Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 28.10.2006 o 13:51, Mac Cry napisał:

Stare gry i klasyki. AoE III, Empire Earth II i SWAT 4. Może to gry nie są nowe, ale zaraz
klasyki? I dlaczego wszystkie klasyki to reedycje CD Projekt? Coś mi tu śmierdzi :)

Widziałeś konkurs "LICYTUJ" w przerwie programu? Zapamiętałeś sponsora nagród? Ja nic nie sugeruję...:)

Rzeczywiście program z każdym odcinkiem jest coraz gorszy. Ciągle tylko gry CDP, żadnych porządnych produkcji wydawanych przez Cenegę. I na dodatek kilkumiesięczna klasyka z CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:40, Mac Cry napisał:

Jeśli się nie mylę, to chodzi o FEAR Combat. Darmowa gra online. Niedawno też była ona w CDA.


Dzięki serdeczne, o tą właśnie grę mi chodziło. W takim razie biorę się za ściąganie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2006 o 17:47, Wiadroman napisał:

Ehhh... Nie widzialem dzisiejszego odcinka, bo znajdowalem sie w mieszkaniu z 3 kanalami w
TV... :/ Chcialem sie zapytac co bylo, ale widze, ze nie tylko ja pzregapilem ten odcinek i
inni juz wyciagneli te informacje. :D mam jednak jeszcze jedno pytanie: kolejny odcinek za
tydzien, czy znow za dwa?



Za tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pierwszy raz udało mi się obejżeć cały odcinek od początku do końca. Nawet fajne, ale jak mówił ShadowG - Powinno być więcej gier Cenegi. Chętnie zobaczyłbym tu jako klasyki starsze gry! Nie gry z Platynowej Kolekcji, a eXtra Klasyki, albo Kolekcji Klasyki. Byłbym mile zaskoczyny, gdybym zobaczył opis Thief: Antologii, Prince of Persia: Dusza Wojownika, SC: Pandora Tomorrow, albo Commandos: Antologia...
Wracając do samego odcinka. Fajna recka Dark Messiah, choć trochę za krótka jak na mój gust, też bym się co nieco dowiedział o multi... Podobała mi się prezentacja tej gierki o małpkach. O klasykach już mówiłem. Zapowiedzi gier są fajne, ale też jakieś takie krótkie... Naprawdę wolałbym ich mniej, ale dłużej :D... To chyba wszystko co w danej chwili myślę o Gram.tv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chodzi o recenzję tych małpek, to czy nie powinni zająć się trochę poważniejszymi tytułami? Bo gier do recek jest sporo, nie trzeba się zajmować tym tytułem, którego prawie nikt nie zna... co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:21, NomenNescio napisał:

Nie nadwidze telewizji. Dzis znow przegapilem ten program po raz kolejny (pomylilo mi sie ze
to w niedziele, a to w sobote leci i w dodatku co gorsze, ze co dwa tygodnie).

Co dwa tygodnie? Przecież to jest (a przynajmniej bedzie) co tydzień... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 18:21, NomenNescio napisał:

Nie nadwidze telewizji. Dzis znow przegapilem ten program po raz kolejny (pomylilo mi sie ze
to w niedziele, a to w sobote leci i w dodatku co gorsze, ze co dwa tygodnie).



Gram.TV jest co tydzień. Teraz było tylko tydzień przerwy i mam nadzieję ze wiecej takich przerw nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 19:33, Moras1990 napisał:

> Nie nadwidze telewizji. Dzis znow przegapilem ten program po raz kolejny (pomylilo mi
sie ze
> to w niedziele, a to w sobote leci i w dodatku co gorsze, ze co dwa tygodnie).


Gram.TV jest co tydzień. Teraz było tylko tydzień przerwy i mam nadzieję ze wiecej takich przerw
nie będzie


Thx za wyprowadzenie mnie z bledu (sam zadko zagladam do gazety z programem). Postaram sie obejrzec powtorka i program w przyszlym tygodniu, bo ludzie tu rozpisuja sie o szacie graficznej programu itp. Zatem sam chcialbym zobaczyc ten program i go ocenic, a takze dowiedziec sie cos na temat gier starszych i nowszych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliscie dzisiejszy program? Czy tylko ja mam wrazenie, ze sa z odcinka na odcinek coraz lepsi? :) To bardzo dobrze. Dzisiejszy odcinek byl ciekawy (nie biorac pod uwage nudnego wywiadu z nudnym kolesiem o nudnej grze :D), mimo, ze wiekszosc byla o strategiach. Jesli dalej bedzie im tak szlo, to program moze zostac na dluzej. :] Poza tym czy ktos zauwazyl, ze Joint Task Force im sie zacinal? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2006 o 21:09, NomenNescio napisał:

Thx za wyprowadzenie mnie z bledu (sam zadko zagladam do gazety z programem). Postaram sie
obejrzec powtorka i program w przyszlym tygodniu, bo ludzie tu rozpisuja sie o szacie graficznej
programu itp. Zatem sam chcialbym zobaczyc ten program i go ocenic, a takze dowiedziec sie
cos na temat gier starszych i nowszych :D

A kiedy jest powtórka ??
Może wtedy nie będę musiał być w pracy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj był recka Toca race driver 3, Fotball manager 2007, i jeszce jakieś. W studiu był Romanan Kołtoń który komentuje mecze w PES 6, mowa była o X Boxie 360 coś o Saga Gothic, NWN Diamentowa Eycja, Warhammer 40,000 - Dark Crusade,Joint Task Force dostał chyba 4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:18, Wiadroman napisał:

Widzieliscie dzisiejszy program? Czy tylko ja mam wrazenie, ze sa z odcinka na odcinek coraz
lepsi? :) To bardzo dobrze. Dzisiejszy odcinek byl ciekawy (nie biorac pod uwage nudnego wywiadu
z nudnym kolesiem o nudnej grze :D), mimo, ze wiekszosc byla o strategiach. Jesli dalej bedzie
im tak szlo, to program moze zostac na dluzej. :] Poza tym czy ktos zauwazyl, ze Joint Task
Force im sie zacinal? :D

A mi sie wlasnie wywiad z Kołtoniem podobal. Oczywiscie pomijajac fakt, ze zajal 7 z jakich 25 minut programu. Ale program faktycznie wydaje mi sie byc coraz lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 14:18, Wiadroman napisał:

Widzieliscie dzisiejszy program? Czy tylko ja mam wrazenie, ze sa z odcinka na odcinek coraz
lepsi? :) To bardzo dobrze. Dzisiejszy odcinek byl ciekawy (nie biorac pod uwage nudnego wywiadu
z nudnym kolesiem o nudnej grze :D), mimo, ze wiekszosc byla o strategiach. Jesli dalej bedzie
im tak szlo, to program moze zostac na dluzej. :] Poza tym czy ktos zauwazyl, ze Joint Task
Force im sie zacinal? :D


Zacinal im sie bo jak juz wspominali gra ma bardzo wysokie wymagania sprzetowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czesc... troche dziwnie to all(4um) wyglada ale trudno... czy mozna prosic aby w nastepnym odcinku programu wypowiedziano sie na temat najlepszego FPS... a mianowicie"counter Strike: Source" Jezeli ten temat juz byl to szkoda :P albo na temat najnowszego CNC 3... albo cnc generals zerp hour... I tak przy okazji ... czy ten prowadzacy nie wystepowal juz w innych wersjach tego typu programu?? jakis znajomy sie wydaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 18:36, n4bi napisał:

Czesc... troche dziwnie to all(4um) wyglada ale trudno... czy mozna prosic aby w nastepnym
odcinku programu wypowiedziano sie na temat najlepszego FPS... a mianowicie"counter Strike:
Source" Jezeli ten temat juz byl to szkoda :P albo na temat najnowszego CNC 3... albo cnc generals
zerp hour...

Odcinki są kręcone z wyprzedzeniem, więc Twoja prośba mogłaby się pojawić dopiero np. za 3 odcinki.

I tak przy okazji ... czy ten prowadzacy nie wystepowal juz w innych wersjach

Dnia 04.11.2006 o 18:36, n4bi napisał:

tego typu programu?? jakis znajomy sie wydaje :D


Ci ludzie pochodzą z GameBox, swego czasu był taki program na TVP 1.

Mi odcinek się dziś bardzo podobał, czekam na Gothic 3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sry ze tak sie wyraze ale czemu to 4um jest takdziwnie zrobione... nie ma dzialow i nic tylko 1 teamat i FFA(freefor all) posty i troche zamieszanie sie robi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:47, n4bi napisał:

Sry ze tak sie wyraze ale czemu to 4um jest takdziwnie zrobione... nie ma dzialow i nic tylko
1 teamat i FFA(freefor all) posty i troche zamieszanie sie robi :P

Jeśli dobrze zrozumiałem...

GRAM.TV to TEMAT (!) na forum... GRAM.PL (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować