Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

TV 4- sobota godzina 10.30 powtorki w tez w soboty o 5.55. Cos tam ktos mowil ze beda powtorki jeszcze w piatki po poludniu ale ja nic o tym nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:10, Konrades napisał:

Co dzisiaj było bo jak zwykle przegapiłem ;(

Dark Messiah, PES 6, Rise of Legends, starsze gry: SWAT i coś jeszcze z nowych edycji platynowych CDP. A poza tym dopiero dowiedziałem sie że ma być gra Lost!! Super możecie już rezerwować jeden egzemplarz dla mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:19, swordstalker napisał:

"info o AoE:Warchiefs"

Mógłby ktoś mi bliżej na ten temat coś powiedzieć ? Bo ciekawi mnie ta sprawa, a akurat przegapiłem
ten kawałek. Załapałem się dopiero na końcówkę AoE3 /:

No niewiele tego bylo. Beda 3 nacje (nie pamietam jakie, mowil ze sa znane 2 a trzecia to niespodzianka), 15 scenariuszy=1kampania,wieksza rola stolicy (cos o kontrolowaniu dostaw, ale nie zrozumialem wszystkiego) gra wychodzi jeszcze przed koncem roku.

P.S. Aha i przypomnialo mi sie. Kto nie ogladal- Za tydzien gosciem bedzie Roman Kołtoń!(komentator w PES 6)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 12:24, Erton napisał:

No niewiele tego bylo. Beda 3 nacje (nie pamietam jakie, mowil ze sa znane 2 a trzecia to
niespodzianka), 15 scenariuszy=1kampania,wieksza rola stolicy (cos o kontrolowaniu dostaw,
ale nie zrozumialem wszystkiego) gra wychodzi jeszcze przed koncem roku.



Ok, dzięki najbardziej interesowało mnie to czy gra ukaże się jeszcze w tym roku w Polsce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem od tygodnia, że przegapie ten odcinek. Sobota, to jest dla mnie najgorsza pora do emitowania tego programu.... i jeszcze tak rano.
Wracając o 4 w nocy z inprezy nie wstałem na 10.30 ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam że program nadal jest dosyć słaby i do pięt nie dorasta TILTowi a do GameBoxa brakuje mu jakieś 1 000 000 lat świetlnych. Nie wróżę im długiego pobytu na antenie, a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stare gry i klasyki. AoE III, Empire Earth II i SWAT 4. Może to gry nie są nowe, ale zaraz klasyki? I dlaczego wszystkie klasyki to reedycje CD Projekt? Coś mi tu śmierdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dziś był spox odcinek, wiedziałem, że DM dostanie 6 :D szkoda tylko, że nic nie powiedzieli o multi, bo tego jestem najbardziej ciekaw. A no i po co aż 3 gry dawać do działu w co teraz gramy? Powinno być więcej recenzji, a mniej starszych gierek jak dla mnie. Teraz czekam na recke Gothcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:01, Vitek99 napisał:

Jeszcze tego nie oglądałem, o 10:30 w sobote to ja zwykle śpie :) Kiedy lecą potwórki? Tylko
nie mówcie że w niedziele o 7:30 :P


No to zaraz Rotfla zaliczysz. Powtórki sa w soboty o 5.55- RANO !!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy może mi ktoś napisać o jakiej gierce FPP była dziś mowa w programie, którą można ściągnąć ze strony producenta i grać on-line? Tytuł jakoś mi umknął a wyglądało to całkiem fajnie.

Dzięki z góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... Nie widzialem dzisiejszego odcinka, bo znajdowalem sie w mieszkaniu z 3 kanalami w TV... :/ Chcialem sie zapytac co bylo, ale widze, ze nie tylko ja pzregapilem ten odcinek i inni juz wyciagneli te informacje. :D mam jednak jeszcze jedno pytanie: kolejny odcinek za tydzien, czy znow za dwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować