Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2006 o 11:37, Dark Demon napisał:

Oni chyba próbują nadrobić zaległości - omawiają najważniejsze gry, które ukazały kilka miesięcy
temu...

Zapomniałeś dodać, że omawiają najważniejsze gry CDP. Bo Hitmana BM, Preya, cz TR: L nie było(i najpewniej nie będzie). A poza tym czemu w newsach nawet nie wspomnieli o takich grach jak Crysis czy SC: DA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 11:19, ShadowG napisał:

Ten odcinek prezentuje taką samą jakość jak poprzedni. Wszystkie newsy, CDP, większość recenzji



Czyli mówisz zew niemam czego żałować??


Do wszyskich :D Proponuje wyslac do nich maila o tym jaką jakosc prezentują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi i ten odcinek się podobał, ale troche przesada z tymi tytułami sprzed paru miechów(Titan quest) no i tv4 mogłoby im chociaż kupić lepsze kompy bo żeby soldiers się ciął to przesada :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 12:42, Harvenar napisał:

Mi i ten odcinek się podobał, ale troche przesada z tymi tytułami sprzed paru miechów(Titan
quest) no i tv4 mogłoby im chociaż kupić lepsze kompy bo żeby soldiers się ciął to przesada
:/



hahahaahahah zwaliłes mnie z krzesła jakie tv4 przecież oni tylko puszczaja ten program a kompy sa chyba finasowane przez cd projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 12:43, super bizon napisał:

hahahaahahah zwaliłes mnie z krzesła jakie tv4 przecież oni tylko puszczaja ten program a kompy
sa chyba finasowane przez cd projekt


mógłbyś chociaż przeczytać dokładnie ten wątek lub komentarze do newsa zanim zaczniesz udzielać nieprawdziwych informacji.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12797&pid=85
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12785&pid=80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze możesz wejść do sklepu GRAM. PL i poczytać opisy do gier. Oczywiście mogą recenzować gry sprzed kilku miesięcy(no bo nie da się ukryć, że pojawiło się wtedy kilka dużych premier), ale od różnych wydawców(przecież premiera Hitmana BM była dla wielu równie ważna jak HoM&M V).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To sorry :P
A tak z drógiej strony to tv4 to jest tylko odmiana polsatu cienkie filmy itp
Mojim zdaniem to w tv4 puszczaja tylko ,,ochłapy''''
Jedyne fajne programy są WRC,F1,no i chyba tyle bo ten ich program motoryzaczyjny to beznadziejny robiony przez 2 synów dawnych prezenterow programu motoryzacyjnego z polsatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 12:40, ShadowG napisał:

Zapomniałeś dodać, że omawiają najważniejsze gry CDP. Bo Hitmana BM, Preya, cz TR: L
nie było(i najpewniej nie będzie). A poza tym czemu w newsach nawet nie wspomnieli o takich
grach jak Crysis czy SC: DA?


Ciekawe, ciekawe... wnioski nasuwają się same... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2006 o 14:01, Dark Demon napisał:


Ciekawe, ciekawe... wnioski nasuwają się same... :D


Oj tam od razu najepsze gry CDP... w dzisiejszym odcinku była np gra Call of Juarez, jedna z najlepszych grie Techlandu. Jeżeli gram.pl nie ma nic wspólnego z gram.tv - a tak jest, to jedynym uzasadnieniem pokazywania większości gier CDP jest to, że mają po prostu dobre gry. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Lepiej, niż tydzień temu (nie było czegoś na kształ Sockera ;) czy biadolenie, że w Worms 3D nie ma... grafiki 3D :P ), ale też żadna wielka rewelacja... Reklama w środku zdania, całość rozłożona bardzo chaotycznie (tak jak ktoś mówił, tekst o Viście i ni stad, ni z owąd: recka Call of Juarez).
W recenzjach właśnie-głównym kryterium wydaje się być dla nich grafika. No ale cóż, to głównie to można zobaczyć widząc taki "klip" w telewizorze.
Z założenia mieli mówić o grach starszych, stanowiących klasykę elektronicznej rozrywki. No dobrze, ale Heroes V to przeca tytuł nowy, może i stanie się klasyką, no ale... Oczekiwałbym w tym miejscu raczej czegoś w rodzaju Baldur''s Gate. W przypadku Gameboxa (którego GramTV zdaje mi się być "duchowym" następcą) przedstawiano starocie z Amig czy inne tego typu produkcje. Tu mamy z kolei drugą skrajność...

I dalej taka standardowa czcionka przy recenzjach. I ten robocik.

PS Do Piotrbova: tamten post, być może pamiętasz, powstał jeszcze przed tym, jak wyraźnie powiedziano, że GramTV i Gram.pl mają ze sobą mało wspólnego (poza nazwą i stosunkiem gier CDP do dystrybuowanych przez innych wydawców).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 16:07, DonZ napisał:

myśle że mieliby większe szanse gdyby konkursy nie były dorgą mailową tylko SMSem zawsze jakieś
dofinansowanie :P


A właśnie, wiecie kiedy jest rozwiązanie konkursu z pierwszego odcinka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2006 o 16:25, Seqiu napisał:

> myśle że mieliby większe szanse gdyby konkursy nie były dorgą mailową tylko SMSem zawsze
jakieś
> dofinansowanie :P

A właśnie, wiecie kiedy jest rozwiązanie konkursu z pierwszego odcinka ?


Nikt tego nie wie, ale zapewne za dwa tygodnie w kolejnym odcinku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.10.2006 o 14:15, Seqiu napisał:

Oj tam od razu najepsze gry CDP... w dzisiejszym odcinku była np gra Call of Juarez, jedna
z najlepszych grie Techlandu. Jeżeli gram.pl nie ma nic wspólnego z gram.tv - a tak jest, to
jedynym uzasadnieniem pokazywania większości gier CDP jest to, że mają po prostu dobre gry.
;)

Jasne, a Cenega wydaje same gnioty, niewarte nawet Kaszanki w CDA. Wrzucą jedną, dwie gry innego wydawcy, a reszta to same "hity" z CDP. Nawet ta dwu-, jedno- letnia klasyka, wszystko z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2006 o 08:06, ko?nik napisał:

ja mam 100% skuteczności!!! na 2 programy przegapiłem 2, godzina mi nie za bardzo odpowiada


A kiedy wogóle on jest?? Bo pierwszy obejrzałem 5 minut (końcówki) a dzisiaj już nie pamiętam kiedy i na jakim to było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować