Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Super. Normalnie dobili mnie godzinami w których lecą powtórki. Tydzień temu nie obejrzałem odcinka bo zaspałem i byłem przez cały czas pewien, że obejrzę sobie w piątek po szkole, a tu Big Brother.... No cóż, obudzę się o 6.50, obejrzę powtórkę, położę się spać i obudzę o 10.20 na kolejny odcinek. Ciężko mi się to widzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy odcinek jak zwykle przeciętny (można rozumieć jako fajny).Chociaż być może dzięki niemu spróbuje pograć w NWN 2.
Pytanie Konkursowe:Jak nazywa się kraina w NWN 2 Maska Zdrajcy?
Do wygrania NWN 2 Maska zdrajcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy odcinek- bardzo ładne napisy końcowe. :-) Kurcza, specjalnie nie udaję się w kilka miejsc z powodu chęci obejrzenia JEDYNEGO programu o grach- gram.TV, a tu taki numer wywijają... Ech. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za żałosny program... Recenzja CoD4 2 miesiące po premierze lol. Nie oglądam więcej tego szjasu - strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:00, mefiperes napisał:

Ciekawy odcinek- bardzo ładne napisy końcowe. :-) Kurcza, specjalnie nie udaję się w kilka
miejsc z powodu chęci obejrzenia JEDYNEGO programu o grach- gram.TV, a tu taki numer wywijają...
Ech. :(

mnie to mówisz? wstałem specjalnie wcześniej, żeby się nie spóźnić, usiadłem do kompa, wchodzę na IRCa, a tu wchodzi mefi i mówi że gram.tv o 10.30 :/ a już przez te kilka tygodni było dobrze. Szkoda, że TV4 tak nas olewa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wadą takiego konkursu jest to, że jeśli zdobędę nagrodę to będę musiał kupić NWN2 :/

Do wszystkich, którzy przegapili: W przypiętym poście napisane jest, że możliwe są zmiany więc powinniście pilnować w programie, o której godzinie zaczyna się GRAM.TV. Jeśli nie macie/nie chce wam się sprawdzać w programie, włazić na forum. Już były dwa posty o tym, że program zaczyna sie wcześniej. :P

To tyle z ogłoszeń parafialnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Gram.TV niczego specjalnego się nie dowiesz.Praktycznie wszystko co oni tam mówią jest w newsach na gram.pl.Do tego obejrzyj sobie pare gameplayów i masz gotowe gram.TV.Bo z tego co widzę to prawie wszyscy dla konkursu to oglądają.A te przestawienia są rzeczywiście najgorsze.Ktoś chce sobie obejrzeć (czyt. wziąć udział w konkursie) a tu mu BigBrother wyskakuje.

Net.com----->Parę postów wyżej napisałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO NIE! Co tydzień na kablówce mi zmieniają TV4 na jakieś ODRA TV i leci dolnośląski program dla bezrobotnych o 10.30 i jak ja mam gram.tv obejrzeć? Do kogo zażalenie zgłosić? Do UPC czy do TV4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.01.2008 o 11:11, Master J napisał:

Z Gram.TV niczego specjalnego się nie dowiesz.Praktycznie wszystko co oni tam mówią jest w
newsach na gram.pl.Do tego obejrzyj sobie pare gameplayów i masz gotowe gram.TV.Bo z tego co
widzę to prawie wszyscy dla konkursu to oglądają.A te przestawienia są rzeczywiście najgorsze.Ktoś
chce sobie obejrzeć (czyt. wziąć udział w konkursie) a tu mu BigBrother wyskakuje.


Jednak fajnie tak obejrze,ć "coś" na dużym ekranie. :P Zawsze to troszeczkę, przez chwilę, załągodzi mój głód na Hypera. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to nie można.No chyba że jakieś fragmenty na Gramowym.Tivowym (:D) kanale youtube.

p.s.Nie zamieszczaj obrazków nie związanych z tematem.

mefiperes---->Właśnie wymieniłeś powód dla którego oglądam Gram.TV:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądałem pierwszy i mi się bardzo podoba. Spoko recenzje i ogólnie zajefajny program tylko szkoda że taki krótki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nażekacie na zmiane godziny emisji jakbyście pomyśleli i byli doświadczeni co do niepewności tego programu sprawdzalibyście w każdy piątek o której godzinie leci. Ja sprawdziłem i obejżałem cały (sprawdzam zawsze) odcinek wporządku. Troche się spóźnili z CoD4 ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować