Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Strasznie mnie zraniła wiadomość że GTA 4 nie będzie na pc. Bo gdyby był to chyba by powiedzieli nie?

Meykan zgadzam sie z tobą że lepszy by był Prison Break ;] . Nie lubie LOST, bo jak dla mnie to jest troche nie normalny serial. Obejrzałem jeden odcinek już na więcej ochoty nie miałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 11:39, DartiReviMaster napisał:

Strasznie mnie zraniła wiadomość że GTA 4 nie będzie na pc. Bo gdyby był to chyba by powiedzieli
nie?


Jeszcze oficjalnie nie powiedzieli że nie będzie na PC. Może trzymają nas w niepewności bo może robią na PC.

Ale będzie dopiero gdzieś 9 miesięcy po premierze na konsole. Lepiej późno niż wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 11:39, DartiReviMaster napisał:

Strasznie mnie zraniła wiadomość że GTA 4 nie będzie na pc. Bo gdyby był to chyba by powiedzieli
nie?

Meykan zgadzam sie z tobą że lepszy by był Prison Break ;] . Nie lubie LOST, bo jak
dla mnie to jest troche nie normalny serial. Obejrzałem jeden odcinek już na więcej ochoty
nie miałem

GTA SA też miało na PC nie być tak jak wiele innych gierek ale raczej do tego nie dojdzie żeby nowe GTA nie zagościło w napędach blaszaków......przynajmniej mam taką nadzieje xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 11:45, WaCeK84You napisał:

Ej słuchajcie jak można sprawdzić akutalne pytanie i wygranych bo u mnie na stronce gram.tv
są tylko wygrani od września do października co jesT?? ;/


Powiem to tak (Oczywiście moge sie mylić) : Pytania i odpowiedzi są publikowane na stronce gramtv co jeden odcinek. Tzn że jeśli na stronce jest odowiedź z konkursu odc 43 a teraz np. zakończył sie 51 to na stronce za jakiś czas powinno sie pojawić pytanie z odpowiedzią na konkurs z odc 44.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek był bardzo ciekawy- wiele fajnych gier "roku 2008", no i konkrus strasznie łatwy. :)
Jeśli GTA IV, i inne gry, nie wyjdzie na PCta- już zaczynam zbierać na konsole. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie z mefiperesem. Odcinek ciekawy, a pytanie bardzo łatwe. Odpowiedź wysłałem ok. 30s po zadaniu pytania. Mam nadzieję, że wygram, bo mimo iż Unreal znalazł się w mym liście do Mikołaja, to pod choinką go nie znalażłem.:/

P.S. Ja to na konsolę zbierać bym musiał baaardzo długo, chyba dłużej niż wyszłaby wersja na PeCeta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm, streści mi ktoś dzisiejszy odcinek? Albo chociaż powie, jakie gry były opisywane, bo przespałem cały program. ;)
Aha, i jakie było pytanie w konkursie? Nie żebym chciał teraz wysyłać odpowiedź, ale ciekawość mnie zżera (ponoć strasznie łatwe było).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 13:53, Linux M napisał:

Ekhm, streści mi ktoś dzisiejszy odcinek? Albo chociaż powie, jakie gry były opisywane, bo
przespałem cały program. ;)
Aha, i jakie było pytanie w konkursie? Nie żebym chciał teraz wysyłać odpowiedź, ale ciekawość
mnie zżera (ponoć strasznie łatwe było).

Wszytkich Ci nie wymienie, ale były to m.in. GTA IV, LOST, Prototype, Resident Evil 5, Soldier of Fortune 3, Bournout Paradise, Blacksite Area 51. No cóż, wymieniłem siedem, a było (według prowadzących) 20.:/ Ogólnie były tylko zapowiedzi najbardziej oczekiwanych w 2008.
Co do pytania: Na jakie platformy ukaże się, w 2008 r., Unreal Tournament III? I oczywiście ta giera do wygrania.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jakie platformy ma wyjść Unreal, bo tylko 1 z 2 byłem pewny i cały czas mnie to męczy. :) A tak w ogóle to chciałbym aby trafił do mnie Unreal ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 16:08, FlyMan92 napisał:

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jakie platformy ma wyjść Unreal, bo tylko 1 z 2 byłem pewny
i cały czas mnie to męczy. :) A tak w ogóle to chciałbym aby trafił do mnie Unreal ;D


PlayStation 3 i Xbox 360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 16:08, FlyMan92 napisał:

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jakie platformy ma wyjść Unreal, bo tylko 1 z 2 byłem pewny
i cały czas mnie to męczy. :) A tak w ogóle to chciałbym aby trafił do mnie Unreal ;D

X360 i PS3 :) Teraz to już "raczej" nie wygrasz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 16:14, cichy10 napisał:

> Czy mógłby mi ktoś powiedzieć na jakie platformy ma wyjść Unreal, bo tylko 1 z 2 byłem
pewny
> i cały czas mnie to męczy. :) A tak w ogóle to chciałbym aby trafił do mnie Unreal ;D

X360 i PS3 :) Teraz to już "raczej" nie wygrasz ;P


Czyli dobrze odpowiedziałem. A wygrać mam szansę bo mail-a wysłałem zaraz po usłyszeniu pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2007 o 16:46, Bratek196 napisał:

mm nie wiem ale czy nie zauważyliście że niektóre gry no stop klatkowały, że nie dało się patrzeć.

Ja takiego czegoś nie zauważyłem.. może masz coś z telewizorem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja praktycznie wysłałem meila zaraz po ogłoszeniu konkursu - mniej niż minutę mi to zajęło. taka była moja odp: Na X360 i PS3. :) A temat przez przypadek troszeczkę zmieniłem :D Napisałem Inreal Tournament 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować