Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2006 o 18:45, Mac Cry napisał:

> Qrcze, nie obejrzałam. Czy ktos mógłby mi powiedziec czy była recka Gothica 3?

Była recka G3. I dostał tylko 5 :)

A co mu zarzucili jako wadę?? Prócz wymagań;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 18:45, Mac Cry napisał:

> Qrcze, nie obejrzałam. Czy ktos mógłby mi powiedziec czy była recka Gothica 3?

Była recka G3. I dostał tylko 5 :)

A co mówili o Najlepszej Grze Świata? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 18:53, Matiz666 napisał:

> > Qrcze, nie obejrzałam. Czy ktos mógłby mi powiedziec czy była recka Gothica 3?
>
> Była recka G3. I dostał tylko 5 :)
A co mu zarzucili jako wadę?? Prócz wymagań;)

Może fakt, że gra jest tak zabugowana, że wiele osób nie może przejść dalej nie używając kodów? Po prostu o tym nie mówili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 18:57, rick90 napisał:

> A co mu zarzucili jako wadę?? Prócz wymagań;)
Może fakt, że gra jest tak zabugowana, że wiele osób nie może przejść dalej nie używając kodów?
Po prostu o tym nie mówili.

Jakieś dziwne są, ja już jestem w Trelis, mam jeden boski aretefakt i żadnach większych bugów utrudniających grę nie było;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:50, Sonciak napisał:

Dzięki wszystkim, którzy wstali dzisiaj rano. Ja obudziłem się z trudem.

Ja obudziłem się na napisy :(

Dnia 12.11.2006 o 15:50, Sonciak napisał:

----
Tony Hawk AW był częścią działu zwanego Retro, lub Klasyka, choć żadna z tych nazw nie jest
dobra. Chcemy pokazywać tam gry, które właśnie nas zainteresowały, a nie są tytułami premierowymi.
Tak na marginesie: Może ktoś z Was ma pomysł jak nazwać ten dział?

Zgadzam się w pełni z Wiadromanem, ale mam kilka pomysłów: np. "Warte uwagi", "Spóźnieni" albo "po premierze" ;]

A ja mam jedno pytanie: Czy w Gram.tv będzie relacja przykładowo z "Imperatorów", tak jak to było w innym growym programie w TV4 (chyba GameTilt - czy coś w tym stylu, z jakąś dziewczyną, prezenterką)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:50, Sonciak napisał:

Tak na marginesie: Może ktoś z Was ma pomysł jak nazwać ten dział?


Wehikuł Czasu / Stare ale jare / Dziadek też może. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 20:39, WorldWar3PL napisał:

> Tak na marginesie: Może ktoś z Was ma pomysł jak nazwać ten dział?

Wehikuł Czasu / Stare ale jare / Dziadek też może. :-)

Ja proponuje "kto jeszcze gra w to badziewie". Wiem ze wiele osob moze odpowiedziec "ja" np. o falloucie czy bg2 ale taki tytul bylby niezgorszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz cos zupelnie z innej beczki...
http://www.abc.net.au/tv/goodgame/
Ten link jest do strony o grach komputerowych... nie chce robic tu konkurencji bo i tak po angielsku ale maja fajne recenzje gier opisy i wogole wywiady z ludzmi... moze z tamtad zaczerpniecie jakies przydatne informacje lub cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 15:50, Sonciak napisał:

Dzięki wszystkim, którzy wstali dzisiaj rano. Ja obudziłem się z trudem.
Wstałem o 7:30, budzik dzwonił i dzwonił, ale wytrwałem, po programie miałem ochotę znowu pójść do łóżka :P
----

Tony Hawk AW był częścią działu zwanego Retro, lub Klasyka, choć żadna z tych nazw nie jest
dobra. Chcemy pokazywać tam gry, które właśnie nas zainteresowały, a nie są tytułami premierowymi.

Tak, dobrze powiedziane, że już raczej twórcy nic innego nie wymyślą.

Dnia 12.11.2006 o 15:50, Sonciak napisał:


Tak na marginesie: Może ktoś z Was ma pomysł jak nazwać ten dział?

Stare ale jare; żadna nowość, ale grywalność.

Dnia 12.11.2006 o 15:50, Sonciak napisał:

----

Recenzentów jest pięciu i każdy wyraża swoje zdanie na temat danego tytułu. Recenzje i oceny
traktujcie jako subiektywną ocenę jednego człowieka, a nie jako wyrok :)

A może lepiej wyliczyć średnią z ocen wszystkich recenzentów? :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zwowu w sobotę zapomniałem o tym programie, za czasów GameBoxa takie wpadki mi się nie zdarzały. Ogólnie GameBox był o wiele, wiele, wiele lepszy od GRAM.TV, ten program nie ma tego czegoś, jakoś nie wróżę im długirego pobytu na antenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 07:53, PAPISHON napisał:

A ja zwowu w sobotę zapomniałem o tym programie, za czasów GameBoxa takie wpadki mi się nie
zdarzały. Ogólnie GameBox był o wiele, wiele, wiele lepszy od GRAM.TV, ten program nie ma tego
czegoś, jakoś nie wróżę im długirego pobytu na antenie.


Lol, w sobotę nie było Gram.TV, poprzez święto został przesunięty na niedzielę, przed programem polecam najpierw odwiedzić ten wątek :) Mogę Ci przyznać racje połowicznie, mi wydaje się, że teraz Gram.Tv ma lepsze recenzje i lepsze konkursy :) Ale może to dlatego, że wtedy jeszcze tak się nie interesowałem grami, sam nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łeee, naprawde w niedziele był ??o.0 A ja czekałem na to w sobote bo nie chciało mi sie gazety szukać :P i przez to obejrzałem całego doktora Dolitle :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 14:51, Moras1990 napisał:

Łeee, naprawde w niedziele był ??o.0 A ja czekałem na to w sobote bo nie chciało mi sie gazety
szukać :P i przez to obejrzałem całego doktora Dolitle :P hehe


No widzisz, każdemu polecam, by przed sobotą odwiedził ten wątek, zresztą chyba logiczne jest to, że w Święto Niepodległości nie puszczą programów o grach komputerowych :P Jakby ktoś nie wiedział to- Gram.Tv jest normalnie za tydzień o 10:30. Prosze pamiętać, że przed zakończeniem programu posłuchać UWAŻNIE informacji na temat kolejnego odcinka, by nie było takich sytuacji jaka wydażyła się poprzedniej soboty. Mogę się także pochwalić, że dotychczas nie opuściłem ani jednego odcinka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz będę co sobote patrzył w gazetę i sprawdzał :P A tak swoja drogą to chociaż obejrzałem doktora Dolittle, który szukał różoweo ślimaka xD haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze że zapomniałem, przynajmiej nie traciłem czasu na patrzenie do telegazety. Może jestem niedoinformowany na temat GRAM.TV, a wiesz dlaczego, bo on mnie tak bardzo nie obchodzi i jak dla mnie mógłby nie istnieć, bo wkońcu jest HYPER. Czy GRAM.TV ma lepsze recenzje od GameBoxa ? Moim zdaniem nie. W GRAM.TV te recenzje nie są ciekawe i do tego przewidywalne, a najbardziej wkyrzła mnie recenzja niedopracowanego Join Task Force. W GameBoxie wszystkie recenzje były nie dość że ciekawe to jeszcze nie mieli żadnej wpadki (odowłuje się do wtopy z JTF w GRAM.TV). Ogólnie jeżeli ten program się nie poprawi to ja napewno będe o nim zapominał. To dziwne bo o GameBoxie niegdy nie zapomniałem, a nawet o ŚP Tilcie nigdy nie zapomniałem. Aha jeszce coś mnie gryzie w oczy, a mianowice dlaczego w GRAM.TV recenzują praktycznie tylko gry CD Projektu, przecierz Cenega ma też równie dobre produtky.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 16:52, PAPISHON napisał:

No i dobrze że zapomniałem, przynajmiej nie traciłem czasu na patrzenie do telegazety. Może
jestem niedoinformowany na temat GRAM.TV, a wiesz dlaczego, bo on mnie tak bardzo nie obchodzi
i jak dla mnie mógłby nie istnieć, bo wkońcu jest HYPER.

Są ludzie, np. ja którzy nie posiadają kablówki. Czy GRAM.TV ma lepsze recenzje od

Dnia 13.11.2006 o 16:52, PAPISHON napisał:

GameBoxa ? Moim zdaniem nie. W GRAM.TV te recenzje nie są ciekawe i do tego przewidywalne,
a najbardziej wkyrzła mnie recenzja niedopracowanego Join Task Force. W GameBoxie wszystkie
recenzje były nie dość że ciekawe to jeszcze nie mieli żadnej wpadki (odowłuje się do wtopy
z JTF w GRAM.TV). Ogólnie jeżeli ten program się nie poprawi to ja napewno będe o nim zapominał.
To dziwne bo o GameBoxie niegdy nie zapomniałem, a nawet o ŚP Tilcie nigdy nie zapomniałem.

O gustach się nie dyskutuje.

Dnia 13.11.2006 o 16:52, PAPISHON napisał:

Aha jeszce coś mnie gryzie w oczy, a mianowice dlaczego w GRAM.TV recenzują praktycznie tylko
gry CD Projektu, przecierz Cenega ma też równie dobre produtky.

To prawda, w klasyce mogliby dać coś Cenegi, ale jeśli chodzi o premiery, to ostatnio zauważyłem u Cenegi wielkie wymieranie, widać CDP jest górą, czyż nie 4/5 gier wydaje w Polsce CDP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może masz rację, ale z recenzją Join Task Force bym się nie zgodził. Nie dość że ma wiele bugów to jest nie dopracowana, a ludzie nie doceniali Soidiersów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 19:59, Mike1292 napisał:

można wiedzieć dlaczego mój post niezbyt pochlebnie wyrażający się o Gram.TV został usunięty?

Tja, wolność słowa jak się patrzy


Zależy, jaką treść ten post zawierał. Nie mogę Ci powiedzieć, czemu został usunięty, jeśli go nie przeczytałem :/ Jeśli przeklinałeś, lub Twój post był bez sensu, bez uzasadnienia, np Gram.Tv to g****, to nie widzę powodu, by posta nie usówać, ale jeśli zwyczajnie wyraziłeś swoją opinię masz prawo to zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 19:59, Mike1292 napisał:

można wiedzieć dlaczego mój post niezbyt pochlebnie wyrażający się o Gram.TV został usunięty?


Hm... Moze zapytaj moderatorow? najlepiej domagaj sie przywrocenia postu, lub racjonalnego wytlumaczenia, dlaczego ten post nie mial prawa istniec na tym forum. W kazdym badz razie ja bym eni zostawial tej sprawy neirozwiazanej. ;) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować