Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

To, że co trzeci post to to samo pytanie to mogę się zgodzić. Dlatego dzisiaj poprosiłem moderatora o przypięcie poprawionego posta. Mam nadzieję, że teraz się troszkę zmieni, ale tego nie wie nikt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 21:08, Galon10 napisał:

Wiem ze nie na temat ale nie moglem wytrzyamc Czy wy wogole Wiecie jak wy spmujecie
Co 3 post to jest to samo Zastanowcie sie nad soba czy wolicie Miec przejrzyste Tematy czy
Śmietniki
Oj Moderatorzy mieli by co robic ... ;-/


Mnie już tak naprawdę krew zalewa. Post przypięty, a wciąż takie same pytanie... Zostaje mi tylko płakać. :P
marcinshinoda-> Wejdź sobie na stronę gram TV i sprawdź. Skoro tam nie ma, to wyników jeszcze NIE podali.

Co do klasyki TDU- gra ma już swój wiek, ale w sumie jeszcze jest z niej młoda... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 15:02, Pablo Guminio napisał:

Heh ktoś mi pisał wcześniej, że jak korzystam z poczty na onecie to lipa :P A co jeżeli zaczne
korzystać z poczty na gmailu??

Mam Pytanie czemu pytasz O to w Temacie GRAM.TV
Albo Ja Jestem nie Kumaty I nie wiem Po co ten post tutaj albo ty cos Pomyliles :/

Lepiej Zajrzyj tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1916#u_126

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2007 o 19:50, Galon10 napisał:

> Heh ktoś mi pisał wcześniej, że jak korzystam z poczty na onecie to lipa :P A co jeżeli
zaczne
> korzystać z poczty na gmailu??
Mam Pytanie czemu pytasz O to w Temacie GRAM.TV
Albo Ja Jestem nie Kumaty I nie wiem Po co ten post tutaj albo ty cos Pomyliles :/

Lepiej Zajrzyj tu http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=1916#u_126

Bo chodzi mi o konkurs :/ Że jak podobno korzystam z poczty na onecie to dłużej dochodzi mail niż na np. gmailu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ten ktoś ma rację :). Jeżeli zależy Ci na nagrodach szybko przesiądź się na inną pocztę. Gdy miałem konto na onecie, maile czasmi dochodziły z kilkudniowym opóźnieniem -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2007 o 09:04, milten6 napisał:

Gdy miałem konto na onecie, maile czasmi dochodziły z kilkudniowym opóźnieniem -.-

Co ty za bzdury gadasz "Kilkudniowym opuznieniem" To jest Prawie ta sama predkosc co SmS wyslany
Jak Wlasno Tytułowiec ci Mowi ze wygral 2 razy na onecie To sie lepiej sluchaj i zostan tam gdzie jestes ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tu opisuję własne doświadczenia. Nie wiem jak u innych, ale mi niektóre maile szły z kilkudniowym opóźnieniem.
Zresztą, to nie temat o poczcie, a o gram.tv. EOT :).

PS. Ranga (przynajmniej dla mnie) nie ma znaczenia, jakoś nie czuję się lepszy od kogoś z niższą rangą, a tym bardziej mądrzejszy :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne są te wpadki z gram.tv zamieszczone na Youtube''ie. Kupa śmiechu. No i przy okazji można się przekonać jak niewdzięczną pracą jest zawód dziennikarza i prezentera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 12:07, ovcaxD napisał:

Powiedzcie mi jak dowiedziec sie czy wygralem czy nie jestem tu nowy wiec. ;/

Patrz: przypięty post. Tam jest oficjalna strona Gram.TV: http://www.gram.pl/gramtv/ i w zakładce "Konkursy" masz listę zwycięzców, choć na razie są zwycięzcy tylko do końca października. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 17:22, rick90 napisał:

Haha, znowu przyszedł do mnie mail z GRAM.TV. To już trzecia nagroda :).


Jak to możliwe, że znowu wygrałeś?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2007 o 18:24, Rafix 06 napisał:

Jak to możliwe, że znowu wygrałeś?? :D


Jak widać możliwe, choć żałuję, że nie wygrywam gier na których naprawdę (naprawdę, naprawdę) mi zależy. Może tym razem mi się uda? Choć wątpię...

EDIT: Magwisienka-> Farciarz? I to mówi osoba, która wygrała Titan Quest (chyba nawet x2) i coś jeszcze... ;) Niemniej jednak dziękuję. :)

EDIT2: no-to-gramy -> również dziękuję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować