Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2006 o 20:58, Oggie napisał:

Hmm moze zadam idiotyczne pytanie ^^ ale gdize dostępny jest Gram.TV ?? O_o

Poczytaj sobie od początku ten wątek. Kilkakrotnie znajdziesz odpowiedz na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:58, Oggie napisał:

Hmm moze zadam idiotyczne pytanie ^^ ale gdize dostępny jest Gram.TV ?? O_o


Gram.TV to program na antenie TV4 który leci w co drugą sobotę o 10.30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 21:01, Cafel napisał:

Gram.TV to program na antenie TV4 który leci w co drugą sobotę o 10.30 :)


Nieprawda. teoretycznie leci w kazda sobote. W praktyce wyglada to nieco inaczej, bo niedawno cos im nie wyszlo (nie wiem dokladnie o co chodzilo,a le to podobno byl tylko ten jeden raz), a w tym tygodniu nie bylo w sobote, bo bylo Świeto Niepodległości i ramowka tv4 byla nieco nietypowa. Program zostal jednak wyemitowany w niedziele. Jelsi nie bedzie dalszych przeszkod gram.tv ma leciec w kazda sobote o stalej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OSTATECZNE INFORMACJE NA TEMAT GRAM.TV, ZANIM SPYTASZ --- PRZECZYTAJ!!!!!!!!!!!!!
GRAM.TV TO PROGRAM O GRACH KOMPUTEROWYCH, KTóRY JEST EMITOWANY W KAżDą SOBOTę NA KANALE TV4 O GODZINIE 10.30
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OCZYWIśCIE MOGą BYć WYJąTKI OD REGUłY.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


PS Zamieściłem tego posta, by każdy się dowiedział, wszystkiego najważniejszego o Gram.Tv, zaraz poproszę Modka, by przypiął ten post do tematu, uratujmy ten wątek od spamu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że dopiero w tą niedziele(11.11) pokazali materiał z Gothica 3 po 1 tyg (3.11)od polskiej premiery, lub inaczej czytając 1 miech od światowej premiery(13.10)...Wydawało mi się, że powinni trochę bardziej się sprężyć. Podobnie z wspomnieniami o Settlersach 2 (tyle, iż nie znam dat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 23:11, Shadowtear napisał:

Ciekawe, że dopiero w tą niedziele(11.11) pokazali materiał z Gothica 3 po 1 tyg (3.11)od polskiej
premiery, lub inaczej czytając 1 miech od światowej premiery(13.10)...Wydawało mi się, że powinni
trochę bardziej się sprężyć. Podobnie z wspomnieniami o Settlersach 2 (tyle, iż nie znam dat).


Kolego teraz to juz wchodzisz w szczegoly... zamiast narzekac ciesz sei ze taki program wogole jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 23:11, Shadowtear napisał:

Ciekawe, że dopiero w tą niedziele(11.11) pokazali materiał z Gothica 3 po 1 tyg (3.11)od polskiej
premiery, lub inaczej czytając 1 miech od światowej premiery(13.10)...Wydawało mi się, że powinni
trochę bardziej się sprężyć. Podobnie z wspomnieniami o Settlersach 2 (tyle, iż nie znam dat).

W tym poście - http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=12797&pid=243 - jeden z prezenterów programu wyjaśnia dlaczego gry pokazują z takim poślizgiem... Po prostu odcinki nagrywają z dużym wyprzedzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 23:11, Shadowtear napisał:

Ciekawe, że dopiero w tą niedziele(11.11) pokazali materiał z Gothica 3 po 1 tyg (3.11)od polskiej
premiery (...)


program nagrywany jest z malym wypzredzeniem. Poza tym dochodzi do etgo ejszcze potrzebny czas na zapoznanie sie z gra i przygotowanie recenzji. Msyalels, ze kiedy wyrobia sie z ta cala praca...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to pytanie padlo gdzies juz ale czy jest mozliwosc ogladniecia progrogramu przez internet? Nie waazne czy sciagnac po programie czy w czasie (legalna droga oczywiscie).
I co do Radia to samo pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 23:19, roctez napisał:

Nie wiem czy to pytanie padlo gdzies juz ale czy jest mozliwosc ogladniecia progrogramu przez
internet? Nie waazne czy sciagnac po programie czy w czasie (legalna droga oczywiscie).
I co do Radia to samo pytanie.


I to jest ciekawe pytanie. Clkowicie przylacvzam sie do porzednika, bo aj np. chcialbym uslyszec co mowia o G3, a dzisiaj na smierc zapomnialem o garam.tv... :/ Przydalaby sie werska online.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 11:07, speedraid napisał:

Oglądnąłem i jestem zaskoczony. Czym? Niskim poziomem, gdyż program jest nudnawy wg mnie :/


Zgadzam się. Także uważam, że program nie jest dosc nudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, kamerzysta jest do bani. Ciągle przybliża, oddala kamerę, stara się być cool ;) Ale coś mu nie wychodzi :)
Goście ogólnie mówią za krótko, klasyka do bani, jak wszyscy mówią... Flatout2 w klasyce?? Wow... Niezły szok... Pewnie za parę odcinków ten shit przestanie być nadawany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację. Kamerzysta jak by po jakiejś ostrej imprezie był :) A FlatOut 2 w klasyce to już szczyty. Dzisiaj do tego mało recenzji. Ogólnie troche słaby odcinek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować