Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2006 o 08:33, Konrades napisał:

> ja mam 100% skuteczności!!! na 2 programy przegapiłem 2, godzina mi nie za bardzo odpowiada

A kiedy wogóle on jest?? Bo pierwszy obejrzałem 5 minut (końcówki) a dzisiaj już nie pamiętam
kiedy i na jakim to było :)

10:30 TV4 Sobota

Dnia 15.10.2006 o 08:35, Paweł10 napisał:

10:30 TV4 Sobota

To już wiem dlaczego nie mogę na to trafić :)
A czy ktoś może w skrócie opisać co wczoraj było?? Z góry dziękuje

Dnia 21.10.2006 o 08:42, Maker3 napisał:

Czy dzisiaj bedzie nowy odcinek?
bo w programie o 10.30 pisze że bedzie "Instynkt tropiciela"

Obawiam się że nie ma , krótkie życie programu jak widać było .
Nie pierwszy i pewnie nie ostatni program tego typu ;p

Dnia 21.10.2006 o 08:46, Iloveavril napisał:

Dzisiaj nie ma nowego odcinka, tydzień temu powiedzieli że kolejny odcinek za dwa tygodnie
czyli 28

Czy bedą pewnie nadawać na zmiane z "Instynkemt tropiciela" który leci w tym samym czasie.

Czy coś się zmieniło?? Nie wiedzę w programie TV programu :( O której jest planowana dzisiejsza edycja ?? Pierwsza sobota przy której pamiętam o programie a tu kicha :(

Dnia 21.10.2006 o 09:27, Konrades napisał:

Czy coś się zmieniło?? Nie wiedzę w programie TV programu :( O której jest planowana dzisiejsza
edycja ?? Pierwsza sobota przy której pamiętam o programie a tu kicha :(

Kocham te forum, ktore jest zrodlem waznych dla mnie informacji. Dzis wlaczam patrze, a tu taki topic dzieki, ktoremu dowiedzilem sie o tym programie. ja nie ogladam talewizji, chyba ze mecz leci. Chetnie bym obejrzal ten program ale tak jak Konrades nie widze tego w ptogramnie TV?

Dnia 21.10.2006 o 09:29, rick90 napisał:

Tydzień temu mówili że następny odcinek będzie za dwa tygodnie, tak więc dzisiaj nie będzie.

Shit dopiero odczytalem tego posta WIELKIE SRY. To bezsensu jak to bedzie lecialo co 2 tygodnie. W takich momentach chce do Korei PD oczywiscie.

Nie rozumiem tego - tak samo jak tydzień temu u mnie jest emitowana TV Odra od godziny 10.30, a w telegazecie śladu nawet nie ma po Gram.TV :o

Akurat dzisiaj nie wstałem o 10.30, jednak na szczęście przypomniałem sobie, że dzisiaj miało nie byc kolejnego odcina Gram.tv. Mogliby jednak zmienić godzinę emitowania tego programu. Jakby nie było piątek to początek weekendu. Wiadomo, jakieś imprezy czy dyskoteki... i rano jest bardzo trudno wstać, bądź dojść do domu ;)

Hmm... Fakt, dziś miało nie być Gram.TV, ciekawe zresztą czemu...? Ale w telegazecie zobaczyłem, że coś było o 5:55, jako pierwsza pozycja w programie TV4 na dzisiaj. Mnie pora nadawania w miarę pasuje, co prawda akurat wtedy mama wygania mnie do sklepu, no ale zawsze jakoś to jest :) .

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować