Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Odcinek nie najgorszy ale jak zawsze zabili mnie tą reklamą CDP jaką jest "klasyka". Jeśli TDU to klasyka...
Nie twierdze, że podają tam złe gry czy coś ale to powinni nazwać raczej "Przecena" albo jakoś tak bo tak to się tylko ośmieszają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.12.2007 o 11:42, FlyMan92 napisał:

Spróbuj poszukać. Też kiedyś tak miałem a teraz mam normalnie TV 4 i nie przełacza mi się na
ODRE



Szukałem przez cały czas trwania programu - niestety NIC :/ A kiedyś miałem normalnie [początki programu]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 11:46, Budyn napisał:

> > Ja byłbym chętny żeby coś wygrać, bo długo nic nie zdobyłem, a co do tego, to rzeczywiście

>
> > można było podać jeden tytuł, bo pytanie było o jeden :)
>
> Ej - ty jesteś kobietą czy męszczyzną? Bo tu widze znak kobiety, a piszesz w rodzaju męskim

> :D
Jestem mężczyzną, ale co to ma do tematu i czy nie mogę poczuć się jak kobieta? :P

Był jakiś konkurs w Gram TV bo niestety nie oglądałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 11:50, MTSMAFIOSO napisał:


> Spróbuj poszukać. Też kiedyś tak miałem a teraz mam normalnie TV 4 i nie przełacza mi
się na
> ODRE
>


Szukałem przez cały czas trwania programu - niestety NIC :/ A kiedyś miałem normalnie [początki
programu]


Nie wiem, może masz coś z odbiornikiem etc. ? Spróbuj pokompinować ;p Może się uda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 11:53, FlyMan92 napisał:

No to musisz się teraz tylko modlić o to żeby znowu powrócić do TV 4 :)


Wróciło zaraz po skończeniu emisji Gram.tv ale jaja :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, odcinek obejrzany. Moja ocena: 6/10- jakoś mnie dziś nie zainteresował mocno. Co do konkursu wysłałem ok. 30s po ogłoszeniu (pierwszy raz tak szybko :P), tylko mam pytanie co do tematu maila, bo napisałem Empire Earth- czy jest on dobry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 11:54, MTSMAFIOSO napisał:

> No to musisz się teraz tylko modlić o to żeby znowu powrócić do TV 4 :)
>

Wróciło zaraz po skończeniu emisji Gram.tv ale jaja :/


Zabraniają Ci oglądać Gram.TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 11:54, cichy10 napisał:

No, odcinek obejrzany. Moja ocena: 6/10- jakoś mnie dziś nie zainteresował mocno. Co do konkursu
wysłałem ok. 30s po ogłoszeniu (pierwszy raz tak szybko :P), tylko mam pytanie co do tematu
maila, bo napisałem Empire Earth- czy jest on dobry??


Miało być chyba Empire Earth 3. Przynajmniej ja tak napisałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak właściwie to ja się zastanawiam po co ja tak w ogóle oglądam Gram.TV?:)Przecież wszystko co oni tam mówią dowiedziałem się albo z gram.pl albo z innego źródła.Dla obejrzenia gameplay?Też wątpię bo na youtube można wszystko dokładnie obejrzeć.Mimo to jednak ten program ma w sobie to coś dzięki czemu go oglądam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie było "Twórcy Empire Erath stworzyli grę ze Star Trekiem.Podaj jesj nazwę".Nie wiem czy dokładnie tak było:)A o mejlu masz napisane w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile egzemplarzy, ale najmniej to 3 - przeważnie tak jest, że są 3 do wygrania... JA raczej nie wygram, bo google jeszcze włączyłem i szukałem tytułu :P Zawsze błyskawicznie wysyłam e-maila, ok. 10 sek. po rozpoczęciu konkursu, ale teraz.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie w tym odcinku zainteresowała gra Hellgate London (to podobna do Diablo) Kurcze Ja chce w to pograc teraz ściągam sobie demo tej gry czyli single player Patrzylem na gram.pl sklep to tam okolo 100zł Kosztuje Kurde nie stac mnie teraz moze po swietach ja kupie. Jak Mowice Warto bo z tego co widzialem to tak
tylko jeden minus i tego nie nawidze w grach kazdego typu albo Splowy albo miecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 12:07, Master J napisał:

Pytanie było "Twórcy Empire Erath stworzyli grę ze Star Trekiem.Podaj jesj nazwę".Nie wiem
czy dokładnie tak było:)A o mejlu masz napisane w przypiętym poście.


Za bardzo to mi nie pomogłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 11:49, kapistar1 napisał:

Odcinek nie najgorszy ale jak zawsze zabili mnie tą reklamą CDP jaką jest "klasyka". Jeśli
TDU to klasyka...


Też mnie to dziwi. Klasyka toto na pewno nie jest. Raczej "Recenzja reedycji".
Poza tym w TDU nie ma Bugatti. :P
----

Do wszystkich:
W temacie maila konkursowego trzeba było wpisać: Empire Earth III
Pytanie było takie: "Twórcy Empire Earth III stworzyli kilka gier w świecie Star Treka. Podaj tytuł jednej z nich."
Adres maila: konkurs@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować