Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Nie bylo najgorzej. Wkurzył mnie tylko "Dark Mesaja" jak to ten gosc mowil. Nie lepiej mowic swojsko ''Dark Mesjasz"?? Ponadto wydaje mi sie ze tak troche za bardzo skacza z tematu na temat. Najpierw gadaja o Viscie, a jak ja sie spodziewam filmiku na jej temat to tu nagle nie wiadomo skad recenzja call of juarez. Moze na przyklad zrobic na poczatku zapowiedzi, potem recenzje, a potem ciekawostki, zeby to bylo jakos uporzadkowane?? Ogólnie jednak było lepiej niz tydzien temu i nastepnym razem tez oczywiscie bede ogladal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 11:04, syriusz.b napisał:

lepszy niz tydzien temua.... ale dlaczego dopiero za 2 tyg ?


Może potrzebują trochę czasu zeby zapoznać się z nowymi super grami. Trzeba przyzbać, że dzisiaj były ciekawe tytuły, ale z H5 przesadzili ze nic się nie zmieniło, oprócz grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek prezentuje taką samą jakość jak poprzedni. Wszystkie newsy, CDP, większość recenzji CDP, dwuletnia:) klasyka, CDP. CD Projekt mógłby im chociaż za tą reklamę, lepsze komputery zasponsorować, bo nawet Soldiers im się ciął:). Ja bym widział w klasyce Thiefa(niedługo wychodzi Antologia). A Hitman BM, Prey i Tomb Raider: Legend, rozumiem, nie nadają się do recenzji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę słabszy odcinek. Gry pokazują sprzed kilku miesięcy, nawet nie ocenili Dark Messiaha. Titan Quest, HoMM V, wszystko już dawno było. Także sposób wymawiania zagranicznych gier jest trochę dziwny. Ogólnie program ciekawy, ale nadal najlepszy jest HYPER, którego na telewizji ASTER nie ma. Żałuje, bo ten program jest trochę cienki, krótki i widać, że nie jest to program bardzo ważny dla TV 4, a szkoda, bo mógłby być fajniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni chyba próbują nadrobić zaległości - omawiają najważniejsze gry, które ukazały kilka miesięcy temu... Tylko po co to robią? Nie lepiej zająć się grami które wychodzą w najbliższym czasie lub wyszły w przeciągu ostatniego miesiąca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 11:06, Erton napisał:

Nie bylo najgorzej. Wkurzył mnie tylko "Dark Mesaja" jak to ten gosc mowil. Nie lepiej mowic
swojsko ''Dark Mesjasz"??


Tak to sie wymawia. A ten "Dark Mesjasz" to do czego mialby pasowac? Jesli jzu chcesz swojsko, to "Mroczny Mesjasz", lub cos w tym stylu bedzie.

Co do samego programu, to nie bylo tak zle, tylko czemu takie stare gry...? Zamiast recenzji starych gier wollibysmy zapowiedzi nowych! I fakt oceny dosc dziwne... HOM&M V dostal 5, tak samo jak "jakies motorki", jak to jzu ktos je nazwal przede mna... No, ale nie bede narzekac za duzo, bo wole to niz nic. :) Nie jest tak zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 11:39, Wiadroman napisał:

> Nie bylo najgorzej. Wkurzył mnie tylko "Dark Mesaja" jak to ten gosc mowil. Nie lepiej
mowic
> swojsko ''Dark Mesjasz"??

Tak to sie wymawia. A ten "Dark Mesjasz" to do czego mialby pasowac? Jesli jzu chcesz swojsko,
to "Mroczny Mesjasz", lub cos w tym stylu bedzie.

Co do samego programu, to nie bylo tak zle, tylko czemu takie stare gry...? Zamiast recenzji
starych gier wollibysmy zapowiedzi nowych! I fakt oceny dosc dziwne... HOM&M V dostal 5, tak
samo jak "jakies motorki", jak to jzu ktos je nazwal przede mna... No, ale nie bede narzekac
za duzo, bo wole to niz nic. :) Nie jest tak zle.



No wiem ze tak sie powinno wymiawac, ale to "Mesaja" az bije po uszach. Tak samo przeciez jest z celtikiem glasgow. Powinno sie czytac "Keltik" ale brzmi tak buracko ze wszyscy mowia"Seltic". A z tym "Dark Mesjasz" to mi chodzilo o wymowe, nie o tlumaczenie ::

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odcinek był wedug mnie lepszy od poprzedniego. Wystąpiło w nim dużo dobrych gier. Zastrzeżenia mam natomiast do oceny Titan Questa. Jak dla mnie gra ta zasługuje na 5, bo nawet Call of Juarez dostało ocenę 5- nie mówiąc już o tych wyścigach motorowych - nawet nie pamiętam tytułu.

Podobał mi się jeden tekst w wykonaniu prowadzących, na samym początku programu:

- Nintendo w Stanach Zjednoczonych kosztować będzie 239 dolarów, w Europie 249 Euro, no to może w polsce 249 zł ?
- ( na co odpowiada szyderczo pan Marcin ) 249 zł ? Taaa. ;)

I jeszcze miałem wrażenie, że pan Marcin przestał się tak często uśmiechać. Jednym słowem program się rozkręca, tylko za krótko trwa, następny odcinek dopiero za 2 tygodnie. (sic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program nawet fajny, oczywiście mam kilka zastrzeżeń, podobnie jak inni tutaj, ale miło jest tak siąść przed telewizorem i pooglądać recenzje, zapowiedzi, bez włączania kompa, przeszukiwania neta, ściągania traillerów itp. Zwłaszcza, że nie mam kablówki, więc dobrze że istnieje takie coś :)
Dziwią mnie czasem te ich oceny... niby nie dają 5 ot tak, SpellForce2 w tamtym tygodniu, czy Titan Quest dziś zarobiły po czwórce, a dodatek do Half-Life2 w sumie za to że to Half-Life dostał 5, mimo że jak sami powiedzieli jest krótki i nie wprowadza nowości... cóż...
No i ta rażąca "poprawna wymowa" i wspominany Dark Mesaja... jakoś to inaczej brzmi jak się czyta w necie ;)
Ale ogólnie tak jak powiedziałem, podoba mi się pomysł na taki program, będę oglądać... no, dopóki go nie zdejmą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 12:02, Cieniek napisał:

No i ta rażąca "poprawna wymowa" i wspominany Dark Mesaja... jakoś to inaczej brzmi jak się
czyta w necie ;)
Ale ogólnie tak jak powiedziałem, podoba mi się pomysł na taki program, będę oglądać... no,
dopóki go nie zdejmą...


wymowa w necie? no comment :)
a gram.tv na pewno za dwa mniesiące zostanie zdjęty z ramówki - bo że mała oglądalność, bo że coś innego. nie wytrzyma długo - jak każdy program o grach w polskiej telewizji. niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe robie za strażnika czasu :P
się teraz wypowiem na temat dzisiejszego odcinka :) początek ciekawy i to nawet bardzo ze względu na wyczekiwanego przeze mnie Dark Messiah :D co do końcówki to już chyba nie mieli co recenzować i upychali te 7 minut programu, aczkolwiek poczekam te DWA tygodnie :( do następnego odcinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 12:19, Erton napisał:

No wlasnie czemu za 2 tygodnie. Czyzbym cos przegapil w czasie programu??


raczej nie, wydaje mi sie że szykują coś wielkiego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 12:06, Azrathel napisał:

wymowa w necie? no comment :)
a gram.tv na pewno za dwa mniesiące zostanie zdjęty z ramówki - bo że mała oglądalność, bo
że coś innego. nie wytrzyma długo - jak każdy program o grach w polskiej telewizji. niestety.

Hehe, źle sformułowałem :P Chodziło mi o to, że jak czytam o grach w necie, to przecież nie czytam na głos, jakoś to po prostu podświadomie się te nazwy jakoś inaczej utrwalają, a później jak słyszę w telewizji "dark mesaja" czy "ce de projekt" to śmiać mi się chce ;P
A czy zostanie zdjęty... no cóż... to tylko Tv4 czego się po nich spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 12:27, Cieniek napisał:

A czy zostanie zdjęty... no cóż... to tylko Tv4 czego się po nich spodziewać...

Monthy Pythonów. :D A tak serio, to myślę, że będzie jak z Game Boxem (tak się to to chyba w TVP1 nazywało), będzie jakieś 20 odcinków i papa. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 12:30, Derrvin napisał:

> A czy zostanie zdjęty... no cóż... to tylko Tv4 czego się po nich spodziewać...
Monthy Pythonów. :D A tak serio, to myślę, że będzie jak z Game Boxem (tak się to to chyba
w TVP1 nazywało), będzie jakieś 20 odcinków i papa. :/

Gdybym był optymistą, to powiedziałbym że może gram.tv odniesie sukces i stanie się tak popularny, że go nie zdejmą ;P Ale cóż... jakby nie patrzeć... to nierealne... no chyba że CDP stałby się oficjalnym sponsorem ;)
Ale myślę, że w końcu doczekamy się jakiegoś programu o grach tworzonego "na poważnie"... (cicha nadzieja.. ale jakby tvn się za to wziął...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować