. W tym momencie stracili widza, bo nie zamierzam już tracic czasu i nerwów na ich amatorszczyznę. Wolę na GOLu oglądac filmiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ŻALx1000! co to miało być? Ja wyłączyłem już w połowie bo się wkur**** mocno. No czegoś takiego to jeszcze nie było! Zeby tylko nie było tak że będą puszczać powtórki aż do wakacji bo możliwe że wychodzą z założenia że w wakacje i tak przerwa więc zrobili je sobie 2 miechy wcześniej. Żal, kiła i mogiła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 13:48, kaczek93 napisał:

Kiedyś mnie dobili tekstem:
"tylko my mamy informacje o diablo 3" - odcinek był jakieś półtora miesiąca po ogłoszeniu
Diablo 3


To sie nazywa pseudo-super informacja :D Prowadzący znani są z tego,i jest to-mówię z ręką na sercu-najgorszy duet w telewizji...ale może już niedługo...oby,ten program mógłby być gdyby nie oni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 13:52, NecroVisioneR napisał:

> Kiedyś mnie dobili tekstem:
> "tylko my mamy informacje o diablo 3" - odcinek był jakieś półtora miesiąca po ogłoszeniu

> Diablo 3

To sie nazywa pseudo-super informacja :D Prowadzący znani są z tego,i jest to-mówię z
ręką na sercu-najgorszy duet w telewizji...ale może już niedługo...oby,ten program mógłby
być gdyby nie oni.


Czasami mam wrażenie że oni się gówno na grach znają. Następne idiotyczne stwierdzenia:
- Mount & Blade zrobili mąż z żoną (?)
- W dziale klasyka twierdzili że w Fable pali się stodoły a w jade Empire walczy nawet ze smokami chodź jeśli chodzi o walki to nie ma ani jednej ze smokiem
- Durne stwierdzenia "recenzja tylko w gram.tv"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.04.2009 o 13:57, kaczek93 napisał:

Czasami mam wrażenie że oni się gówno na grach znają. Następne idiotyczne stwierdzenia:
- Mount & Blade zrobili mąż z żoną (?)

No to było jakieś małżeństwo-podobno..

Dnia 18.04.2009 o 13:57, kaczek93 napisał:

- W dziale klasyka twierdzili że w Fable pali się stodoły a w jade Empire walczy nawet
ze smokami chodź jeśli chodzi o walki to nie ma ani jednej ze smokiem

To to prawda,

Spoiler

a ostatnia walka z Jackiem Rzeźnikiem

?:)

Dnia 18.04.2009 o 13:57, kaczek93 napisał:

- Durne stwierdzenia "recenzja tylko w gram.tv"

No,to jest głupota z ich strony,amatorzy i tyle

Dnia 18.04.2009 o 13:57, kaczek93 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować