Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Przyznaję, że też masz trochę racji. Gdyby program był dłuższy, wtedy widziałbym w nim dział "old school". 30 minut to jednak za mało czasu. Chociaż jak opowiadają o grach z "Platyny" to w sumie nowości też tam nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 12:48, Igor FCBayern napisał:

Mogliby dodać jeszcze do tego programu
element z GB o starych, kultowych grach. Niby coś takiego juz jest, ale tam mówią o grach z
"platynowej kolekcji".


Moze nie starych grach ale grach dawnych ktore sa nadal bardzo popularnbe i uwielbiane jak Counter strike 1.6, Pacman, cnc gererals, Red alert itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 13:13, Igor FCBayern napisał:

Gdyby program był dłuższy, wtedy widziałbym w nim dział "old school". 30 minut to jednak za mało czasu.

Fakt. Mało czasu. Tym bardziej należy go wykorzystywać sensownie. Czy ten robocik,pojawiający się co chwilę, służy czemuś? Gdyby zebrać ten czas do kupy, to by się wygospodarowało z 5 minut.
Poza tym, czy chłopaki nie mogą wygłaszć swoich kwestii na tle gry? Wiemy już jak oni wyglądają (pojawiają się przecież zawsze na początku programu) i nie musimy ich oglądać non stop. To ma być program o grach, a nie o prowadzących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 17:50, A-cis napisał:

Fakt. Mało czasu. Tym bardziej należy go wykorzystywać sensownie. Czy ten robocik,pojawiający
się co chwilę, służy czemuś? Gdyby zebrać ten czas do kupy, to by się wygospodarowało z 5 minut.


Nie wiem, czy minuta by sie uzbierala. :) Pokazuja go przez jakas sekunde, lub dwie, a nie sadze, zeby pokazywali go 30 razy w ciagu programu. :)

Dnia 05.11.2006 o 17:50, A-cis napisał:

Poza tym, czy chłopaki nie mogą wygłaszć swoich kwestii na tle gry? Wiemy już jak oni wyglądają
(pojawiają się przecież zawsze na początku programu) i nie musimy ich oglądać non stop. To
ma być program o grach, a nie o prowadzących.


Mysle, ze nie mozna oczekiwac od tworcow programu czegos takiego. To tak, jakbys powiedzial, zeby nie pokazywac w wiadomosciach prowadzacych, tylko materialy filmowe. Niby ejst to mozliwe, ale nie ma takiej potrzeby. Poza tym mozliwe, ze wtedy skupilbys sie za bardzo na obrazie i ich nie sluchal. ;) Poza tym program w tej formie, ktora Ty proponujesz wygladalby jak jakis wyscig z czasem. Szybko, szybko, niewazne jak. Otoz moim zdaniem bardzo wazne jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2006 o 18:00, Wiadroman napisał:

Nie wiem, czy minuta by sie uzbierala. :)

Dobra następnym razem policzę :-)
Ale nawet minuta byłaby dobra. Przecież to ok. 3% czasu trwania audycji. W sytuacji kiedy każda minuta na antenie kosztuje grube pieniądze ... ;-)

Dnia 05.11.2006 o 18:00, Wiadroman napisał:

Mysle, ze nie mozna oczekiwac od tworcow programu czegos takiego. To tak, jakbys powiedzial, zeby nie
pokazywac w wiadomosciach prowadzacych, tylko materialy filmowe. /.../Poza tym mozliwe, ze wtedy skupilbys
sie za bardzo na obrazie i ich nie sluchal.

Dlaczego nie? Tak jak napisałem: to ma być program o grach, a nie o prowadzących. Czy jak oglądasz mecz piłkarski, to jesteś zainteresowany oglądaniem komentatora? I czy jego brak na wizji przeszkadza Ci w słuchaniu komentarza?
Był kiedyś taki program, który nazywał się Hyper (CJT). Tam, jeśli dobrze pamiętam, wcale nie pokazywali komentatorów. I czy to było złe?

Dnia 05.11.2006 o 18:00, Wiadroman napisał:

Poza tym program w tej formie, ktora Ty proponujesz wygladalby jak jakis wyscig z czasem. Szybko, szybko, niewazne jak.

A czy ja domagam się zwiększenia ilości omawianych gier w poszerzonym czasie?
Nie. Wręcz odwrotnie. Jestem za krótkim podaniem newsów, a następnie szerszym i spokojniejszym pokazaniem niektórych gier.
Bo w tej chwili IMHO robią to strasznie po łebkach. Jeśli by ktoś chciał dowiedzieć się czegoś tylko z tej audycji, to niewiele by się dowiedział. Pewnie i tak by musiał kupić jakąś gazetę. A skoro ktoś już ma kupować periodyk o grach, to mu ta audycja niespecjalnie jest potrzebna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slyszeliscie kiedys o Pure Pwnage?? Moze opowiecie o tym w waszych przyszlych odcinkach :D www.purepwnage.com to jest o zyciu gracza cnc gen zh... nawiazuje w zyciu do tej gry lol :D
zeby zrozumiec trzeba obejzec od poczatku ... ep od 1-3 sa smieszne puzniej to troche sciencefiction :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy jutro będzie program??
Dziś kupiłem gazetę telewizyjną, patrzę: sobota, 10:45 Doktor Dollitle... i nie wiem czy mam ufać gazecie (bo już parę razy się pomylili) czy może z powodu np. Święta Niepodległości programu jutro nie będzie...
Ma ktoś dokładną informację??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli był w poprzednią sobotę to teraz już nie będzie w tym tygodniu. Będą pewnie dawać regularnie co 2 tygodnie. A szkoda... chociaż i tak nigdy nie mam czasu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzięki, heh... szkoda :/
Ale nie wydaje mi się żeby to tak na stałe co dwa było- między poprzednim a jeszcze wcześniejszym był tylko tydzień przerwy, poza tym wcześniej w tym wątku zapewniano że był jeden wyjątek, a tak mają być cotygodniowo..
Hmm, no żeby tylko w ogóle Gram.TV było, bo jak na razie to wygląda na to, że przy byle okazji jak coś z ramówki muszą wywalić- to na pierwszy odstrzał Gram.Tv :/ eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 17:13, Raylin napisał:

> Wie ktoś może czy jutro będzie program??
Z tego co jest napisane w programie na stronie tv4 nie będzie - http://www.tv4.pl/program.php?date=20061111


Z tego co słyszałem, to w związku z tym, że 11.11 jest Święto Niepodległości, kolejny odcinek programu Gram.TV zostanie wyemitowany w Niedzielę (chyba) o 8:50. Powtórka tradycyjnie w piątek o 15:20.

A od przyszłego tygodnia program wraca na swoje tradycyjne cotygodniowe miejsce w ramówce - Sobota 10:30.

Do zobaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanko. Dlaczego recenzjujecie tylko gry CDP? Domyślam się, że CDP wasz program sponsoruje, ale Cenega lub inne wydawnictwa też mają ciekawe gry. Tak na marginesie, to co odcinek coraz lepiej prowadzicie program. Oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:48, dominik000 napisał:

ej jest program. Fajnie, ale na jakim kanale? bo nic kompletnie nie wiem :(

Na TV4 ;)

Srx że jeden pod drugim ale wcześniej nie zauważyłem tego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:42, Mac Cry napisał:

Ja mam takie pytanko. Dlaczego recenzjujecie tylko gry CDP? Domyślam się, że CDP wasz program
sponsoruje, ale Cenega lub inne wydawnictwa też mają ciekawe gry. Tak na marginesie, to co
odcinek coraz lepiej prowadzicie program. Oby tak dalej :D


Bo to jest ich konkurencja więc nie pokazują gier z np cenegi bo to by zachęciło nas do ich zakupienia i boją sie, zę kupimy np nfs carbon zamiast Juiced bo na tym stracą .trachę się na tym znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KURCZĘ!!!!! ten program ma lecieć na polsacie bo ja nie mam tv4 a ty4 troche chyba się zna z polsatem więc cho ciarz na 2 kanałach dawajcie!bo mi smutno :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 20:53, dominik000 napisał:

boją sie, zę kupimy np nfs carbon zamiast Juiced bo na tym stracą .


NFS jest wydawane przez CD Projekt <rofl>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 21:40, ko?nik napisał:

NFS jest wydawane przez CD Projekt <rofl>

- Jest sprzedawane w sklepie gram.pl, wydawane jest przez EA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Program GRAM.PL nie jest sposnorowany, czy naet nei patronuje nad nim gram.pl i te dwa przediebierstowa maja niewiele wspolnego ze soba. w Gram.tv mozba czesto zuwazyc recencje gier z CDP, bo po prostu CDP sie rozrasta i wiekszosc znaczacych tytulow jest rozprowadzane przez CDOP w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować