Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Też oglądam ten program.....musze się czymś żywić od kiedy mój provider kablówki (sic!) postanowił wycofać kanał na którym był Hyper, i zastąpił go jakimś beznadziejnym pasmem dla śliniących się dzieciaków...ehh....no i jest tam jeden z prowadzących, którego bardzo lubie, widziałem go także w programie (nie pamiętam na którym kanale) gamebox, czy coś w tym stylu. Niestety nie wiem jak ma na imię, powiem tylko, że to ten troszeczke "tęższy" ;] pozdro dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 19:58, kolos12 napisał:

> Sry ze tak sie wyraze ale czemu to 4um jest takdziwnie zrobione... nie ma dzialow i nic
tylko
> 1 teamat i FFA(freefor all) posty i troche zamieszanie sie robi :P
Jeśli dobrze zrozumiałem...

GRAM.TV to TEMAT (!) na forum... GRAM.PL (!)


Rozumiem ale zawsze mozna w dziale zrobic Poddziały i tego typu pierdoly... wiec czemu tego by tutaj nie wstawic. :P bylo by lepiej nie sadzisz? Temat i podtemat ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 20:04, Skwarek pl napisał:

Też oglądam ten program.....musze się czymś żywić od kiedy mój provider kablówki (sic!) postanowił
wycofać kanał na którym był Hyper, i zastąpił go jakimś beznadziejnym pasmem dla śliniących
się dzieciaków...ehh....no i jest tam jeden z prowadzących, którego bardzo lubie, widziałem
go także w programie (nie pamiętam na którym kanale) gamebox, czy coś w tym stylu. Niestety
nie wiem jak ma na imię, powiem tylko, że to ten troszeczke "tęższy" ;] pozdro dla niego.


Ten koles totalnie Pwnuje... gl hf w dalszych odcinkach i <3 u :D... rl pwnerer i zna sie na dobrych grach... z tym ze za wysoko ocenia te gry :P mowi ile maja wad ale ze ladna grafa to damy 4...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było coś ciekawego w dzisiejszym odcinku ?
Ja ponownie uważam, że sobota rano jest najmniej korzystniejszą porą do emitowania programu - chociaż wiem, że moja uwaga i tak nic nie zmieni. Często w piątek są jakieś dyskoteki, bądź imprezy, itd... i człowiek nie jest w stanie wstać tak rano. ;)
Przynajmniej jeżeli chodzi o mnie, to mi nie pasi ta sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że chłopaki z Gram.TV prubóją lekko naśladować innych chłopaków z Review Terrytory. I bardzo dobrze, bo przynajmniej jest zabawnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tv 4- na marginesie dodam ze powtorki sa w nastepne soboty o 5.55 rano. Barbarzynska godzina. To sie nie oplaca isc w ogole spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:46, Erton napisał:

Tv 4- na marginesie dodam ze powtorki sa w nastepne soboty o 5.55 rano. Barbarzynska godzina.
To sie nie oplaca isc w ogole spac.


A jeszcze jedna powtórka jest w piątek o 15:20. To jest wporzo pora.

Jeszcze raz dzięki za wszystkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:50, Sonciak napisał:

> Tv 4- na marginesie dodam ze powtorki sa w nastepne soboty o 5.55 rano. Barbarzynska godzina.

> To sie nie oplaca isc w ogole spac.

A jeszcze jedna powtórka jest w piątek o 15:20. To jest wporzo pora.

Jeszcze raz dzięki za wszystkie opinie.

Kurcze, odpisal mi pan z telewizora!!! Ale mam radoche. Faktycznie jest tez powtorka o 15.20 w piatek. Nie zauwazylem jej wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wporzo pora, program... może też.
Oglądałem kawałeczek jednego odcinka, bodajże pierwszego.
Recenzje są całkiem miłe, tylko gry troszkę starsze, no ale cóż... : )
Prowadzący, poza niektórymi, nietrafionymi tekstami, których nie mogę sobie przypomnieć ( wiem, bo siedzę również w branży recenzji ;-) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też odpowiada pora emisi ale mam jedno "ale" :P(język polska być łatwa :D) dowiedziałem sie o tym programie dzięki odrobinie szczęścia, kiedy przelatywałem po kanałach i zauważyłem koncowke programu. Do czego zmierzam, otóż moim skromnym zdaniem programy takie jak Gram TV jest za mało reklamowane a przecież gry to motor napędowy gospodarki i im barziej bedzie sie to promować tym więcej ludzi sięgnie po gry. Po za tym niechciałbym żeby ten program padł jak podobny program GameBox z TVP1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 18:33, n4bi napisał:

Zacinal im sie bo jak juz wspominali gra ma bardzo wysokie wymagania sprzetowe...


No tak, wspomnieli o tym potem, ale uwazam, ze to ich nie usprawiedliwia. Powinni miec chociaz jeden taki komputer, na ktorym zadna gra nie bedzie sie zacinac. Troche obciach i brak profesjonalizmu... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2006 o 21:50, Sonciak napisał:

> Tv 4- na marginesie dodam ze powtorki sa w nastepne soboty o 5.55 rano. Barbarzynska godzina.

> To sie nie oplaca isc w ogole spac.

A jeszcze jedna powtórka jest w piątek o 15:20. To jest wporzo pora.

Jeszcze raz dzięki za wszystkie opinie.

np... opinie beda lepsze :D z tym ze czy mozna do pana jakis kontakt?? Xfire, gg, msn, irc lub cus?? Lubie rozmawiacz prezenterami :D rofl zwlaszcza takimi co opowiadaja o grach :D PWNED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wporzo program. Jedyne co mi przeszkadza to te przerywniki z robotem między recenzjami... Ale poza tym jest git! Fajnie, że jest Wróbel z Gameboxa. Mogliby dodać jeszcze do tego programu element z GB o starych, kultowych grach. Niby coś takiego juz jest, ale tam mówią o grach z "platynowej kolekcji".
PS - Pamiętacie może emaila do redakcji, bo chciałem wziąźć udział w konkursie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:48, Igor FCBayern napisał:

Wporzo program. Jedyne co mi przeszkadza to te przerywniki z robotem między recenzjami...


Fakt, ten robot jest po prostu straszny. :D W sumie nawet nie kojarzy mi sie z grami, tylko plastikowa zabawka. Transformerem takim. ;)

Dnia 05.11.2006 o 12:48, Igor FCBayern napisał:

Mogliby dodać jeszcze do tego programu
element z GB o starych, kultowych grach.


E tam! Po co? Wole dowiedziec sie czegos o nowych grach, a nie patrzec na jakies arkanoidy i sluchac opowiesci o tym jak to kiedys fajnie sie gralo w to na automatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:57, Wiadroman napisał:

E tam! Po co? Wole dowiedziec sie czegos o nowych grach, a nie patrzec na jakies arkanoidy
i sluchac opowiesci o tym jak to kiedys fajnie sie gralo w to na automatach.

Dlaczego? W gameboxie ten pomysł się sprawdzał. Chętnie posłuchałbym między nowinkami o nowych grach o np. AoE, Falloucie,BG itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:57, Wiadroman napisał:

E tam! Po co? Wole dowiedziec sie czegos o nowych grach, a nie patrzec na jakies arkanoidy
i sluchac opowiesci o tym jak to kiedys fajnie sie gralo w to na automatach.

Te stare kultowe gry to mu chyba chodzilo o cos w typie Fallout albo Tresspasser. Bo gry z lat 80-tych na automaty to faktycznie za duzy "powrot do przyszlosci"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:03, Igor FCBayern napisał:

Dlaczego? W gameboxie ten pomysł się sprawdzał. Chętnie posłuchałbym między nowinkami o nowych
grach o np. AoE, Falloucie,BG itp.


Jakos nie widze sensu... Program i tak ejst krotki i szkoda czasu na stare gry. Jesli ktos mial w nie zagrac, raczej zagral i niewiele osob teraz sie skusi na kupienie takiej starej gry po obejzeniu tego w tym programie. Jelsi notomiast ktos gral w Fallout''a, cyz BG raczej nie potrzebuje sluchania o tym w tele, bo i tak sam wie lepiej. :) Wole jednak ogladac zapowiedzi nowych gier, bo dzieki temu moge sie dowiedziec o istnieniu gier, o ktorych niewiele sie mowi, a moga byc naprawde ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować