Zaloguj się, aby obserwować  
Full_Wypas

GRAM.TV

5081 postów w tym temacie

Mi też się dzisiejszy odcinek nie podobał. A do tego ten gość co takim wielkim mistrzem jest w pro evo mógłby coś zaprezentować, a nie przyszedł coś powiedział i koniec. Najbardziej ubawiło mnie jak porównywali pro evo z fifą. Prowadzący zapytali dlaczego pro evo jest lepsze od fify, powiedział bo w fifie można całe boisko przejść nie podając i strzelić bramkę. Powiedział co prawda, że od dawna nie grał w fife, bo o ile pamiętam to ostatnią fifą, w której mozna było całe boisko przejść był world cup 2002.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na moj koment.
- No niestety ten odcinek mnie troszke zawiodl w porownaniu z poprzednimi. A ten niby tak zwanyy Pro gracz (Vatreniz) w pro evo ma swoja racje gdyz w fifie mozna bylo strzelic bramke z obrotem 360 :P to w rl niuewykonalne... tak samo jak ter "debilne"rekacje bramkarzy... pro evo jest bardziej realne pod tym wzgledem...
- Kamerzysta... no niestety z nastepnymi programami mam nadzieje ze nie bedzie latac ta kamera w gore w gol lewo i prawo bo nie potrafi wcelowac w glowe... p.s. to all wyglada jakbyscie to krecili jednym ciagiem bez przerwy ciec i takich tam ... to takie troche gupie ;P (bez urazy)
- Jak patrze na te gry to wydaje mi sie ze dosyc czesto komputer sie zacina tak jak bylo z Medivalem 2 czy tym tak zwanym "Gosciem z Blizna"
- Ocena gry teraz mi sie podoba nie to co wczesniej...
- Flatout n/c
- Gry dosyc fajne

Podsumujac ten odcinek wyceniam na 4-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2006 o 12:46, n4bi napisał:

- Flatout n/c


A co dzisiaj powiedzieli o najlepszej grze wyścigowej na PC ? Bo jak zwykle przegapiłem odcinek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 13:22, PAPISHON napisał:


> - Flatout n/c

A co dzisiaj powiedzieli o najlepszej grze wyścigowej na PC ? Bo jak zwykle przegapiłem odcinek
:(

omfg n00bie przeczytaj kilka postow w tyl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po raz pierwszy obejrzałem ten program. Ogólnie wrażenia są pozytywne chociaż nie ma w tym programię nic zaskakującego. Recenzje ciekawe i z żartem. Prowadzący nawet , nawet chociaż czasami mówią głupie teksty :P. Wkórzyła mnie trochę recenzja Juiced : szybcy i wściekli , ponieważ mówili o niej troszkę za dobrze czyli za bardzo ją chwalili. Ale ogólnie nie mam zastrzeżeń.
I jeszcze małe pytanko czy ten program ma coś wspólnego oprócz nazwy z naszym gram ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2006 o 13:38, n4bi napisał:

omfg n00bie przeczytaj kilka postow w tyl!

Noob to Ty możesz sam nazwać a nie mnie noobie :\ Kiedy obrażasz kogoś to przynajmniej z głową, ale nie wiem czy potrafisz korzystać z niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 13:22, PAPISHON napisał:


> - Flatout n/c

A co dzisiaj powiedzieli o najlepszej grze wyścigowej na PC ? Bo jak zwykle przegapiłem odcinek
:(

Heh, żałuj, miałbyś niezły ubaw. Flatout2 został przedstawiony w KLASYCE. Ogólnie cały ten program jest "do bani". Ciągle tylko gry CDP(i jeszcze niech ktoś powie, że nie mają oni nic wspólnego z tą "porażką" ), głupie żarty prowadzących, "klasyka". Moja ocena: 1/10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.11.2006 o 14:26, ShadowG napisał:

Heh, żałuj, miałbyś niezły ubaw. Flatout2 został przedstawiony w KLASYCE. Ogólnie cały
ten program jest "do bani". Ciągle tylko gry CDP(i jeszcze niech ktoś powie, że nie mają oni
nic wspólnego z tą "porażką" ), głupie żarty prowadzących, "klasyka". Moja ocena: 1/10.

Ciesze śie że ktoś uważa tak jak ja. Tilt i GameBox ś.p były o wiele lepsze, nie dziwię się dlaczego o nim zawsze zapominam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek był mocno średni. Zadnych fajnych recenzji, zamiast dać NFS:Carbon, Tunguske, Battlefield 2142 to jakiś Scarface. Wydaje mi się, że powinno być więcej recenzji, a mniej klasyki. A ten kolo, który mówił o Pro Evo naprawde mnie rozśmieszył, już dawno nie widziałem takiego luzaka :D
PAPISHON----> Nie przesadzaj, ważne, że jest w ogóle jakiś program, ja nie mam kablówki, nie moge sobie pozwolić na oglądanie Hyper. CDA jest co miesiąc, a co tydzień jest Gram.Tv, więc raz mała dawka informacji, a po kilkunastu dniach wielka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 14:05, deih napisał:

Dzisiaj po raz pierwszy obejrzałem ten program. Ogólnie wrażenia są pozytywne chociaż nie
ma w tym programię nic zaskakującego. Recenzje ciekawe i z żartem. Prowadzący nawet , nawet
chociaż czasami mówią głupie teksty :P. Wkórzyła mnie trochę recenzja Juiced : szybcy i wściekli
, ponieważ mówili o niej troszkę za dobrze czyli za bardzo ją chwalili. Ale ogólnie nie mam
zastrzeżeń.
I jeszcze małe pytanko czy ten program ma coś wspólnego oprócz nazwy z naszym gram ?!

CDP absolutnie zaprzecza, by miał z programem coś wspólnego, czysty przypadek nazw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi tam sie dfzisiejszy odcinek podobal. Nawet te male zarciki nie byly suche, jak to zwykle bywa w tego typu programach. :) Wazne jednak ejst to, ze uzywanie slowa "klasyka" przy Juiced jest raczej niepzremyslane...
Co do Red''a, to ejstem zniesmaczony... Czy naprawde w kazdym odcinku musi byc gosc? Prawde mowiac ten koles jest dla mnie przegrancem i nie obchodzi mnie to, co on mysli o PES... Jego zdanie na ten temat jest tak samo interesujace, jak mojego sasiada. Moze jego tez zaprosza? Serio - jesli nie ma pomyslu an ciekawego goscia, ktory ma do powiedzenia cos interesujacego, to lepiej zrezygnowac z tego elementu programu.
Praca kamerzystow mi rowniez sie nie podoba. Dlaczego ciagle robia to samo? Pokazanie jednego z prowadzacych -> zblizenie na twarz -> pokazanie drugiego -> przyblizenie na twarz -> powrto do pierszego -> zblizenie na twarz itd. itd... Smierdzi amatorszyzna.
Mimo tego i tak uwazam, ze dzisiejszy odcinek bytl bardzo fajny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drugi odcinek tego programu jaki odało mi się obejżeć... Jedno słowo: Porażka... dwa tygodnie temu myślałem sobie: "Może coś z tego będzie, narazie zaczynają itd...", ale teraz widzę, że NIC z tego nie będze! Chyba według redaktorów gram.tv klasyki to gry, kosztujące mniej nić 100 zł, toż to opsurd... Rozumiem uznanie gier z Platynowej kolekcji za klasyki, ale FlatOut2? To już szczyt... :/
Recenzja NBA 07 wyglądała jak recenzja 06 w programie PlayZone w interaktywnej telewizji iTV - szczerze mówiąc polecam ten program, zwłaszcza, że można go oglądać na żywo w internecie (jeśli się nie ma kablówki), w każdą niedzielę, program ten prowadzony jest lepiej, a jest na żywo w przeciwieństwie do Gram.Tv...
Zastanawiałem się, dlaczego nie ma tu żadnej gry Cenegi... Oglądając dzisiejszy odcinek do głowy przyszła mi następująca myśl: "A może po prostu Cenega nie chce pokazywać swoich gier w czym tak kiepskim, a na dodatek nazywającym się jak stona konkurencyjnej firmy"...
A ja specjalnie wstawałem dzisiaj wcześniej, by obejżeć gram.tv... Przynajmniej za tydzień się wyśpię... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 15:18, Wiadroman napisał:

Mi tam sie dfzisiejszy odcinek podobal. Nawet te male zarciki nie byly suche, jak to zwykle
bywa w tego typu programach. :) Wazne jednak ejst to, ze uzywanie slowa "klasyka" przy Juiced
jest raczej niepzremyslane...
Co do Red''a, to ejstem zniesmaczony... Czy naprawde w kazdym odcinku musi byc gosc? Prawde
mowiac ten koles jest dla mnie przegrancem i nie obchodzi mnie to, co on mysli o PES... Jego
zdanie na ten temat jest tak samo interesujace, jak mojego sasiada. Moze jego tez zaprosza?
Serio - jesli nie ma pomyslu an ciekawego goscia, ktory ma do powiedzenia cos interesujacego,
to lepiej zrezygnowac z tego elementu programu.
Praca kamerzystow mi rowniez sie nie podoba. Dlaczego ciagle robia to samo? Pokazanie jednego
z prowadzacych -> zblizenie na twarz -> pokazanie drugiego -> przyblizenie na twarz
-> powrto do pierszego -> zblizenie na twarz itd. itd... Smierdzi amatorszyzna.
Mimo tego i tak uwazam, ze dzisiejszy odcinek bytl bardzo fajny. :)


No masz racej ten Vatreniz (gratuluje nicka przynajmniej to ma dobre) to za przeproszeniem jakis luzak z sasiedztwa :P rownie dobrze ja moglbym przyjsc i opowiedziec o PES mimo iz nie mam bladego pojecia o tej grze, ale bym powiedzial lepiej i ciekawiej :D nie no jok3(ale ta jego odpowiedz to jakby to byl jakis n00b a nie super uber pro grac pro evo :p) ... Wracajac do motywu z gosciami to lepiej zapraszac gosci z ciekawszych gier... np. jakiegos dobrego gracza Counter Strike''a albo innych fpsow, abo i graczy RTS''ow te gry sa ciekawsze niz PES (bez urazy dla wielbicieli teog typu gier) bo te gry sa bardzo ciekawe i mogli by powiedziec o nich durzo rzeczy gdyz tego typu gry sa bardzo rozbudowanie niz pro evo tam tylko biegasz i podajesz i strzelasz (nothing special) ;P.

P.S. prosilbym o wypowiedzenie sie na temat jednej z tych 2ch gier (jako cos z klasyk bo to by byly klasyki ;D nie to co flatout)
1. Css (counter strike source)
2. cnc gen zh (command & conquer generals Zero Hour)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro "nasze gram.pl" nie ma z tym nic wspólnego to dlaczego np. pisano o tym w CDP Insiderze, albo w dzisiejszym newsie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 16:17, tomek ostry napisał:

Ja mam małe pytanko, czy są jakieś powtórki tego programu, bo w soboty o 10:30 nie mam czasu??


Jeśli czujesz się na siłach to wstań o 5:50, wypij coś z kofeiną, żebyś nie zasnął znowu i włącz TV4 w sobote o godzinie 5:55 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować