Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

/../
Poza tym, że program niekoniecznie musi mieć dużą oglądalność. Co im po reklamie w postaci drogiego programu telewizyjnego skoro oglądanośc jest niska? Mało tego skoro Gram.tv oglądają w większości osoby z forum/ portalu Gram.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 19:47, Kolumb22 napisał:

/../
Poza tym, że program niekoniecznie musi mieć dużą oglądalność. Co im po reklamie w postaci
drogiego programu telewizyjnego skoro oglądanośc jest niska? Mało tego skoro Gram.tv
oglądają w większości osoby z forum/ portalu Gram.pl .

program byl kiepski, nie tyle ze krotki, ale jego forma (recenzja w 3 minuty, lol?) oraz momentami obrazajace niektorych zarty... heh, dobrze, ze go nie ma, a jakby mial byc to przynajmniej powinien trrwac godzine, albo 45 minut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 19:47, Kolumb22 napisał:

/../
Poza tym, że program niekoniecznie musi mieć dużą oglądalność. Co im po reklamie w postaci
drogiego programu telewizyjnego skoro oglądanośc jest niska? Mało tego skoro Gram.tv
oglądają w większości osoby z forum/ portalu Gram.pl .

Może i masz rację,ale w takim razie niech się określą albo kontynuują program albo zdejmują go z anteny zamiast puszczać powtórki.I będzie po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz powiedz szczerze. Przeczytałeś kilka ostatnich stron tego tematu? Bo z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że nie. Wypowiedział się prowadzący program, że póki co przestali nagrywać nowe odcinki, ale TV4 nie może od tak wstawić tam czegoś innego, bo umowa wciąż trwa. Dlatego puszczają powtórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2009 o 20:43, Rick napisał:

A teraz powiedz szczerze. Przeczytałeś kilka ostatnich stron tego tematu? Bo z Twojej
wypowiedzi wnioskuję, że nie. Wypowiedział się prowadzący program, że póki co przestali
nagrywać nowe odcinki, ale TV4 nie może od tak wstawić tam czegoś innego, bo umowa wciąż
trwa. Dlatego puszczają powtórki.

Masz rację Rick przeoczyłem to i owo.To konsekwencja życia w ciągłym pośpiechu,czasem zdarzają się takie wpadki,cóż zrobić.Dzięki za zwrócenie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 18:40, xkarionx napisał:

Dlaczego ostatnio przez 3 miesiace są same powtórki tego programu?

A może byś tak przeczytał chociaż dwa ostatnie posty zanim coś napiszesz? Tam jest odpowiedź na twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2009 o 18:40, xkarionx napisał:

Dlaczego ostatnio przez 3 miesiace są same powtórki tego programu?

Przeczytaj mój ostatni post... <3 posty wyżej>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Gram.TV powinno trwać dłużej niż 30 min. czyli jak ktoś już wcześniej pisał 45min, lub godzine!
Bo szczerze 30min. to dla mnie o wiele za mało!
A jestem stałym widzem tego programu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 13:12, Redjevel napisał:

To jak kiedy nowe odcinki ?:) ktoś wie? czy trzeba osobiście sonciaka pytać

Jeśli nowe odcinki będą miały się kiedyś pojawić, na pewno pierwsi się o tym dowiemy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 13:51, NecroVisioneR napisał:

> To jak kiedy nowe odcinki ?:) ktoś wie? czy trzeba osobiście sonciaka pytać

Raczej nigdy,sam prowadzący ogłosił upadek programu:)


No nie wiem sam "prowadzący"(sonciak) powiedział mi że jeszcze wrócą no ale nie wiem

Edit: Czekaj Czekaj gdzie niby to ogłosił?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2009 o 13:58, Redjevel napisał:

Edit: Czekaj Czekaj gdzie niby to ogłosił?:)


Przeszukaj ten wątek,nie chce mi sie 100 razy tego samego powtarzać,ale powiedz kto będzie płkał za gram.tv,wszak wszyscy swoj opinie o nim wyrobili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2009 o 14:06, NecroVisioneR napisał:

Przeszukaj ten wątek,nie chce mi sie 100 razy tego samego powtarzać,ale powiedz kto będzie
płkał za gram.tv,wszak wszyscy swoj opinie o nim wyrobili


Nie sądzę że będzie ktoś płakał ale dobrze jest zawsze obejrzeć czyjąś recenzję nawet gdy dana gra nas nie interesuje no ale z tymi grami dla 7 latków to przesadzili :D

Edit: No właśnie ale on nie ogłosił upadku programu tylko powiedział
"Witajcie,

Żeby nie było niedomówień. W kwietniu przerwaliśmy nagrywanie nowych odcinków gram.tv. Przegraliśmy z szalejącym kryzysem gospodarczym. Tego "bossa" nie dało się pokonać. Na szczęście mamy jeszcze kilka żyć i postaramy się wrócić jak najszybciej.

W imieniu swoim, Pawła i całej ekipy chciałbym podziękować wam za prawie trzy wspólne lata.

Do zobaczenia,
Marcin Sońta"

Dlatego po paru dniach wysłałem mu wiadomość z "kondolencjami" ale on odpowiedział Dzięki! ale jeszcze wrócimy!
Dlatego sądzę że jeszcze wznowią gram tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili na tv4 zupełna cisza w kwestii Gram.tv, co prawda jesienna ramówka wchodzi na stałe (podobnie jak na innych kanałach) od następnego tygodnia prawdopodobnie więc przekonamy się co będzie w przyszłą sobotę. Ale nie łudziłbym się, że gram.tv zostanie nagle wskrzeszone w tej chwili, oczywiście byłoby to bardzo fajne, ale wygląda na to, że sami prowadzący znaleźli sobie nowe zajęcie ;) O ile Paweł Truszczyński od dłuższego czasu prowadził wiadomości w Radiu Zet, o tyle teraz prowadzi już całą audycję (od poniedziałku do piątku). Od września w tymże radiu pojawił się też Marcin Sońta, również w roli prowadzącego audycję, i to w każdy wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować